Swiatgwiazd.pl
fot. BBC News اردو - YouTube, CC BY 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/3.0>, via Wikimedia Commons,

BBC News اردو - YouTube, CC BY 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/3.0>, via Wikimedia Commons

Księżna Kate zemściła się za romans z jej mężem? Była przyjaciółka usunięta z towarzystwa

21 Września 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Rose Hanbury wraz z mężem pojawili się na uroczystości pogrzebowej Elżbiety II. Jednak dni modelki na salonach są policzone. Księżna Kate już wcześniej ograniczyła przywileje dawnej przyjaciółki w zemście za rzekomy romans z Williamem. Teraz przyszedł czas na całkowitą utratę tytułu.

Zarówno Księżna Kate, jak i posądzona o romans z jej mężem Rose Hanbury zjawiły się w Opactwie Westminsterskim, aby pożegnać Królową. Była przyjaciółka Middleton czuwała u boku Davida Rocksavage'a. Do tej pory tytuły męża zapewniały resztki przywilejów — część wcześniej odebrała żona Williama.

Księżna Kate i Rose Hanbury żegnały Elżbietę II. Rzekoma kochanka Williama pojawiła się w Opactwie

Ceremonia pożegnalna Królowej Elżbiety II nie mogła odbyć się bez plotek o skandalach. Jedna z nich dotyczyła obecności na pogrzebie Rose Hanbury, o której do dziś mówi się, że ma dziecko z księciem Williamem. Była modelka stała u boku męża — Davida Rocksavage'a.

Wieloletni Markiz Cholomndeley zwracał uwagę licznymi odznaczeniami, które przypiął do marynarki. Ona z kolei ubrała się skromnie, w długi, jednorzędowy płaszcz bez dekoltu, zaś głowę osłoniła toczkiem. Oboje wyglądali na poruszonych, jednak złośliwi twierdzili, że to nie śmierć Królowej czerwieniła im oczy.

Rose już wcześniej została wykluczona z większości środowisk i kręgów towarzyskich i próżno było jej szukać w pobliżu członków rodziny królewskiej. Ciągle jednak pojawiała się publicznie ze względu na to, iż jej mąż piastował funkcję Lorda Wielkiego Szambelana. Teraz ma się to zmienić.

Meghan Markle i król Karol III

Meghan Markle chce spotkać się z królem. Ma w tym ukryty cel?

CZYTAJ DALEJ

Zemsta księżnej Kate? Rose Habnury i jej mąż stracą tytuł

Pod koniec 2019 roku plotki i doniesienia o romansie Williama z przyjaciółką żony rozgrzewały lokalne tabloidy (i nie tylko!). Zwłaszcza że syn Karola miał dopuścić się zdrady, kiedy księżna Kate była w trzeciej ciąży. Oliwy do ognia dolewał fakt, że później Rose Hunbury pojawiała się u boku 24 lata starszego mężczyzny będąc w ciąży. Nic dziwnego, że w kuluarach zaczęto szeptać o nieślubnym dziecku.

Mawiano, że Middleton nie tylko zerwała kontakty z jedną z najbliższych sobie osób, ale także wykorzystała wpływy swoje i męża, aby możliwie skutecznie odciąć Rose od najwyższych kręgów towarzyskich. Ze względu na tytuły męża byłej modelki niezręcznych spotkań nie udało się uniknąć. Miało nawet dojść do sytuacji, w której rzekoma kochanka Williama w akcie zemsty założyła na bankiet niemal identyczną sukienkę, co dotychczasowa przyjaciółka.

Wraz ze śmiercią Elżbiety II nastąpiła roszada, jeśli chodzi o kolejkę do tronu i nadawane tytuły. Niecały tydzień temu wyszło na jaw, że Rocksavage po ponad 30 latach utracił stanowisko na rzecz 73-letniego Ruperta Caringtona.

Ani Księżna Kate, ani Książę William nie uczynili kroku w sprawie przedłużenia tytułów Davida i jego żony, choć zgodnie z prawem nowy monarcha mógł "przedłużyć licencję" Lorda Wielkiego Szambelana, dzięki czemu David i Rose zachowaliby swoją część przywilejów. Trudno nie szeptać o zemście księżnej Walii.

Rose Hunbury

fot. youtube.com/ABC News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Rodowicz jest zdruzgotana, wygadała się ws. swojej sytuacji finansowej. Jest gorzej, niż myśleliśmy?

  2. Była ulubienicą Kurskiego. Wyjawiła, co dzieje się w TVP po jego odejściu. "Staram się o tym nie myśleć"

  3. Krzysztof Ibisz zdradził płeć i imię trzeciego dziecka. Do sieci trafiły zdjęcia z porodówki, napływają gratulacje

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles, fot. SplashNews.com/East News

Książę Harry i Meghan Markle nie są już mile widziani. Reakcja nie pozostawia złudzeń, zostali wygwizdani

Książę Harry i Meghan Markle obecnie przebywają w Europie. To ich trzeci, długo wyczekiwany przyjazd w tym roku. Od kiedy para rozpoczęła nowe życie w Stanach Zjednoczonych, rzadko kiedy zjawia się w pałacu królewskim. Ich przyjazd jest więc wielką rewelacją dla fanów, jednak chyba nikt nie spodziewał się takiego przyjęcia członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

Zobacz galerię >
fot.Arnaud Bouissou - https://www.flickr.com/photos/cop21/23443532035/, CC0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=49992004/The White House - P20210613AS-1419, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=107331343/Raph_PH - https://www.flickr.com/photos/raph_ph/41713280162/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74878726

Tak wygląda kolejka do brytyjskiego tronu. Harry daleko w tyle, przed nim znajduje się aż kilka osób

Brytyjska rodzina królewska cieszy się popularnością na całym świecie. Elżbieta II, która niezmiennie obejmowała tron od 1952 roku, była rekordzistą pod względem lat panowania. W kolejce do objęcia urzędu pojawiło się już sporo osób. Oto jak wygląda kolejność rodziny królewskiej do korony.

Zobacz galerię >

Źródło: Pomponik

Tagi:

Aleksandra GadzińskaAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Olga Bołądź spodziewa się dziecka. Na 30-leciu Polsatu pokazała zaokrąglony brzuszek

Czytaj więcej >
Stanisława Celińska, Andrzej Seweryn

Życie Gwiazd

Stanisława Celińska i Andrzej Seweryn zakochali się w sobie już w młodości. Dlaczego ich drogi się rozeszły?

Czytaj więcej >
Love Island, fot. Instagram/loveislandwyspamilosci

Życie Gwiazd

Angelina Zaichenko i Aleksandr Muzheiko z "Love Island" ogłosili rozstanie. "Nie było nam pisane"

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Książę Harry i księżna Kate spotkali się potajemnie w USA? To ona miała się z nim skontaktować

Czytaj więcej >
Wallis Simpson, Meghan Markle

Życie Gwiazd

Pierwsza "ukradła" Brytyjczykom króla, druga – księcia. Co łączy Walis Simpson i Meghan Markle?

Czytaj więcej >
Barbara Kurdej-Szatan

Życie Gwiazd

Jest decyzja sądu w sprawie Barbary Kurdej-Szatan i jej wpisu nt. Straży Granicznej. Komunikat prawnika

Czytaj więcej >