Swiatgwiazd.pl
Krzysztof Krawczyk Junior

fot. Youtube.com/Marian Lichtman, kadr z teledysku Igor Krawczyk i Przyjaciele. Utwór " TATO"

Krzysztof Krawczyk Junior nie będzie miał gdzie mieszkać? Przykra sytuacja się pogłębia

27 Maja 2022

Autor tekstu:

Martyna Kucharczyk

Krzysztof Krawczyk Junior zmaga się z problemami w życiu prywatnym. Do tej pory żył razem ze swoją przyjaciółką Kasią w jej mieszkaniu. Niestety mama kobiety zdecydowała, że Krawczyk musi opuścić lokum i znaleźć sobie nowy dach nad głową. "Denerwuje się, a to niestety nie wpływa dobrze na jego stan zdrowia" - opowiedział Zbigniew Rabiński, opiekun ze Studia Integracji.

To nie jedyne trudności, jakie stanęły na drodze syna Krzysztofa Krawczyka. Mężczyzna od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi, które ze względu na stres zaczęły się nasilać.

Krzysztof Krawczyk Junior musi się wyprowadzić

Krzysztof Krawczyk Junior to syn zmarłego w kwietniu 2021 roku artysty. W ostatnim czasie jest o nim wyjątkowo głośno w mediach. Wraz z pomocą Mariana Lichtmana nagrał dwa utwory zadedykowane rodzicom - "Tato" i "Mamo", do których teledyski pojawiły się na Youtubie. Niestety u Krzysztofa Krawczyka Juniora zaczęły się nasilać również problemy w życiu prywatnym. O jego ciężkiej sytuacji opowiedział w rozmowie z "Faktem" opiekun ze Studia Integracji, Zbigniew Rabiński.

– Krzyś musi się wyprowadzić od Kasi. Do tej pory zajmował mieszkanie mamy Kasi, a ono nie jest duże. Mieszka tam mama Kasi, jej niepełnosprawny syn i do tego Krzyś, który zajmuje z Kasią maleńki pokoik. Jej mama poprosiła więc, by się wyprowadził. Krzysztof niestety nie może pójść do mieszkania po babci, w którym jest zameldowany. Ono należy do Ewy, a tam mieszka teraz żona zmarłego wuja z synem. Oni się bardzo nie zgadzali i Krzyś boi się tam wrócić — powiedział.

Scott Disick EA

Scott Disick wrócił do hulaszczego trybu życia. Nie radzi sobie ze ślubem Kourtney?

CZYTAJ DALEJProblemy zdrowotne syna Krzysztofa Krawczyka

Problemy w życiu prywatnym odbijają się na zdrowiu Krawczyka. Od lat walczy z chorobą, której objawy nasilają się w obliczu stresu.

- Krzysztof potrzebuje teraz dachu nad głową. Denerwuje się, a to niestety nie wpływa dobrze na jego stan zdrowia. Przy jego chorobie potrzeba spokoju, a tego spokoju on nie ma – wspomniał Zbigniew Rabiński.

Na temat sytuacji Krzysztofa Krawczyka Juniora wypowiedziała się także Katarzyna Filipiak w magazynie "Twoje Imperium". Zdradziła, że szkodzą mu również nieprzychylne komentarze pojawiające się w sieci.

- Krzysztof bardzo stresuje się swoją sytuacją życiową, sprawami sądowymi, brakiem własnego kąta, postępowaniem niektórych ludzi oraz hejtem. Niestety, on czyta to, co piszą o nim w internecie. Tak go to obciąża, że nawet regularnie biorąc leki, miewa ataki padaczki. Czasami tak silne, że trzeba wzywać pogotowie — wyznała.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Ola Żuraw z "Top Model" przeszła rozległą operację. Planowała to od dawna

  2. Monika Mrozowska ma czwórkę dzieci z trzema mężczyznami. Jak wyglądają ich kontakty?

  3. Kate Moss złożyła zeznania w procesie Deppa i Heard. Opowiedziała o sytuacji na schodach

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dużo wiesz o polskich gwiazdach? Najtrudniejszy quiz w sieci

Pytanie 1 z 6

Gdzie urodziła się Doda?

Piotr Fronczewski, Dominika Ostałowska

Gwiazdy, które wdały się w zakazane romanse. Numer 3 przebija wszystko

Choć w życiu gwiazd wiele jest historii miłości jak z bajki, równie często zdarzają się głośne romanse i zdrady. Miłość bywa bardzo kapryśna, a erotyczna fascynacja potrafi być silniejsza niż przysięga małżeńska. Te polskie i zagraniczne gwiazdy są tego najlepszym przykładem, a historie ich związków przeszły do historii.

Zobacz galerię >

Źródło: Fakt

Tagi:

Martyna KucharczykAutor

Redaktor portalu Świat Gwiazd

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska

Życie Gwiazd

Katarzyna Grochola pokazała list do Mikołaja autorstwa kilkuletniej Szelągowskiej. "Nawet błędy są słodkie"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Kalczyńska wbiła szpileczkę Cichopek i Kurzajewskiemu? "Para prezenterów zawieszona po tym, jak na jaw wyszedł romans"

Czytaj więcej >
fot. Olaf Lubaszenko, "Festiwal Gwiazd - konferencja", 2015/06/16, KAPiF/Anna Mucha, "Niewidzialna wojna - premiera filmu", 2022/09/29, KAPiF, Jan Nowicki, "Jan Nowicki - Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Gwiazdy żegnają Jana Nowickiego: Adrianna Biedrzyńska, Anna Mucha, Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko i inni

Czytaj więcej >
fot. Rodzina zastępcza,"Gwiazdy z Polsatem", 2007/02/22, / Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Życie Gwiazd

Siostry z "Rodziny zastępczej" znowu razem. Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan na wspólnym zdjęciu

Czytaj więcej >
fot. Jan Nowicki, Łukasz Nowicki, Halina Mlynkowa,  "książka Droga do domu - Jan Nowicki", 2009/12/08, KAPiF

Życie Gwiazd

Był "zupełnie niestandardowym" dziadkiem jej syna. Halina Mlynkowa żegna Jana Nowickiego: "Ach Tato"

Czytaj więcej >
fot. J.Krzywdziński - Konrad Gruda (1968). "4 x 100 dla Polski", p.97, Warszawa: Sport i Turystyka. no ISBN., cropped, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=9590215/ "Jan Nowicki — Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Nowicki zobaczył ją i powiedział: "To będzie matka mojego dziecka”, urodziła mu syna. Kim była Barbara Janiszewska-Sobotta?

Czytaj więcej >