Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Krawczyk Junior nie będzie miał gdzie mieszkać? Przykra sytuacja się pogłębia
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 27.05.2022 08:16

Krzysztof Krawczyk Junior nie będzie miał gdzie mieszkać? Przykra sytuacja się pogłębia

Krzysztof Krawczyk Junior
fot. Youtube.com/Marian Lichtman, kadr z teledysku Igor Krawczyk i Przyjaciele. Utwór " TATO"

Krzysztof Krawczyk Junior zmaga się z problemami w życiu prywatnym. Do tej pory żył razem ze swoją przyjaciółką Kasią w jej mieszkaniu. Niestety mama kobiety zdecydowała, że Krawczyk musi opuścić lokum i znaleźć sobie nowy dach nad głową. "Denerwuje się, a to niestety nie wpływa dobrze na jego stan zdrowia" - opowiedział Zbigniew Rabiński, opiekun ze Studia Integracji.

To nie jedyne trudności, jakie stanęły na drodze syna Krzysztofa Krawczyka. Mężczyzna od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi, które ze względu na stres zaczęły się nasilać.

Krzysztof Krawczyk Junior musi się wyprowadzić

Krzysztof Krawczyk Junior to syn zmarłego w kwietniu 2021 roku artysty. W ostatnim czasie jest o nim wyjątkowo głośno w mediach. Wraz z pomocą Mariana Lichtmana nagrał dwa utwory zadedykowane rodzicom - "Tato" i "Mamo", do których teledyski pojawiły się na Youtubie. Niestety u Krzysztofa Krawczyka Juniora zaczęły się nasilać również problemy w życiu prywatnym. O jego ciężkiej sytuacji opowiedział w rozmowie z "Faktem" opiekun ze Studia Integracji, Zbigniew Rabiński. – Krzyś musi się wyprowadzić od Kasi. Do tej pory zajmował mieszkanie mamy Kasi, a ono nie jest duże. Mieszka tam mama Kasi, jej niepełnosprawny syn i do tego Krzyś, który zajmuje z Kasią maleńki pokoik. Jej mama poprosiła więc, by się wyprowadził. Krzysztof niestety nie może pójść do mieszkania po babci, w którym jest zameldowany. Ono należy do Ewy, a tam mieszka teraz żona zmarłego wuja z synem. Oni się bardzo nie zgadzali i Krzyś boi się tam wrócić — powiedział.

Problemy zdrowotne syna Krzysztofa Krawczyka

Problemy w życiu prywatnym odbijają się na zdrowiu Krawczyka. Od lat walczy z chorobą, której objawy nasilają się w obliczu stresu.

- Krzysztof potrzebuje teraz dachu nad głową. Denerwuje się, a to niestety nie wpływa dobrze na jego stan zdrowia. Przy jego chorobie potrzeba spokoju, a tego spokoju on nie ma – wspomniał Zbigniew Rabiński.

Na temat sytuacji Krzysztofa Krawczyka Juniora wypowiedziała się także Katarzyna Filipiak w magazynie "Twoje Imperium". Zdradziła, że szkodzą mu również nieprzychylne komentarze pojawiające się w sieci.

- Krzysztof bardzo stresuje się swoją sytuacją życiową, sprawami sądowymi, brakiem własnego kąta, postępowaniem niektórych ludzi oraz hejtem. Niestety, on czyta to, co piszą o nim w internecie. Tak go to obciąża, że nawet regularnie biorąc leki, miewa ataki padaczki. Czasami tak silne, że trzeba wzywać pogotowie — wyznała.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Ola Żuraw z "Top Model" przeszła rozległą operację. Planowała to od dawna

  2. Monika Mrozowska ma czwórkę dzieci z trzema mężczyznami. Jak wyglądają ich kontakty?

  3. Kate Moss złożyła zeznania w procesie Deppa i Heard. Opowiedziała o sytuacji na schodach

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Fakt