Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim był Jefferson Machado? Dramatyczne kulisy śmierci popularnego aktora
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.05.2023 18:20

Kim był Jefferson Machado? Dramatyczne kulisy śmierci popularnego aktora

Jeff Machado
instagram.com/jeffmachadocosta

Jefferson Machado nie żyje. Aktor znany z brazylijskich telenoweli został uznany za zaginionego w styczniu. Kilka dni temu udało się ustalić lokalizację jego zwłok. Wszystko wskazuje na to, że został brutalnie zamordowany.

W poruszającym wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych gwiazdora ujawniono przerażające informacje. Okoliczności śmierci aktora jeżą włos na głowie.

Jefferson Machado nie żyje

Jefferson Machado był pochodzącym z Brazylii aktorem, którego widzowie mogli zobaczyć m.in. w telenoweli “Reis”. W styczniu w mediach pojawiły się zaskakujące informacje o zaginięciu artysty.

Poszukiwania przyniosły skutek dopiero 22 maja, gdy w jednej z zachodnich dzielnic Rio De Janeiro, Campo Grande, zlokalizowano ciało mężczyzny. Z informacji medialnych wynika, że został zamordowany w wyjątkowo bestialski sposób.

Dramat w życiu bliskich Natalii Kukulskiej. Gwiazda nie miała wyjścia, zaczęła działać

Brutalne zabójstwo aktora?

Zwłoki Jeffersona Machado ujawniono na terenie posesji należącej do kobiety, która przyznała się, że jakiś czas temu wynajmowała obcemu mężczyźnie położoną tam przybudówkę. Policja podejrzewa, że to właśnie on mógł stać za morderstwem aktora.

Ciało artysty było związane i włożone do drewnianej skrzyni, którą następnie zakopano dwa metry pod betonową podłogą. Oficjalny powód zabójstwa nie jest znany, ale przyjaciółka zmarłego wyraziła swoje podejrzenia.

Zazdrość doprowadziła do morderstwa?

Na Instagramie Jeffersona Machado pojawił się poruszający wpis zamieszczony przez jego przyjaciółkę Cintię Hilsendeger. Kobieta zasugerowała, że przyczyną zabójstwa aktora mogła być zazdrość.

- Z wielkim smutkiem informujemy, że Jeff został znaleziony martwy 22 maja 2023 r. Jefferson został brutalnie zamordowany przez zazdrosnych, złych i pozbawionych skrupułów ludzi - czytamy we wpisie.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: nypost.com