Swiatgwiazd.pl
Kim jest bratanica księżnej Diany? Kitty Spencer od lat próbuje zaistnieć w show-biznesie

Rex Features/East News

Kim jest bratanica księżnej Diany? Kitty Spencer od lat próbuje zaistnieć w show-biznesie

13 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Ślub Meghan Markle z księciem Harrym sprawił, że bratanica księżnej Diany, Kitty Spencer stała się bardzo popularną osobą, jednak niewiele wiadomo na jej temat. Kilka zdjęć wykonanych podczas jednego z najważniejszych dni książąt sprawiły, że jej konto na Instagramie zaczęło śledzić o pół miliona osób więcej.

  • Kitty Spencer jest bratanicą księżnej Diany

  • Ślub Meghan Markle z księciem Harrym przyniósł jej wielką popularność

  • Na Instagramie śledzi ją ponad pół miliona osób

Kitty Spencer nie jest najpopularniejszą osobą, związaną z rodziną królewską. Od dawna próbuje na dobre zagościć w show-biznesie, jednak często robi to bezskutecznie. Mimo wszystko dała o sobie znać parę razy.

Kim jest Kitty Spencer?

Kitty Spencer kojarzona jest głównie z tego, że jej ciotką była księżna Diana, jednak w karierze zawodowej odnosiła mniejsze i większe sukcesy. Głównie spełnia się jako modelka, jednak zdarza jej się podejmować inne zadania.

Jest jedną z niewielu osób w rodzinie królewskiej, która prowadzi swoje prywatne konto na Instagramie. Przez wiele lat nie mogła się wybić, jednak był pewien moment, który jej na to pozwolił.

Stało się to w prawdopodobnie najmniej spodziewanym momencie, a konkretnie podczas ślubu Meghan Markle z księciem Harrym. Wówczas wykonano jej parę zdjęć, które sprawiły, że stała się niezwykle popularną osobą.

Jakiś czas temu zdradziła w rozmowie z magazynem „Town&Country”, że zaraz po tych uroczystościach przybyło jej ponad pół miliona obserwujących na Instagramie. Początkowo myślała, że to nie jest jej konto.

-  Obudziłam się następnego dnia, spojrzałam na swój telefon i pomyślałam: Ups, czy przez pomyłkę wzięłam telefon kogoś innego?. To było bardzo dziwne i trochę przytłaczające - mówiła Kitty Spencer.

Związek bratanicy księżnej Diany

Kitty Spencer zasłynęła z jeszcze jednej sprawy, jednak nie miała ona nic wspólnego z show-biznesem. Jakiś czas temu zaręczyła się ze słynnym brytyjskim multimilionerem Michaelem Lewisem.

Majątek mężczyzny wyceniany jest na 100 milionów funtów, co czyni go jednym z bogatszych Brytyjczyków. Teoretycznie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że małżonek Spencer jest od niej o 31 lat starszy, ma 62 lata.

Na tym nie koniec niespodzianek związanych z bratanicą księżnej Diany. Niedawno wiele mówiło się na temat jej przejścia na Judaizm. Miała to zrobić ze względu na to, że jej ukochany jest Żydem i bardzo oddaje się religii.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: WP Gwiazdy

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >