Swiatgwiazd.pl
Zygmunt Chajzer z żoną

fot. KAPiF

Kim jest żona Zygmunta Chajzera? Małżeństwo jest ze sobą niemal od czterech dekad

24 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Natalia Cieślak

Zygmunt Chajzer to jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy w Polsce. Przed laty prowadził między innymi audycję "Lato z Radiem", dzięki której poznał miłość swojego życia. Kim jest żona znanego prezentera, Dorota Chajzer?

Prezenter spędził u boku żony ponad 35 lat, a ich małżeństwo jest wzorem dla wielu par. Chajzerowie nie często jednak pojawiają się jednak na imprezach branżowych.

Historia miłości Zygmunta i Doroty Chajzerów

W 1983 roku, podczas wyborów miss "Lata z Radiem", urodziwa blondynka zwróciła uwagę prezentera. Gdy tylko ujrzał nieznajomą, postanowił zabrać ją na randkę do dyskoteki w klubie Remont.

– Wiedziałem, że będzie moja. Od razu coś między nami zaiskrzyło powiedział Chajzer w rozmowie z "Super Expressem".

Rok po pierwszym spotkaniu postanowili się pobrać. Owocem ich małżeństwa jest syn Filip, który również jest znanym dziennikarzem, podobnie jak jego ojciec. Ma on również o 6 lat młodszą siostrę, Weronikę. W życiu rodzinnym Chajzerowie świetnie się dogadują i uzupełniają.

– Mamy taki układ, że ja jestem osobą, która zabiega o materialną stronę bytu, a Dorota zajmuje się domem i sprawia jej to przyjemność – ujawnił prezenter.

– Różnimy się od siebie charakterami, ale mamy podobne poczucie humoru, spojrzenie na świat, a jednocześnie akceptujemy i tolerujemy swoje wady – dodał w jednym z wywiadów.

Filip Chajzer

Filip Chajzer już rozstał się z narzeczoną? Media: "Zorientował się, że popełnił błąd"

CZYTAJ DALEJ

Zygmunt Chajzer – kariera

Zygmunt Chajzer urodził się 1954 roku w Warszawie. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego oraz Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Nie wiele osób wie, że prezenter jest dyplomowanym trenerem siatkówki. Ten sport gości w jego życiu od najmłodszych lat, był nawet reprezentantem Polski juniorów. 

Przez wiele lat prowadził audycje "Lato z radiem", "Cztery pory roku" czy "Sygnały dnia". W Radiu Złote Przeboje współprowadził też audycję u boku syna, Filipa Chajzera – "Piątki u Chajzerów". 

W latach 1997-2000 Chajzer był gospodarzem kultowego teleturnieju "Idź na całość" w telewizji Polsat. Prezenter otrzymał między Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii "Rozrywka" w 1998 roku oraz "Teleturnieje i gry" w roku 1999.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Ewa Ku­ry­ło i Piotr Prę­gow­ski, Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński

Są razem, ale rzadko się o nich mówi. Oto 5 par, które ku zdumieniu fanów są ze sobą od lat

Największą uwagę mediów przyciągają skandale i burzliwe rozstania. Są jednak pary, które mogą pochwalić się wyjątkowo długim stażem, co jest równie ciekawe. Te gwiazdy są ze sobą od wielu lat, choć często nie wróżono im długiej wspólnej przyszłości.

Zobacz galerię >

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Natalia CieślakAutor

Z zamiłowania redaktorka lubiąca wyzwania i rozmowy z ludźmi. Prywatnie miłośniczka gotowania z modernistycznym podejściem i pasjonatka podcastów kryminalnych. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Kim jest żona Tomasza Szczepanika z zespołu Pectus? Muzyk był o krok od ślubu z inną

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Małgorzata Ohme też rozstała się z narzeczonym? Nieoczekiwane doniesienia

Czytaj więcej >
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Małgorzata Tomaszewska wyznała, co naprawdę dzieje się w Dubaju. "To jest dla mnie przykre"

Czytaj więcej >
Szymon Hołownia, Dwa Brzegi - 9 Festiwal Filmu i Sztuki, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Kim jest żona Szymona Hołowni? Urszula ma nietypowy zawód, niewiele kobiet w Polsce się tym zajmuje

Czytaj więcej >
Blanka Lipińska, premiera filmu "365 dni", fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Blanka Lipińska chciałaby dokonać apostazji. Ma tylko jeden warunek

Czytaj więcej >
Ewa Drzyzga, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Gdzie mieszka Ewa Drzyzga? Urządziła sobie przytulne gniazdko, do pracy dojeżdża 300 km

Czytaj więcej >