Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wydało się, że mąż Marianny Schreiber ma dziecko z inną kobietą. Jest oficjalny komentarz celebrytki
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 21.02.2024 13:55

Wydało się, że mąż Marianny Schreiber ma dziecko z inną kobietą. Jest oficjalny komentarz celebrytki

Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber, fot. AGENCJA SE, Pawel Wodzynski/East News
Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber, fot. AGENCJA SE, East News

Opiniotwórczy tygodnik podał zaskakujące informacje na temat posła PiS Łukasza Schreibera. Polityk ubiegający się obecnie o stanowiska prezydenta Bydgoszczy doczekał się dziecka z niesakramentalnego związku! Co na to jego żona, Marianna Schreiber?

Marianna Schreiber podbija media

Nieoczekiwana kariera małżonki polityka Prawa i Sprawiedliwości, Marianny Schreiber, rozpoczęła się w momencie jej zgłoszenia do jubileuszowej, 10. edycji “Top Model”. Gdy kobieta ujawniła, że jej mężem jest ówczesny minister Łukasz Schreiber, jurorom opadły szczęki.

Wkrótce okazało się, że telewizyjny konkurs to jedynie początek medialnej podróży przyszłej celebrytki. Małżonka polityka zaczęła pojawiać się na ściankach, nawiązywać dość nieoczywiste znajomości, a nawet próbować stworzyć swoją własną partię.

Ostatecznie Marianna Schreiber wybrała rolę freak fighterki - ma za sobą jeden zwycięski pojedynek, a już wkrótce zmierzyć ma się z niesławną Gohą Magical, znaną z nagrań publikowanych w sieci, określanych przez niektórych mianem pato-streamingu.

Marianna Schreiber pręży się w kuchni, a internauci pytają: "Nowe mieszkanko i już bez męża?". Wymowna odpowiedź TYLKO U NAS: OSTRO! Marianna Schreiber: „Życzono mi ŚMIE*CI, wysyłano zdjęcia SZNURÓW”. To wyznanie powoduje dreszcze

Łukasz Schreiber ma dziecko z inną kobietą

Karierze swojej żony przygląda się z pewnością jej mąż Łukasz Schreiber, który w obecnym czasie ma jednak na głowie nieco ważniejsze sprawy. Polityk ubiega się bowiem o urząd prezydenta Bydgoszczy i jak widać po publikowanych w sieci nagraniach - bardzo zaangażował się w swoje zadanie.

Oprócz swojej działalności publicznej, małżeństwo wychowuje ośmioletnią córeczkę Patrycję. Dziecko często pojawia się na fotografiach publikowanych w sieci przez Mariannę Schreiber.

Choć jeszcze do niedawna wydawało się, że dziewczynka jest jedynaczką, tygodnik “Polityka” dotarł do informacji, z których wynika, że ma ona przyrodnie rodzeństwo. Wszystko za sprawą niesakramentalnego związku Łukasza Schreibera.

Nieznana historia miłosna Łukasza Schreibera

Okazuje się, że Marianna Schreiber jest już drugą żoną Łukasza Schreibera. 36-letni poseł był już w związku małżeńskim, jednak poprzedniczka jego obecnej ukochanej nigdy nie zawarła z nim ślubu kościelnego.

Związek zaowocował jednak dzieckiem, którego zdjęć próżno szukać jednak w oficjalnych kanałach mediów społecznościowych polityka i jego aktualnej ukochanej. Sama wschodząca gwiazda MMA udzieliła “Polityce” komentarza dotyczącego przeszłości swojego męża.

Mogę powiedzieć, że jeśli coś się wie od początku, to nie stanowi to problemu i nie ma wpływu na przyszłość, bo się o tym wie. Kocha się nie za coś, a pomimo wszystko i ja swego męża kocham niezależnie od tego, co było kiedyś. Liczy się człowiek, a nie jego przeszłość. Mój mąż jest dobrym ojcem i mężem, a to dla mnie najważniejsze - orzekła Marianna Schreiber.

Zaskoczeni?

Marianna Schreiber
Marianna Schreiber, fot. KAPiF
Łukasz Schreiber
Łukasz Schreiber, fot. Wojciech Olkusnik/East News
państwo Schreiberowie
fot. instagram.com/marysiaschreiber

Źródło: “Polityka”