Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Rutkowski w szpitalu. Konieczna była operacja. Pokazał rany
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.02.2024 13:04

Krzysztof Rutkowski w szpitalu. Konieczna była operacja. Pokazał rany

Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski wylądował w szpitalu, fot. KAPiF/instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski/

Krzysztof Rutkowski bez ogródek mówi internautom o swojej niebezpiecznej codzienności związanej z rozwiązywaniem kryminalnych spraw. W mediach społecznościowych porusza trudne tematy i potrafi zaskakiwać szczegółami. Tym razem fani wstrzymali oddech na widok krwawiącego detektywa. Konieczna była operacja. Jak do tego doszło?

Krzysztof Rutkowski chętnie opowiada internautom o swoich sprawach

Pomimo braku licencji Krzysztof Rutkowski jest jednym z najsłynniejszych polskich detektywów. Prowadzi własne biuro śledcze, które pomogło już w rozwiązaniu kilku głośnych spraw w tym m.in.: Madzi z Sosnowca czy poszukiwania Grzegorza Borysa.

W mediach społecznościowych nie brak szczegółów jego działalności, a także sporej dawki życia prywatnego. Krzysztof Rutkowski budzi wiele emocji z uwagi na swój styl życia, a także sposób wychowywania małoletniego syna. Przypomnijmy, że Krzysztof Rutkowski junior wyrasta na kopię ojca i ma już za sobą uczestniczenie w niebezpiecznych akcjach.

Tym razem obserwatorom zatrzymało się na kilka chwil serce na widok słynnego detektywa. Krwawe zdjęcie ze szpitala wprawia w osłupienie. Co stało się Krzysztofowi Rutkowskiemu?

Co Krzysztof Rutkowski podaruje synowi na Pierwszą Komunię. Lepiej usiądźcie. To w ogóle dozwolone? Jakie wykształcenie ma Krzysztof Rutkowski? Właśnie przekazał, że zaczął nowe studia

Krzysztof Rutkowski zaskoczył zdjęciem. Krwawa rana wprawia w osłupienie

Poza prowadzeniem niebezpiecznych spraw obserwatorzy Krzysztofa Rutkowskiego mogą zobaczyć także jego wystawne życie z Mają Rutkowski. Duet nie oszczędza na luksusach, tym bardziej jeśli chodzi o ich syna. Młody następca detektywa mógł niedawno cieszyć się kilkoma przyjęciami urodzinowymi.

Na profilu gwiazdora nie brak zaskoczeń. Najnowsze zdjęcie może przyprawić jego fanów o dreszcze. Widzimy na nim Krzysztofa Rutkowskiego bez koszulki z zakrwawionym opatrunkiem na prawym barku i szpitalną siateczką zasłaniającą jego ikoniczną fryzurę.

Okazuje się, że gwiazdor musiał przejść niezbędną operację. Zdradził internautom jej przebieg. Co się stało?

Krzysztof Rutkowski poddał się operacji. Co doprowadziło do takiego stanu?

Detektyw już kilka lat temu narzekał na kłopoty zdrowotne związane z lewym barkiem. Z uwagi na dolegliwości musiał poddać się operacji, która na szczęście zakończyła się sukcesem. Teraz poddał się drugiemu zabiegowi na prawą stronę.

Dziękuje, Dziękuje, Dziękuje dla całego zespołu służby medycznej szpitala WAM w Łodzi. Trzy lata wstecz był zrobiony lewy bark, a dzisiaj super specjalista Doktor Krzysztof Nowak pokazał swoje mistrzostwo na stożku prawego barku - wyznał Krzysztof Rutkowski.

Wspomniany przez detektywa "stożek" to nazwa czterech ścięgien znajdujących się w barku. Gdy ulegną one uszkodzeniu, niezbędne jest przeprowadzenie operacji. Internauci składają gwiazdorowi życzenia powrotu do zdrowia i zasłużonego odpoczynku.

Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski poddał się operacji, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski, fot. KAPiF