Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazda TVN przeszła operację bariatryczną. Pokazała, jak teraz wygląda jej brzuch. "Początki były tragiczne"
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 04.08.2023 12:53

Gwiazda TVN przeszła operację bariatryczną. Pokazała, jak teraz wygląda jej brzuch. "Początki były tragiczne"

Kinga Zawodnik przeszła operację. Zdjęcia
Kinga Zawodnik przeszła operację, fot. KAPIF/Instagram

Kinga Zawodnik odchudzała się na wizji. Teraz przeszła operację bariatryczną, a jej efekty pokazała na Instagramie. Jak teraz wygląda jej brzuch? Gwiazda niczego nie ukrywa przed fanami.

Ile Kinga Zawodnik schudła w programie "Dieta czy cud?"

TVN wylansował plejadę gwiazdę. Jedną z nich jest Kinga Zawodnik, która na oczach widzów w programie “Dieta czy cud?” testowała najróżniejsze diety i akcesoria mające pomóc zgubić zbędne kilogramy. Efekt nie spełnił jej oczekiwań. Spektakularnego efektu nie udało się jej osiągnąć, ale za to zyskała coś innego – ogromną sympatię widzów i produkcji, która na fali popularności zrealizowała z nią jeszcze jeden format – “Pierwsze razy Kingi”.

Ile w programie schudła Kinga Zawodnik? Udało się jej zrzucić 10 kilogramów. W trakcie show dowiedziała się, że ma gen receptora endokannabinoidowego, który nazywany jest “genem otyłości”.

Kinga Zawodnik, fot. KAPIF
Kinga Zawodnik, fot. KAPIF
Tylko u nas: Edward Miszczak szczerze o Natalii Janoszek. Wyznał, czy zatrudni ją w Polsacie. "Gwiazdom trzeba wybaczać" Tylko u nas: "To nie był łatwy czas". Ela Romanowska w poruszających słowach o początkach w "Nasz nowy dom"

Kinga Zawodnik przeszła operację. Jaką?

Kinga odchudzanie przed kamerami traktowała jak zabawę. Niedawno jednak – 26 czerwca – wyznała, że prawdziwa walka dopiero przed nią. Gwiazda postanowiła pójść o krok dalej. W trosce o szczuplejszą i zdrowszą sylwetkę podjęła decyzję o operacji bariatrycznej. 

Moje życiowe MMA zaczyna się już jutro... – napisała w social mediach pod koniec lipca.

Zawodnik pokazała zdjęcie ze szpitala, na którym widzimy ją podłączoną pod kroplówkę. Nie zdradziła wówczas szczegółów zabiegu. 

Kinga Zawodnik w szpitalu po operacji, fot. Instagram
Kinga Zawodnik w szpitalu po operacji, fot. Instagram
Kinga Zawodnik w szpitalu po operacji, fot. Instagram
Kinga Zawodnik w szpitalu po operacji, fot. Instagram

Fani zamartwiali się, czy jest on podyktowany problemami zdrowotnymi innymi niż otyłości. Kinga napisała jedynie, że wróci za jakiś czas i “czuje się tragicznie”.

Kochani Fanowcy. Tak, jestem po poważnej operacji … Wszystko się udało… Dziś czuję się tragicznie, ale będzie tylko lepiej … Wracam za jakiś czas i o wszystkim Wam opowiadam... I mam przeogromną prośbę : nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych, jest ich mega dużo… Jeśli chcecie podzielić się swoim wsparciem, to pod tym postem proszę. Dziękuję, że jesteście Wasza Kingusia.

Dziś Kinga wróciła z kolejnym wpisem, w którym podzieliła się szczegółami operacji.

Kinga Zawodnik zmniejszyła żołądek. Przeszła operację bariatyczną

Prowadząca “Dieta czy cud?” opisała ze szczegółami, jakiej operacji się poddała, jak się czuje i jakich efektów oczekuje. Kinga Zawodnik zmniejszyła żołądek. Wszystko zilustrowała zdjęciem pokiereszowanego ciała.

Jestem już gotowa, aby opowiedzieć Wam, co ostatnio u mnie się działo… a działo się dużo. Tak, zdecydowałam się na operację bariatryczną. Jestem po rękawowej resekcji żołądka. Zapierałam się, że operacja u mnie to ostateczność… Jak wiecie z moją wagą bywało różnie: rosła,malała,znowu rosła… 

Kinga potrzebowała dwóch lat, by ostatecznie zdecydować się na resekcję żołądka:

To moja świadoma decyzja, do której dorastałam od 2 lat. Towarzyszyły mi łzy, strach, niepewność, lęk, a nawet depresja. Dlaczego ? Nie dlatego, że nie akceptowałam swojego wyglądu (takie pojedyncze wiadom. czytałam) -> zrobiłam to dla swojego ZDROWIA. Na ten moment nie odczuwałam większych dolegliwości, ale wiem, że za chwilę na bank by się pojawiły. Czy to droga na skróty dla leniwych ?! NIE‼️ NIE‼️ NIE‼️ A jeśli ktoś tak uważa, to chętnie siądę przy stole i porozmawiam na ten temat ! Jeśli kogoś zawiodłam, to jedyne co mogę zrobić, to powiedzieć PRZEPRASZAM. A wiernym Fanowcom, Mamie, Bratu, Siostrze, Rodzinie i Znajomym ogromnie D Z I Ę K U J Ę za obecność i wsparcie. Beti -> Ty wiesz. To dla mnie bardzo ważne i chcę powiedzieć, że mam NAJWSPANIALSZĄ SPOŁECZNOŚĆ W SOCIAL MEDIACH.

Zawodnik już wie co zrobi, gdy tylko schudnie:

 Dziękuję również profesorowi oraz całemu zespołowi za pomoc w tym trudnym dla mnie czasie. (tu poświęcę osobny post). Mam też dwa takie „fizyczne” marzenia: zjechać na Hyperionie oraz w pięknej sukni zatańczyć choreografię z podnoszeniami do mojego singla „Czyste serce”(i to ja mam być unoszona). 

Kinga Zawodnik po operacji bariatrycznej. Pokazała zdjęcie ze szpitala

Operacja nie załatwi za mnie wszystkiego. Teraz wszystko zależy ode mnie. Zmiana nawyków żywieniowych, aktywność fizyczna i najważniejsze-> czysta głowa -> z dniem operacji są na pierwszym miejscu. Ale cały czas mam ochotę na kurczaka z sosem czosnkowym i ogórkiem kiszonym hehehe. 

Prezenterka TVN Style ma nadzieję, że dzięki nagłośnieniu sprawy, wiele osób zmagających się z takim problemem jak ona, nabierze odwagi w podjęciu decyzji o resekcji żołądka:

Moja prośba do mediów i portali internetowych. Dziękuję za artykuły i Waszą troskę.Jeśli pojawią się kolejne, to proszę tylko o prawdziwe informacje. Mam nadzieję, że też dzięki Wam, temat otyłości nie będzie ciągle tematem tabu w Polsce i wspólnymi zasięgami zrobimy wiele dobrego.Dziękuję. Początki były tragiczne, teraz jest już dużo lepiej.

Trzymamy kciuki za Kingę i jej szybki powrót do formy. 

Kinga Zawodnik po operacji zmniejszenia żołądka, fot. Instagram
Kinga Zawodnik po operacji zmniejszenia żołądka, fot. Instagram
Kinga Zawodnik, fot. KAPIF
Kinga Zawodnik, fot. KAPIF
Kinga Zawodnik, fot. KAPIF
Kinga Zawodnik, fot. KAPIF
Kinga Zawodnik, fot. KAPIF
Kinga Zawodnik, fot. KAPIF