Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim jest siostra Małgorzaty Kożuchowskiej? Maja pojawiła się w "Dzień Dobry TVN"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 02.03.2023 15:45

Kim jest siostra Małgorzaty Kożuchowskiej? Maja pojawiła się w "Dzień Dobry TVN"

Siostra Małgorzaty Kożuchowskiej
fot. KAPiF, kadr z programu "Dzień Dobry TVN"

Obserwując media społecznościowe Małgorzaty Kożuchowskiej, mogliśmy dostrzec, że aktorka regularnie pojawia się w Paryżu. Okazuje się, że powodem wizyty w stolicy Francji są odwiedziny siostry. Kim jest Maja Kożuchowska i czym się zajmuje?

Siostra popularnej aktorki niegdyś mieszkała w Londynie. Z czasem postanowiła rozpocząć nowy etap w życiu, przeprowadzając się do Paryża. W rozmowie z dziennikarzem “Dzień Dobry TVN” opowiedziała o sobie nieco więcej.

Siostra Małgorzaty Kożuchowskiej w "Dzień Dobry TVN"

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, która w branży medialnej działa od lat. O osiągnięciach Gosi wiadomo wiele, w przeciwieństwie do życia rodzinnego. Aktorka należy do grona gwiazd, która stoi na straży swojej prywatności. 

Mało kto wiedział, że Małgorzata ma siostrę, która na co dzień mieszka w Paryżu. Gwiazda jakiś czas temu publikowała w sieci serię zdjęć ze stolicy Francji. Okazuje się, że powodem wyjazdu były rodzinne odwiedziny.

Siostra Małgorzaty Kożuchowskiej postanowiła opowiedzieć o sobie nieco więcej. Pojawiła się w porannym programie “Dzień Dobry TVN” i zdradziła ciekawostki ze swojego życia.

Jerzy Stuhr skomentował wyrok sądu. Te słowa wywołają burzę, padły naprawdę

Siostra Małgorzaty Kożuchowskiej o życiu w stolici Francji

Siostra Małgorzaty Kożuchowskiej, Maja, niegdyś mieszkała w Londynie. W porannym programie opowiedziała, że dopiero z czasem postanowiła przenieść się do Francji. Powodem tej decyzji była miłość, ponieważ wybranek serca Mai jest Francuzem.

Do Paryża trafiłam może z powodu miłości, bo mój mąż jest Francuzem. Natomiast poznaliśmy się w Londynie. Po kilku latach stwierdziliśmy, że nadszedł czas, żeby zamknąć ten londyński rozdział i zamienić londyńską mgłę na paryskie słońce — wyznała siostra Małgorzaty Kożuchowskiej.

Maja, jako mieszkanka Paryża, postanowiła dzielić swoimi spostrzeżeniami z innymi. Założyła więc bloga, skupiającego się na modzie, a także ciekawych miejscach, które warto odwiedzić, będąc w stolicy Francji. 

Pomysł na stworzenie bloga pojawił się dość spontanicznie. Był związany z przyjazdem do Paryża duetu projektantów Paprocki i Brzozowski. W tym czasie już sam portal istniał. Wtedy głównie z moją koleżanką Anią Moskal, która jest fotografem, pokazywałyśmy naszym zdaniem najfajniejsze miejscówki w Paryżu. Kiedy spotkałyśmy Marcina i Mariusza, stwierdziłyśmy, że fajnie by było, gdyby Polacy przyjeżdżający do Paryża i szukający tu inspiracji, opowiedzieli nam swoją historię związaną z tym miastem. Blog jest też po to, żeby nie trafiać w przypadkowe miejsca, tylko żeby chodzić tam, gdzie naprawdę warto pójść — wyjaśniła kobieta.

Maja Kożuchowska o relacji z siostrą

Małgorzata Kożuchowska uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych gwiazd, która jest inspiracją dla wielu kobiet. Okazuje się, że modą interesuje się również siostra aktorki. Kobiety wspólnie wymieniają się pomysłami, a także wręczają sobie prezenty, w postaci ubrań.

Zawsze się nawzajem inspirowałyśmy. Jak Małgosia przyjeżdża do Paryża, to zawsze próbuję ją zabrać w jakieś fajne miejsca, inspirujące, bo jest estetką. Wiem, że pójście w nowe miejsce sprawi jej przyjemność. Np. ostatnio byłyśmy w Muzeum Rodina. Natomiast jak ja przyjeżdżam do Warszawy, to staram się pójść do teatru, żeby ją zobaczyć. I też zawsze wracam z czymś modnym od siostry. Później moja córka zakłada te bardziej ekstrawaganckie ubrania. Robimy zdjęcia i mówię do Małgosi, że się przydały — powiedziała Maja Kożuchowska.

Maja i Małgorzata uwielbiają spędzać czas w malowniczym Paryżu. W stolicy Francji cieszą się anonimowością i mogą bez przeszkód zwiedzać kolejne zakamarki miasta.

Zobacz zdjęcia:

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].