Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Rutkowski opowiedział o potencjalnych powodach nagrywania Cichopek
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 02.05.2022 10:10

Krzysztof Rutkowski opowiedział o potencjalnych powodach nagrywania Cichopek

Rutkowski EA
TRICOLORS/East News

O "aferze podsłuchowej" Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wiedzą już wszystkie media w kraju. Rozmowy prowadzących program "Pytanie na śniadanie" zostały nagrane i przekazane do postronnych osób. Głos w tej sprawie postanowił zabrać detektyw Krzysztof Rutkowski.

Rutkowski przedstawił swoje teorie dotyczące podsłuchanych rozmów Cichopek z Kurzajewskim. Jego zdaniem mogły być one nagrane w celu zebrania dowodów w sprawie rozwodowej lub zniszczenia kariery osoby z branży.

Krzysztof Rutkowski o podsłuchanych rozmowach

Krzysztof Rutkowski to prawdopodobnie jeden z najsłynniejszych detektywów w Polsce. W ostatnim czasie postanowił skomentować aferę dotyczącą Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Rozmawiając z "Super Expressem" zdradził, jakie — jego zdaniem — mogły być przyczyny nagrania rozmów. Przypuścił, że mogła to być próba wykrycia zdrady lub zniszczenia czyjejś pozycji w branży.

- Takie nagrania wykonuje się najczęściej, aby mieć dowody zdrady jednego ze współmałżonków, po to, aby później mieć przewagę podczas sprawy rozwodowej w sądzie. Często takie rozprawy to bezpardonowa walka. Niewykluczone, że może chodzić również o zniszczenie danej osoby w branży. Nie oszukujmy się w show-biznesie trwa walka o każdy grosz, jest spora konkurencja szczególnie w tych czasach. Osłabienie pozycji to szansa dla konkurencji — powiedział detektyw dla "Super Expressu".

Afera podsłuchowa Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

O opinię detektywa poprosił również portal "Fakt", dla którego Rutkowski zdradził, jak mogły wyglądać okoliczności nagrywania rozmów. Po ich przeanalizowania całkowicie wykluczył prawdopodobieństwo użycia Pegasusa.

- Na pewno nie jest tu zastosowany Pegasus, bo słychać by było jednakowy dźwięk. Tu słowa mężczyzny są głośniejsze niż te kobiety. Środki rejestracji bardzo często stosuje się właśnie samochodzie, bo tam ludzie są wyluzowani — wyjaśnił.

Gdy prawda o nagraniach wyszła na jaw, Cichopek i Kurzajewski natychmiast przekazali sprawę do organów ścigania. Od tamtej pory nie wypowiadali się na dany temat publicznie.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Druzgocące wyznanie legendarnej aktorki, fani w rozpaczy. "Zbliżam się do śmierci"

  2. Słynna para oskarżona o znęcanie się nad synem. Ogromny skandal, wyznanie nie mieści się w głowie

  3. Właśnie ogłoszono, Polacy nie mogli się doczekać. Zacznie się już za chwilę, miliony zasiądą przed ekranami

Zapraszamy na nasz Instagram

Źródło: jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]