Swiatgwiazd.pl
Basia_M jak miłość

screen/Youtube/TVP VOD

„M jak miłość” po wakacjach. Załamana Barbara poprosi o pomoc detektywów

26 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Nowy sezon ,,M jak miłość" wzbudza dużo emocji - twórcy zapowiadają w nim wielkie zmiany. Niedawno na jaw wyszły informacje dotyczące wątku Mateusza, którego historia w ostatnich odcinkach zakończyła się dramatycznie. W jego problemy ma być również zaangażowana babcia Basia.

  • Niedawno zakończono zdjęcia do kolejnego sezonu popularnego show TVP, ,,M jak miłość"

  • Na jaw wychodzą kolejne informacje dotyczące odcinków powakacyjnych

  • Ma być tragicznie - Mateusz po dramatycznym porzuceniu przez Lilkę ma wyjechać z rodzinnego miasta

,,M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych seriali emitowanych w polskiej telewizji. Program TVP2 niezmiennie od 21 lat przyciąga przed telewizory tłumy telewidzów. Do zainteresowanych widzów docierają kolejne informacje dotyczące powakacyjnych odcinków serialu.

Duże zmiany w nowym sezonie ,,M jak miłość"

,,M jak miłość", mimo że jest nadawany od ponad dwóch dekad, wciąż budzi dużo emocji i przyciąga przed ekrany wielu zainteresowanych widzów. Program dorobił się dziś statusu kultowego, wiele scen i wątków z programu przeszło do historii polskiej popkultury. Dziś losy rodziny Mostowiaków śledzą wciąż miliony widzów. Niedawno ogłoszono zakończenie zdjęć do najnowszego sezonu serialu.

Na jaw zaczęły wychodzić nowe informacje dotyczące tego, czego możemy się spodziewać w odcinkach po wakacjach. Okazuje się, że twórcy planują wiele dramatycznych zwrotów akcji - między innymi w wątku Joasi, czy Izy i Marcina. W najnowszych odcinkach będziemy mogli oglądać wiele nowych twarzy, ale także kilka znanych bohaterów może zniknąć (więcej tutaj).

Teraz na jaw wyszły informacje dotyczące tego, czego możemy się spodziewać po wakacjach w wątku Mateusza, granego przez Krystiana Domagałę. Po dramatycznym rozstaniu z ukochaną Lilką, postanowi wyjechać z rodzinnego miasta i zostawić bliskich bez żadnej informacji o swoim miejscu pobytu.

Po zaginięciu Mateusza babcia Basia nie będzie mogła spać spokojnie. W powakacyjnych odcinkach będzie się zamartwiać, nie wiedząc gdzie przebywa. W końcu bohaterka grana przez Teresę Lipowską zdecyduje się działać w kierunku odnalezienia ukochanego wnuczka. O pomoc poprosi Marcina i Jakuba. Czy uda im się odnaleźć Mateusza Mostowiaka? O tym przekonamy się po wakacjach.

Doda

Doda nie wraca do koncertowania. Podała powody

CZYTAJ DALEJ

Najnowsze odcinki ,,M jak miłość" już po wakacjach

Niedawno jeden z aktorów podzielił się w mediach informacją, że ukończono zdjęcia do kolejnego sezonu popularnego serialu. Zgodnie z formatem w jakim emitowany jest serial od lat, teraz czeka nas przerwa wakacyjna. Po niej, w jesiennej ramówce TVP będziemy mogli oglądać kolejne odcinki.

,,M jak miłość" pozostaje do dziś jednym z najpopularniejszych seriali w historii polskiej telewizji. Miniona edycja gromadziła przed ekranami aż 4 miliony telewidzów, bijąc na głowę konkurencję w swoim czasie antenowym. Losy rodziny Mostowiaków wciąż budzą żywe zainteresowanie wśród telewidzów.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Telemagazyn

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >