Swiatgwiazd.pl
Sanah koncert

fot. screen YouTube@WPADKI GWIAZDKI

Koncert Sanah nagle przerwała obecność intruza. "Bałam się, że na mnie wejdzie"

16 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Jakiś czas temu podczas koncertu piosenkarki Sanah miało miejsce niecodzienne zdarzenie. W momencie wykonywania swojego hitu pt. „2:00” musiała przerwać granie, ponieważ na jej fortepianie pojawił się... pająk. Gwiazda przeprosiła zebranych fanów i musiała zacząć grać utwór od nowa.

  • Sanah musiała przerwać swój koncert

  • Powodem było wtargnięcie niespodziewanego intruza

  • Okazał się nim pająk

Bez wątpienia nie tak wyobrażała sobie przebieg tego koncertu młoda piosenkarka, jednak wszystko zostało odebrane przez fanów w bardzo pozytywny sposób i zagrała piosenkę od nowa.

Sanah musiała przerwać koncert przez pająka

Na koncertach Zuzanny Jurczak zazwyczaj zbiera się pełna publika. Piosenkarka zaskarbiła sobie miłość swoich fanów nie tylko dzięki swojemu wielkiemu talentowi, ale również przez to, jaką jest osobą.

Ludzie uwielbiają ją za swoje pozytywne podejście do życia i prawdziwość, ale również za szczerość do bólu. W jej mediach społecznościowych można znaleźć mnóstwo ciekawych opinii na jej temat.

Niedawno 23-letnia gwiazda wystąpiła na Fest Festival w Parku Śląskim w Chorzowie. Podczas wykonywania jej wielkiego hitu „2:00” wydarzyła się przez nikogo niespodziewana sytuacja. Sanah przerwała śpiewanie, ponieważ na jednym z klawiszów... znajdował się pająk.

Kwaśniewscy na łódce - ea

Kwaśniewscy wypoczywali na łódce nad jeziorem. Nagle pierwsza dama wskoczyła do wody

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:
Zaraz po tym jak nadeszła pomoc piosenkarka przeprosiła za zaistniałą sytuację, i wyjaśniła, że pająk znajdował się na dźwięku H, a piosenka wykonywana jest w tonacji H-dur, zatem tym bardziej miałaby problem z komfortową grą. Wszystko zostało uwiecznione w internecie. Warto dodać, że to nie pierwszy raz w tym roku, kiedy jej koncert został przerwany.

Koncerty Sanah

Podobnie jak większość gwiazd polskiej estrady Sanah regularnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie zamieszcza mnóstwo zdjęć i filmów, a także informuje swoich fanów o nadchodzących z jej udziałem wydarzeniach.

Już 27 sierpnia będziemy mogli po raz kolejny oglądać piosenkarkę na żywo, tym razem w ramach Festiwalu Letnie Brzmienia, który odbędzie się na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. Oprócz niej na scenie pojawią się także m.in.: Mrozu, Zalewski, czy Natalia Shroeder.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Krzysztofa Krawczyka?

Pytanie 1 z 4

Jak nazywa się druga żona Krzysztofa Krawczyka?

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >

Plotki

Przemek Kossakowski rozprawia się z hejterami. Wystarczyło jedno zdjęcie

Czytaj więcej >

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >