Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Łukasz Schreiber ogłosił rozstanie z żoną. "Podjęliśmy decyzję". Zapłakana Marianna o niczym nie wiedziała
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 01.03.2024 12:22

Łukasz Schreiber ogłosił rozstanie z żoną. "Podjęliśmy decyzję". Zapłakana Marianna o niczym nie wiedziała

Marianna Schreiber rozstała się z mężem
Łukasz Schreiber, fot. EastNews

Małżeństwo Marianny Schreiber dobiegło końca. Łukasz Schreiber właśnie ogłosił, że podjęli z żoną decyzję. Wszystko ujawnił w wywiadzie. 

Marianna Schreiber w show-biznesie

Marianna Schreiber do show-biznesu trafiła za sprawą “Top Model”. Pojawiła się w jednej z poprzednich edycji programu, przedstawiając się jako żona polityka PiS. Przyznała, że jej mąż nie ma pojęcia o tym, że zgłosiła się do programu. 

W reality show nie zaszła za daleko, ale została zapamiętana. Zaczęła prężnie działać w social mediach, gdzie zbudowała wokół siebie sporą społeczność fanów. Odważnie tez zaczęła wypowiadać się na tematy związane z polityką. Szybko zyskała sławę, ale zaczęła być mocno kontrowersyjną postacią. 

Wszystko przez walki na ringu. Marianna została twarzą jednej z federacji i wkroczyła na bardzo kontrowersyjną ścieżkę kariery. 

Schreiber ostro o Derpienski: "Dziewczyna podstarzałego sugar daddy". Tylko czekać na ripostę Caroline TYLKO U NAS: OSTRO! Marianna Schreiber: „Życzono mi ŚMIE*CI, wysyłano zdjęcia SZNURÓW”. To wyznanie powoduje dreszcze

Marianna Schreiber o rodzinie

Marianna i Łukasz poznali się wiele lat temu, a przez dekadę byli szczęśliwym małżeństwem. Doczekali się córeczki, a wspólne życie wiodą w Bydgoszczy. Celebrytka zawsze podkreślała, że nadrzędną dla niej wartością jest rodzina, a o mężu wypowiadała się w samych superlatywach. 

Rzadko jednak jego fotografie pojawiały się w social mediach. O żonie niechętnie tez mówił w wywiadach. Łukasz Schreiber startuje jednak w wyborach na prezydenta Bydgoszczy, a przy okazji udzielił wywiadu. Gdy został zapytany o żonę, przyznał, że ich związek dobiegł końca i pojawiło się widmo rozwodu. Co powiedział? 

Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber się rozstali

Łukasz Schreiber zawsze był oszczędny w osobistych zwierzeniach. Polity został jednak zapytany o żonę i jej karierę w walkach i show-biznesie. Wówczas nie ukrywał, że jego życie prywatne nie powinno wpływać na politykę i przyznał, że rozstał się z Marianną. 

Uważam, że to nie ma znaczenia. A przy tym wszystkim jest mi… jest to w jakiś sposób trudne dla mnie i przykre, tym bardziej, że podjęliśmy decyzję o rozstaniu i rozmawiamy o separacji. Każde z nas robi coś indywidualnie i na swój rachunek. Zawsze będę życzył mojej żonie powodzenia i to jest oczywiste, ale nie wiem, w jaki sposób miałoby to wpłynąć na funkcjonowanie Bydgoszczy… Po prostu jest to dla mnie zagadka trudna do rozwiązania - powiedział metropoliabydgoska.pl.

Marianna Schreiber szybko zareagowała na słowa męża. W social mediach pojawiło się jej oświadczenie. 

Oświadczenie Marianny Schreiber, fot. Instagram

Marianna zamieściła też relację, w której zalana łzami przekazała, że nie wie, czy będzie w stanie wziąć udział w kolejnej walce. W kolejnym spisie przekazała, że nadal kocha swojego męża.

Marianna Schreiber, fot. Instagram

Marianna Schreiber, fot. Instagram
Marianna Schreiber, fot. Instagram