Swiatgwiazd.pl > Plotki > Maciej Dowbor opublikował zdjęcie z lotniska. Fani nie są zadowoleni z tego, co zobaczyli
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 24.03.2022 09:17

Maciej Dowbor opublikował zdjęcie z lotniska. Fani nie są zadowoleni z tego, co zobaczyli

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska
TRICOLORS/East News
  • Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska wyjechali ostatnio na zagraniczne wakacje

  • Para podzieliła się z fanami również zdjęciem z powrotu do ojczyczyzny

  • Publikacja wzbudziła duże poruszenie wśród internautów

Małżeństwo Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej ostatnio często pokazuje się na łamach social mediów. Częściowo odpowiada za to pandemia COVID-19 i idące z nią w parze ograniczenia - to w sieci celebryci mogą teraz utrzymywać stały kontakt z fanami, co Dowborom udaje się między innymi dzięki internetowemu programowi „Domówka u Dowborów”, gdzie zapraszają do wirtualnego spotkania innych przedstawicieli polskiej branży rozrywkowej. Instagram wciąż służy partnerom także do dzielenia się tymi bardziej osobistymi wrzutkami, o czym mogliśmy przekonać się także wczoraj.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska wypoczywali na rajskich wakacjach

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska już od pewnego czasu „odgrażali się”, że niebawem polecą na zagraniczny wypoczynek. W ich przypadku na słowach się jednak nie zakończyło, a wiosną małżonkowie postanowili zostawić za sobą wszystko i wyjechać do jednego z przyjaźniejszych klimatycznie krajów.

Rodzina Dowborów obrała kierunek na Wyspy Kanaryjskie. Już przy okazji pierwszej publikacji z wycieczki była gwiazda serialu „M jak Miłość” postanowiła wyjaśnić fanom kilka ważnych kwestii. Joanna Koroniewska domyślała się, że jej profil może zalać fala nieprzychylnych komentarzy zarzucających nierozwagę i brak ostrożności z powodu podróżowania w czasie pandemii COVID-19.

Wtedy żona Macieja Dowbora odkryła się jako ozdrowieniec; dodatkowo zapewniała internautów, że ona i jej bliscy pilnie przestrzegają zasad bezpieczeństwa. Po tym wyjaśnieniu na profilu Joanny Koroniewskiej beztrosko pojawiały się już kolejne wrzutki z malowniczych wakacji. Tam gwiazdorska para spędzała czas na obcowaniu z żyrafami, pływaniu i kosztowaniu lokalnych przysmaków.

Małżonkowie obwieszczają powrót do kraju. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół

Nim Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska zdążyli obejrzeć się przez ramię, rzeczywistość już wołała ich do kraju, a tym samym, do codziennych obowiązków. I tak małżonkowie znów zawitali do ojczyzny, o czym nie omieszkali powiadomić obserwujących w mediach społecznościowych.

W niedzielę 18 kwietnia na oficjalnym profilu Macieja Dowbora ukazała się publikacja dokumentująca powrót rodziny z wypoczynku. Fotografia została wykonana, zgodnie z tym, co głosi podpis, na Lotnisku Chopina w Warszawie. To nie lokalizacja wzbudziła jednak poruszenie fanów, a opresja, w jakiej znalazła się uchwycona w kadrze Joanna Koroniewska.

Na opublikowanym ujęciu aktorka wprost tonie w bagażach. W opisie małżonek Joanny Koroniewskiej przekonuje, że ten układ funkcjonuje w ich związku w ramach „odpowiedniego podziału obowiązków” i opiera się na wzajemnym porozumieniu. We wpisie roi się jednak od roześmianych emotikon, co samo w sobie sugeruje, że prezenter nie opuścił ukochanej w ważnym zadaniu dźwigania ciężarów do domu. Mimo to internauci wyrazili swoje niedowierzanie - wielu nie mogło uwierzyć, że Dowborowie potrzebowali w podróży aż tylu przedmiotów.

- Omg aż tyle rzeczy zabraliście? ???? Zostało Wam coś w domu? (...) - zastanawia się jedna z internautek.

- Tyle rzeczy na wyjazd - dziwi się ktoś inny.

``
``

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram, Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]