Krzysztof Diablo Włodarczyk wyszedł z więzienia Żródło: ANDRZEJ LANGE/East News

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk wyszedł z więzienia. Pokazał pierwsze zdjęcie po odsiadce

25 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka po wyjściu z więzienia. Sportowiec, który opuścił zakład karny 18 kwietnia, od razu spotkał się ze swoimi dziećmi. Na fotografii towarzyszy mu półtoraroczna córeczka. Fani są zachwyceni.

  • Krzysztof „Diablo” Włodarczyk wyszedł na wolność
  • Bokser trafił za kratki w styczniu bieżącego roku
  • Po zakończeniu odsiadki od razu pojechał do dzieci

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk od tygodnia cieszy się wolnością. W niedzielę 18 kwietnia bokser opuścił zakład karny na warszawskim Służewcu, do którego trafił 8 stycznia tego roku. Pierwsze chwile po odsiadce spędził w towarzystwie ukochanych dzieci.

Skrócona odsiadka Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka

W styczniu bieżącego roku sąd skazał Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka, który wsiadł za kółko mimo wcześniejszego zakazu poruszania się pojazdami mechanicznymi. Początkowo kara wymierzona bokserowi miała obowiązywać do połowy czerwca.

Mimo początkowych ustaleń sąd skrócił wyrok dla Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka, a sportowiec opuścił zakład karny już 18 kwietnia. Kilka dni później w mediach społecznościowych ukazało się jego pierwsze zdjęcie po wyjściu na wolność. Internauci mogą zobaczyć, jak bokser trzyma w ramionach ukochaną córeczkę.

Od razu pojechał do dzieci

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk ma troje dzieci – 18-letniego Czarka, którego doczekał się ze związku z Małgorzatą Babilońską, 6-letnią Zuzannę będącą owocem miłości sportowca i Magdaleny Radomskiej oraz półtoraroczną Marię, której matką jest obecna partnerka sportowca, Karolina.

Widok grobu Violetty Villas. Zdjęcie na nagrobku jest wyjątkoweWidok grobu Violetty Villas. Zdjęcie na nagrobku jest wyjątkoweCzytaj dalej

Dzieci odgrywają istotną rolę w życiu Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka. Gdy mężczyzna wyszedł na wolność, od razu pojechał się z nimi spotkać. Potwierdził to promotor Andrzej Wasilewski w rozmowie dla serwisu WP Sportowe Fakty.

- Od razu pojechał do swojej małej córeczki, syna Czarka. Najważniejsze, że jest już z nimi, że ściska dzieci. Zamieniliśmy dosłownie parę zdań i jego głos brzmiał bardzo pozytywnie – przekazał.

Fani są zachwyceni

Sympatycy Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka długo czekali na moment, kiedy sportowiec opuści więzienne mury. Pod najnowszym zdjęciem na Instagramie okazują mu mnóstwo słów wsparcia. Zachwycają się też jego uroczą fotografią z najmłodszą córeczką.

  • Witamy na powietrzu Mistrzu!
  • Trzymaj się Krzychu!
  • Super rodzinka – czytamy w komentarzach.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: WP Sportowe Fakty, Onet Sport, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł