Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim jest żona Zygmunta Chajzera? Małżeństwo jest ze sobą niemal od czterech dekad
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 24.01.2023 19:09

Kim jest żona Zygmunta Chajzera? Małżeństwo jest ze sobą niemal od czterech dekad

Zygmunt Chajzer z żoną
fot. KAPiF

Zygmunt Chajzer to jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy w Polsce. Przed laty prowadził między innymi audycję "Lato z Radiem", dzięki której poznał miłość swojego życia. Kim jest żona znanego prezentera, Dorota Chajzer?

Prezenter spędził u boku żony ponad 35 lat, a ich małżeństwo jest wzorem dla wielu par. Chajzerowie nie często jednak pojawiają się jednak na imprezach branżowych.

Historia miłości Zygmunta i Doroty Chajzerów

W 1983 roku, podczas wyborów miss "Lata z Radiem", urodziwa blondynka zwróciła uwagę prezentera. Gdy tylko ujrzał nieznajomą, postanowił zabrać ją na randkę do dyskoteki w klubie Remont. – Wiedziałem, że będzie moja. Od razu coś między nami zaiskrzyło powiedział Chajzer w rozmowie z "Super Expressem".

Rok po pierwszym spotkaniu postanowili się pobrać. Owocem ich małżeństwa jest syn Filip, który również jest znanym dziennikarzem, podobnie jak jego ojciec. Ma on również o 6 lat młodszą siostrę, Weronikę. W życiu rodzinnym Chajzerowie świetnie się dogadują i uzupełniają.

– Mamy taki układ, że ja jestem osobą, która zabiega o materialną stronę bytu, a Dorota zajmuje się domem i sprawia jej to przyjemność – ujawnił prezenter.

– Różnimy się od siebie charakterami, ale mamy podobne poczucie humoru, spojrzenie na świat, a jednocześnie akceptujemy i tolerujemy swoje wady – dodał w jednym z wywiadów.

Zygmunt Chajzer – kariera

Zygmunt Chajzer urodził się 1954 roku w Warszawie. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego oraz Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Nie wiele osób wie, że prezenter jest dyplomowanym trenerem siatkówki. Ten sport gości w jego życiu od najmłodszych lat, był nawet reprezentantem Polski juniorów. 

Przez wiele lat prowadził audycje "Lato z radiem", "Cztery pory roku" czy "Sygnały dnia". W Radiu Złote Przeboje współprowadził też audycję u boku syna, Filipa Chajzera – "Piątki u Chajzerów".  W latach 1997-2000 Chajzer był gospodarzem kultowego teleturnieju "Idź na całość" w telewizji Polsat. Prezenter otrzymał między Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii "Rozrywka" w 1998 roku oraz "Teleturnieje i gry" w roku 1999.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!