Swiatgwiazd.pl > Film i tv > Krystian Wieczorek aktorem "Pierwszej miłości". Wda się w romans z jedną z bohaterek
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.03.2023 14:10

Krystian Wieczorek aktorem "Pierwszej miłości". Wda się w romans z jedną z bohaterek

Krystian Wieczorek, Pierwsza miłość
Fot. KAPiF

Krystian Wieczorek dał się poznać fanom „M jak miłość”, gdzie gra Andrzeja Budzyńskiego. Jego bohater przechodzi obecnie spore problemy w związku z Magdą. Tymczasem aktor pojawi się w nowej roli w serialu „Pierwsza miłość”. Co ciekawe, tam również nawiąże romans.

Przystojny mecenas Budzyński spotykał się z wieloma kobietami. Z pierwszą żoną Martą rozstał się, gdyż kobieta nie mogła znieść jego licznych adoratorek. Teraz relacja z Magdą wisi na włosku przez noc, którą spędził z Julią. Czego możemy się spodziewać w kolejnej produkcji?

Andrzej Wieczorek w serialu "Pierwsza miłość"

Wieczorek gra w „M jak miłość” od 2008 roku. Od tego czasu widzieliśmy go u boku wielu kobiet: Marty (Dominika Ostałowska), Agnieszki (Magdalena Walach) i wreszcie Magdy (Anna Mucha). Drugie małżeństwo stanęło pod znakiem zapytania z powodu Julii (Marta Chodorowska).

Czy wyważony, stateczny prawnik będzie miał coś wspólnego z nowym bohaterem Krystiana? W „Pierwszej miłości” wcieli się w Adama, który zawróci w głowie Laurze (Katarzyna Maciąg), obecnie zadurzonej w partnerze Marysi (Aneta Zając).

Kim był aktor Piotr Wysocki? "Czterej Pancerni i Pies", "Kariera Nikodema Dyzmy", teatr, pożar

Kogo zagra Krystian Wieczorek w "Pierwszej miłości"?

Wieczorek pojawił się już wcześniej w serialu. Wcielił się w uwodziciela podrywającego w klubie Kingę Żukowską. Był to jednak bardzo poboczny i niewielki wątek, w przeciwieństwie do obecnego. Pierwsze informacje o jego bohaterze pojawiły się podczas ogłoszenia wiosennej ramówki Polsatu

Adam pojawi się w odcinkach już 4 kwietnia, w 3594. odcinku serialu. Przystojny, tajemniczy i uwodzicielski artysta od razu zwróci uwagę Laury. Para pozna się w samolocie, podczas podróży z Londynu.

Adam i Laura: nowy wątek w "Pierwszej miłości"

Laura, wracając z wizyty u córki w Anglii, spotka w samolocie artystę. Podróż do Polski minie im na miłych rozmowach i odnajdywaniu wspólnych tematów. Kobieta będzie zastanawiać się, czy chce kontynuować tę znajomość, ale postanowi posłuchać wcześniejszych rad Marty, by pozwoliła sobie na nowe uczucie. Bohaterka wymieni się telefonami z Adamem i będzie pełna nadziei.

Czy nowa znajomość pozwoli jej zapomnieć o Wenerskim (Przemysław Sadowski), w którym zadurzyła się w sposób całkowicie beznadziejny? Wiadomo już, że postać Adama będzie się znacznie różnić od Budzyńskiego. Jednak także on będzie skrywać wiele tajemnic i własnych demonów.

Zobacz zdjęcia:

Krystian Wieczorek
Krystian Wieczorek, fot. KAPiF
Krystian Wieczorek
Krystian Wieczorek, fot. KAPiF
Krystian Wieczorek
Krystian Wieczorek, fot. KAPiF