Swiatgwiazd.pl
Maciej Dowbor

TRICOLORS/East News

Maciej Dowbor wspomina dzieciństwo bez mamy. Gdy miał 3 lata, wyjechała rozwijać karierę

14 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Maciej Dowbor nieczęsto otwiera się na tematy prywatne, jednak jeśli już to robi, to głównie po to, by zdementować krążące w sieci plotki. Jakiś czas temu zrobił jednak wyjątek, wspominając dzieciństwo spędzone bez mamy. Katarzyna Dowbor zostawiła go bowiem, gdy miał zaledwie 3 lata i wyjechała do innego miasta. Jak dziennikarz wspomina ten czas?

  • Katarzyna Dowbor zostawiła 3-letniego syna

  • Maciej Dowbor wspomina dzieciństwo bez mamy

  • Jak rozłąka wpłynęła na ich relację?

Wszystko wskazuje na to, że dziś Maciej Dowbor i Katarzyna Dowbor żyją w doskonałych relacjach. Niestety, nie zawsze tak było. Oboje musieli przejść naprawdę długa i niełatwą drogę, by na nowo zrodziła się między nimi więź.

Katarzyna Dowbor wyjechała rozwijać karierę

Maciej Dowbor jest najstarszym dzieckiem gospodyni "Nasz nowy dom". Dziennikarka urodziła go mając zaledwie 19 lat, wówczas jej kariera dopiero nabierała rozpędu. Gdy Maciej miał 3 lata, jego rodzice rozwiedli się, a wtedy matka zostawiła go z ojcem w Toruniu i sama wyjechała do Warszawy z zamiarem rozwinięcia kariery.

Po niedługim czasie kilkuletni Maciek razem z tatą wyprowadził się do Niemiec, przez co jego kontakt z mamą był wręcz szczątkowy.

Margaret - ea

Margaret podczas festiwalu Open'er zszokowała stylizacją. Nie brakowało krytycznych opinii

CZYTAJ DALEJ

- Byłem mały, gdy rodzice się rozwiedli, właściwie nie pamiętam, jak wyglądał mój świat z mamą. Każde dziecko chciałoby zaznać matczynej czułości, pewnie mi tego brakowało - wspominał jakiś czas temu w rozmowie z magazynem "Twój Styl".

Dopiero gdy Maciej wrócił do Polski, na dobre odnowił kontakt z matką, decydując się z nią zamieszkać. Nie od razu jednak ich relacja wróciła na właściwe tory.

Maciej Dowbor szczerze o relacji z matką

Maciej i Katarzyna mieli wiele do przepracowania. Stracili mnóstwo czasu, żyjąc na odległość, czego nie byli w stanie już nadrobić. Oboje musieli na nowo nauczyć się wspólnego życia, co z pewnością nie było dla nich łatwe.

Okazuje się, że tak naprawdę nigdy nie odbyli szczerej rozmowy na ten temat. W wywiadzie dla "Twojego Stylu" Maciej przyznał, że choć wiele kwestii nie zostało wyjaśnionych, będąc już dorosłym mężczyzną, nie czuje potrzeby, by wracać do przeszłości.

- Wiem, że mama chciała opowiedzieć mi, jak było, czemu wtedy wyjechała z Torunia. Ale takiej naprawdę szczerej rozmowy nie przeprowadziliśmy. Dziś chyba nie mam już tej potrzeby - mówił.

Obecnie wszystko wskazuje na to, że udało im się zażegnać kryzys i dziś świetnie się ze sobą dogadują, mogąc wzajemnie na siebie liczyć.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Dwa dni po ślubie Opozdy i Królikowskiego pojawił się komentarz o rozwodzie

  • Agnieszka Włodarczyk krótko po porodzie podjęła trudną decyzję. Już nie ukrywa niczego przed fanami

  • Złoty Fryderyk nagle zniknął z grobu Krzysztofa Krawczyka. Co się z nim stało? Tego nikt się nie spodziewał

Źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Weronika Wasiak

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >