Klaudia Halejcio Żródło: TRICOLORS/East News

Klaudia Halejcio wybrała oryginalne imię dla córki. Będzie nazywać się Nel

13 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Klaudia Halejcio dokonała ważnego rodzicielskiego wyboru. Przed nią cała masa kolejnych, ale ten wydaje się w pewien sposób szczególny - chodzi o imię dla dziecka. Niebawem aktorka urodzi dziewczynkę, której imię wielu osobom przywoła postać bohaterki powieści autorstwa laureata Nagrody Nobla.

  • W lutym Klaudia Halejcio obwieściła, że spodziewa się dziecka
  • Niedługo po tym aktorka przekazała, że urodzi dziewczynkę
  • Para wybrała już imię dla dziecka - wielu kojarzy się ono z bohaterką powieści Henryka Sienkiewicza

Choć Klaudia Halejcio rozkręca karierę zawodową praktycznie od czwartego roku życia, największą popularność przyniosły jej role w telewizyjnych serialach “Złotopolscy”, “Pierwsza miłość” i “Hotel 52”. Widzowie mogli zaprzyjaźnić się z Klaudią Halejcio także dzięki oglądaniu formatu “Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” oraz “Dance Dance Dance”. Dla tych, którzy w czasie emisji zarówno wspomnianych seriali, jak i programów, zdążyli polubić osobę aktorki, z pewnością dużym, pozytywnym zaskoczeniem były wieści, jakie przekazała w Walentynki 2021 roku.

Klaudia Halejcio czekała na tę rolę od lat. 30-letnia aktorka wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą

Klaudia Halejcio, choć nie słynie z zapewnianie fanom szczegółów z życia prywatnego, prowadzi bujne życie w świecie social mediów. Obecnie instagramowy profil aktorki obserwuje liczne grono ponad 400 tys. użytkowników.

To właśnie ta grupa miała okazję najszybciej dowiedzieć się o tym, że w życiu aktorki niebawem rozpocznie się nowy rozdział. 14 lutego, w Walentynki, Klaudia Halejcio opublikowała wiele mówiący post. Gwiazda “Pierwszej miłości” wyjawiła, że spodziewa się dziecka. Będzie to pierwszy potomek gwiazdy.

-Na taką rolę czekałam całe życie! To niesamowite, jaka jestem szczęśliwa!- radośnie obwieściła całemu światu aktorka.

Sara Müldner zasłynęła rolą Julki w „Na dobre i na złe”. Co u niej słychać?Sara Müldner zasłynęła rolą Julki w „Na dobre i na złe”. Co u niej słychać?Czytaj dalej

Do wpisu gwiazda seriali dołączyła sesję zdjęciową z ukochanym partnerem, Oskarem. Na jednej z fotografii para przygląda się zdjęciu USG, które, jak można się domyślić, jest jednym z pierwszych zdjęć ich wspólnego potomka. Pod koniec notki Klaudia Halejcio wspomniała, że przygotowywała się do ujawnienia prawdy już od jakiegoś czasu - najwidoczniej chciała, by na tym etapie życia wszystko było wyjątkowe i dopracowane.

W sekcji komentarzy natychmiast zaroiło się od gratulacji. Składali je fani, ale i znane postacie polskiego show-biznesu. Wśród gratulujących nie zabrakło między innymi Anny Muchy i Joanny Koroniewskiej. Swoje trzy grosze dorzuciła także Barbara Kurdej-Szatan i Anna Dereszowska. Wszystkie wymienione panie doskonale wiedzą, co w najbliższej przyszłości czeka Klaudię Halejcio jako matkę - mają już bowiem swoje własne pociechy.

Instagramowicze mogli jako pierwsi dowiedzieć się, jakiej płci będzie pierworodny potomek aktorki. Klaudia Halejcio ogłosiła tę informację na łamach social mediów, publikując krótki klip, w którym przebija szpilką ogromny, wypełniony konfetti balon. Niebieski kolor płatków miał wskazywać na chłopca, a różowy - na dziewczynkę. Obecnie wiadomo już, że na filmie głowę aktorki obsypały skrawki w kolorze różowym.

Aktorka wyjawiła imię dziecka. Przywodzi na myśl bohaterkę słynnej powieści

Już niebawem córeczka aktorki przyjdzie na świat - to najwyższy czas na to, by wybrać odpowiednie imię. Klaudia Halejcio i jej partner wreszcie zdecydowali się na jedno z imion, czym podzielili się ostatnio w rozmowie z “Party”.

Okazuje się, że dziewczynka otrzyma imię, którego w jednej z powieści użył polski noblista Henryk Sienkiewicz. Chodzi o bohaterkę “W pustyni i w puszczy”, Nel. Właśnie takie imię Klaudia Halejcio chce nadać swojej córeczce.

- W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracuje, nigdy nie chodziła żadna Nel - ujawniła aktorka.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Kozaczek, Plejada, Instagram, Glamour

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł