Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska Żródło: TRICOLORS/East News

Maciej Dowbor opublikował zdjęcie z lotniska. Fani nie są zadowoleni z tego, co zobaczyli

19 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska dokumentują powrót z wakacji w sieci. Zdjęcie, jakim posłużyli się w tym celu, niekoniecznie wzbudziło czystą aprobatę internautów. Komentujący zwracali uwagę na ilość ładunku, jaki Dowborowie zabrali ze sobą na wyjazd. Przedstawiona na publikacji aktorka zdaje się bowiem ledwie panować nad tobołami.

  • Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska wyjechali ostatnio na zagraniczne wakacje
  • Para podzieliła się z fanami również zdjęciem z powrotu do ojczyczyzny
  • Publikacja wzbudziła duże poruszenie wśród internautów

Małżeństwo Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej ostatnio często pokazuje się na łamach social mediów. Częściowo odpowiada za to pandemia COVID-19 i idące z nią w parze ograniczenia - to w sieci celebryci mogą teraz utrzymywać stały kontakt z fanami, co Dowborom udaje się między innymi dzięki internetowemu programowi „Domówka u Dowborów”, gdzie zapraszają do wirtualnego spotkania innych przedstawicieli polskiej branży rozrywkowej. Instagram wciąż służy partnerom także do dzielenia się tymi bardziej osobistymi wrzutkami, o czym mogliśmy przekonać się także wczoraj.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska wypoczywali na rajskich wakacjach

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska już od pewnego czasu „odgrażali się”, że niebawem polecą na zagraniczny wypoczynek. W ich przypadku na słowach się jednak nie zakończyło, a wiosną małżonkowie postanowili zostawić za sobą wszystko i wyjechać do jednego z przyjaźniejszych klimatycznie krajów.

Rodzina Dowborów obrała kierunek na Wyspy Kanaryjskie. Już przy okazji pierwszej publikacji z wycieczki była gwiazda serialu „M jak Miłość” postanowiła wyjaśnić fanom kilka ważnych kwestii. Joanna Koroniewska domyślała się, że jej profil może zalać fala nieprzychylnych komentarzy zarzucających nierozwagę i brak ostrożności z powodu podróżowania w czasie pandemii COVID-19.

Wtedy żona Macieja Dowbora odkryła się jako ozdrowieniec; dodatkowo zapewniała internautów, że ona i jej bliscy pilnie przestrzegają zasad bezpieczeństwa. Po tym wyjaśnieniu na profilu Joanny Koroniewskiej beztrosko pojawiały się już kolejne wrzutki z malowniczych wakacji. Tam gwiazdorska para spędzała czas na obcowaniu z żyrafami, pływaniu i kosztowaniu lokalnych przysmaków.

Edyta Górniak doszukała się niepokojącego szczegółu na zdjęciu Lady Gagi. Gwiazda zaskakujeEdyta Górniak doszukała się niepokojącego szczegółu na zdjęciu Lady Gagi. Gwiazda zaskakujeCzytaj dalej

Małżonkowie obwieszczają powrót do kraju. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół

Nim Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska zdążyli obejrzeć się przez ramię, rzeczywistość już wołała ich do kraju, a tym samym, do codziennych obowiązków. I tak małżonkowie znów zawitali do ojczyzny, o czym nie omieszkali powiadomić obserwujących w mediach społecznościowych.

W niedzielę 18 kwietnia na oficjalnym profilu Macieja Dowbora ukazała się publikacja dokumentująca powrót rodziny z wypoczynku. Fotografia została wykonana, zgodnie z tym, co głosi podpis, na Lotnisku Chopina w Warszawie. To nie lokalizacja wzbudziła jednak poruszenie fanów, a opresja, w jakiej znalazła się uchwycona w kadrze Joanna Koroniewska.

Na opublikowanym ujęciu aktorka wprost tonie w bagażach. W opisie małżonek Joanny Koroniewskiej przekonuje, że ten układ funkcjonuje w ich związku w ramach „odpowiedniego podziału obowiązków” i opiera się na wzajemnym porozumieniu. We wpisie roi się jednak od roześmianych emotikon, co samo w sobie sugeruje, że prezenter nie opuścił ukochanej w ważnym zadaniu dźwigania ciężarów do domu. Mimo to internauci wyrazili swoje niedowierzanie - wielu nie mogło uwierzyć, że Dowborowie potrzebowali w podróży aż tylu przedmiotów.

- Omg aż tyle rzeczy zabraliście? ???? Zostało Wam coś w domu? (...) - zastanawia się jedna z internautek.

-Tyle rzeczy na wyjazd - dziwi się ktoś inny.

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram, Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł