Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maciej Dowbor pozbył się długich włosów. Fanom zdecydowanie podoba się ta zmiana
Karol Osiński
Karol Osiński 24.03.2022 09:33

Maciej Dowbor pozbył się długich włosów. Fanom zdecydowanie podoba się ta zmiana

Maciej Dowbor - ea
TRICOLORS/East News

Maciej Dowbor postanowił dokonać modyfikacji swojego wyglądu. W tym celu ściął swoje długie włosy, do których przez wiele lat przyzwyczajał swoich fanów. Teraz nie ma po nich śladu, a dziennikarz wszystko zrelacjonował na swoim Facebooku.

  • Maciej Dowbor zdecydował się na zmiany w swoim wyglądzie

  • W tym celu ściął swoje długie włosy

  • Jego małżonka jest zachwycona

Jeszcze dziś przed południem prezenter opublikował zdjęcie z salonu fryzjerskiego, jednak nie zdradzał swoich planów. Teraz wszystko jest już jasne.

Maciej Dowbor ściął włosy

Pomysły Macieja Dowbora to doskonała dawka humoru i niepewności jego fanów. Dziennikarz niejednokrotnie wykazywał się wielką charyzmą i dystansem do samego siebie oraz świata, czego po raz kolejny dał dowód, zmieniając swój wygląd.

Przez ostatnie kilkanaście miesięcy małżonek Joanny Koroniewskiej nosił długie, bujne i gęste włosy, do których zdążył przyzwyczaić swoich wielbicieli i obserwatorów. Korzystając z okazji, przyciął także swoją brodę. To już przeszłość, a metamorfoza prezentera stała się faktem dosłownie przed momentem.

Na swoim Facebooku opublikował film, na którym pokazał się w wydaniu „przed i po”. Efekty były równie szokujące, jak i bardzo pozytywne. Modyfikacji swojego wyglądu dokonał w salonie fryzjerskim Duda Hair Designe.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

- Czary-mary, hokus-pokus - Marylka Duda zakręciła czarodziejską różdżką i BANG I jak?! Może być?! Żegnajcie długie kudły i broda - napisał Maciej Dowbor.

Fani i żona zachwyceni nowym wyglądem Macieja Dowbora

W komentarzach pod nagraniem można zobaczyć, jak wiele fanów darzy sympatią Macieja Dowbora, czemu sposób się dziwić. Jedną z komentujących zamieszczone przez niego wideo była jego małżonka Joanna Koroniewska, która wyraziła swoje zadowolenie ze zmiany.

Fani wysłali mnóstwo serdeczności i wyrazów podziwu, pisząc:

- Dużo lepiej i na pewno młodziej, - Zdecydowanie lepiej w krótkich, - Od razu kilka lat mniej. Super fryzura - czytamy. Też tak uważacie?

Zobacz zdjęcie i wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].