Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Księżna Kate zemściła się za romans z jej mężem? Była przyjaciółka usunięta z towarzystwa
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 21.09.2022 08:45

Księżna Kate zemściła się za romans z jej mężem? Była przyjaciółka usunięta z towarzystwa

Księżna Kate
BBC News اردو - YouTube, CC BY 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/3.0>, via Wikimedia Commons

Rose Hanbury wraz z mężem pojawili się na uroczystości pogrzebowej Elżbiety II. Jednak dni modelki na salonach są policzone. Księżna Kate już wcześniej ograniczyła przywileje dawnej przyjaciółki w zemście za rzekomy romans z Williamem. Teraz przyszedł czas na całkowitą utratę tytułu.

Zarówno Księżna Kate, jak i posądzona o romans z jej mężem Rose Hanbury zjawiły się w Opactwie Westminsterskim, aby pożegnać Królową. Była przyjaciółka Middleton czuwała u boku Davida Rocksavage'a. Do tej pory tytuły męża zapewniały resztki przywilejów — część wcześniej odebrała żona Williama.

Księżna Kate i Rose Hanbury żegnały Elżbietę II. Rzekoma kochanka Williama pojawiła się w Opactwie

Ceremonia pożegnalna Królowej Elżbiety II nie mogła odbyć się bez plotek o skandalach. Jedna z nich dotyczyła obecności na pogrzebie Rose Hanbury, o której do dziś mówi się, że ma dziecko z księciem Williamem. Była modelka stała u boku męża — Davida Rocksavage'a.

Wieloletni Markiz Cholomndeley zwracał uwagę licznymi odznaczeniami, które przypiął do marynarki. Ona z kolei ubrała się skromnie, w długi, jednorzędowy płaszcz bez dekoltu, zaś głowę osłoniła toczkiem. Oboje wyglądali na poruszonych, jednak złośliwi twierdzili, że to nie śmierć Królowej czerwieniła im oczy.

Rose już wcześniej została wykluczona z większości środowisk i kręgów towarzyskich i próżno było jej szukać w pobliżu członków rodziny królewskiej. Ciągle jednak pojawiała się publicznie ze względu na to, iż jej mąż piastował funkcję Lorda Wielkiego Szambelana. Teraz ma się to zmienić.

Zemsta księżnej Kate? Rose Habnury i jej mąż stracą tytuł

Pod koniec 2019 roku plotki i doniesienia o romansie Williama z przyjaciółką żony rozgrzewały lokalne tabloidy (i nie tylko!). Zwłaszcza że syn Karola miał dopuścić się zdrady, kiedy księżna Kate była w trzeciej ciąży. Oliwy do ognia dolewał fakt, że później Rose Hunbury pojawiała się u boku 24 lata starszego mężczyzny będąc w ciąży. Nic dziwnego, że w kuluarach zaczęto szeptać o nieślubnym dziecku.

Mawiano, że Middleton nie tylko zerwała kontakty z jedną z najbliższych sobie osób, ale także wykorzystała wpływy swoje i męża, aby możliwie skutecznie odciąć Rose od najwyższych kręgów towarzyskich. Ze względu na tytuły męża byłej modelki niezręcznych spotkań nie udało się uniknąć. Miało nawet dojść do sytuacji, w której rzekoma kochanka Williama w akcie zemsty założyła na bankiet niemal identyczną sukienkę, co dotychczasowa przyjaciółka.

Wraz ze śmiercią Elżbiety II nastąpiła roszada, jeśli chodzi o kolejkę do tronu i nadawane tytuły. Niecały tydzień temu wyszło na jaw, że Rocksavage po ponad 30 latach utracił stanowisko na rzecz 73-letniego Ruperta Caringtona.

Ani Księżna Kate, ani Książę William nie uczynili kroku w sprawie przedłużenia tytułów Davida i jego żony, choć zgodnie z prawem nowy monarcha mógł "przedłużyć licencję" Lorda Wielkiego Szambelana, dzięki czemu David i Rose zachowaliby swoją część przywilejów. Trudno nie szeptać o zemście księżnej Walii.

Rose Hunbury
fot. youtube.com/ABC News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Rodowicz jest zdruzgotana, wygadała się ws. swojej sytuacji finansowej. Jest gorzej, niż myśleliśmy?

  2. Była ulubienicą Kurskiego. Wyjawiła, co dzieje się w TVP po jego odejściu. "Staram się o tym nie myśleć"

  3. Krzysztof Ibisz zdradził płeć i imię trzeciego dziecka. Do sieci trafiły zdjęcia z porodówki, napływają gratulacje

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: Pomponik