Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Cichopek poprowadzi festiwal w Opolu. W końcu spełni się jej marzenie
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 17.06.2022 17:00

Kasia Cichopek poprowadzi festiwal w Opolu. W końcu spełni się jej marzenie

Kasia Cichopek
fot. instagram.com/maciejkurzajewski/

Kasia Cichopek podczas rozmowy z jednym z tabloidów wyznała, iż niedługo spełni swoje wielkie marzenie. Pomoże jej w tym współprowadzący programu "Pytanie na śniadanie", Maciej Kurzajewski. "Debiutuję jako prowadząca na scenie opolskiej" - zdradziła.

Cichopek ma za sobą trudniejszy okres w życiu. Po nieoczekiwanym rozstaniu z Marcinem Hakielem stała się jednym z głównych tematów wszystkich portali plotkarskich. Teraz jednak gwiazda wraca na prostą i ponownie chwali się sukcesami.

Festiwal w Opolu 2022 już dzisiaj

Już dzisiaj rusza 59. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. W ciągu czterech dni na scenie Amfiteatru Tysiąclecia wystąpią najznamienitsze gwiazdy polskiej muzyki. Transmisję na żywo będzie można oglądać dzięki stacji TVP.

Kto pojawi się na opolskiej scenie? Wśród gwiazd znajdą się Roksana Węgiel, Krystian Ochman, Golec uOrkiestra, Natalia Zastępa, Maryla Rodowicz, Marek Piekarczyk, Rafał Brzozowski i wielu innych. Głównym wydarzeniom będzie towarzyszyła scena alternatywa, na której wystąpią Wolska, KIWI, Hedone i inni.

Kasia Cichopek spełni swoje marzenie

Widzowie festiwalu w Opolu będą cieszyć się nie tylko obecnością znakomitych artystów, ale i prowadzących. W tym roku gospodarzami wydarzenia są Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. Podczas rozmowy z "Faktem" aktorka zdradziła, iż jest to dla niej ekscytujące wydarzenie.

- Pamiętam, jak w dzieciństwie całą rodziną siadaliśmy przed telewizorem i oglądaliśmy występy Ewy Demarczyk, Ireny Jarockiej, czy Maryli Rodowicz. W tym roku debiutuję jako prowadząca na scenie opolskiej. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu! - opowiedziała.

Prawdopodobnie Cichopek na scenie pojawi się w złotej kreacji od Violi Piekut. Do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia sukienki. Zdecydowanie robi wrażenie.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Michał Żebrowski miał romans ze słynną aktorką. Ich związek do dziś owiany jest tajemnicą

2. Fatalne wieści dla Ukrainy, chodzi o Eurowizję. Właśnie podjęto ostateczną decyzję

3. Polki tłumnie ruszą do fryzjerów, powraca moda sprzed lat. Uwielbiała ją księżna Diana Zapraszamy na naszego Instagrama

Źródło: jastrzabpost.pl