Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Księżna Kate świętuje swój ważny dzień. Pokazała wyjątkowe zdjęcie
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 19.03.2023 16:51

Księżna Kate świętuje swój ważny dzień. Pokazała wyjątkowe zdjęcie

książe William i księżna Kate
fot. Rex Features/East News

W mediach społecznościowych rodziny królewskiej pojawiło się rodzinne zdjęcie Kate Middleton z dziećmi, w pałacu Buckingham obchodzą dziś wyjątkowe święto. Księżna Cambridge promienieje u boku pociech.

Mama trójki dzieci wygląda rewelacyjnie na nowych zdjęciach. Brytyjczycy nie mogą wyjść z zachwytu, jaką wspaniałą jest matką. 

Dzień Matki w Wielkiej Brytanii

19 marca Brytyjczycy obchodzą wyjątkowe święto, którym jest Dzień Matki. Na Instagramie rodziny królewskiej pojawiły się urocze zdjęcie księżnej ze swoimi dziećmi, a na następny jak wygłupia się z młodszym synem.

– Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki od naszej rodziny dla Twojej – czytamy w opisie.

Brat Wiktorii Gąsiewskiej gorzko o Adamie Zdrójkowskim. "Źle ją traktował"

Internauci zachwyceni uroczymi zdjęciami księżnej

Internauci są zachwyceni zdjęciami udostępnionymi w Dzień Mamy. Wiele Brytyjek traktuję księżną jako wzór do naśladowania, ale również jako perfekcyjną matkę. 

– Jakie piękne zdjęcie wspaniałej rodziny. Szczęśliwego dnia Matki.

– Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki, Catherine. Wyraźnie widać na zdjęciach, jak wspaniałą i kochającą jesteś mamą, niesamowitego dnia.

Piękna, nowoczesna mama z tradycjami, trójka bardzo szczęśliwych dzieci. Szczęśliwego dnia Matki – czytamy w komentarzach pod postem.

Kate Middleton mamą trójki dzieci

Książę William i Kate Middleton doczekali się trzech pociech, jako pierwszy był 9-letni George, następnie 7-letnia Charlotte i 4-letni Louis. Ulubienica brytyjskiego narodu jest uznawana za wzór matki, a jej pociechy rozczulają swoim zachowanie i żartami. 

– Wszystkich to cieszy, Louis jest kamikadze. Martwimy się nieco, że gdy dorośnie, to będzie w samym środku wszystkiego – powiedziała księżna Kate w jednym z wywiadów. 

rodzina królewska.jpg
fot. Rex Features/East News
księżna Kate i Louis.jpg
fot. Rex Features/East News


Źródła: jastrząppost.pl/edziecko.pl