Swiatgwiazd.pl

fot. Pawel Wodzynski/East News/TRICOLORS/East News

Maciej Kurzajewski zdradził, kiedy uderzyło go piękno Kasi. Ups, chyba się zapomniał

15 Listopada 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Podczas niedzielnej gali z okazji 70-lecia TVP Maciej Kurzajewski z Kasią Cichopek chętnie opowiadali o swojej relacji podczas wywiadów. Dziennikarz pokusił się nawet o wyznanie, kiedy po raz pierwszy zauważył w partnerce prawdziwą piękność.

Najnowsza para show-biznesu przestała zważać na medialne zainteresowanie i coraz chętniej pojawia się wspólnie w obiektywach kamer. W czasie uroczystego wydarzenia nie brakowało uroczych komentarzy na temat ich relacji.

Maciej Kurzajewski zdradził, kiedy zaczął interesować się Kasią Cichopek

Choć para dopiero w ubiegłym miesiącu ujawniła swój związek, od kilku lat miała możliwość spędzania wspólnie czasu. Gdy gwiazda "M jak miłość" dołączyła do obsady programu "Pytanie na śniadanie" to właśnie doświadczony dziennikarz stał się jej współprowadzącym i mentorem.

Przyjacielska zażyłość przerodziła się w romantyczne uczucie, którym teraz duet z dumą obchodzi się podczas medialnych eventów. W czasie jubileuszowej gali TVP nie uciekali przed pytaniami dziennikarzy.

Co więcej, Maciej Kurzajewski w rozmowie z Jastrząb Post zdradził, kiedy po raz pierwszy zachwycił się wyglądem obecnej partnerki. Okazuje się, że od wielu lat obserwował jej medialne poczynania. Czy strzała amora uderzyła w niego, gdy zauważył Kasię Cichopek w serialu "M jak miłość"?

Oglądaliśmy fragmenty z tych pierwszych odcinków. To jest niesamowite. Ja pamiętam tamte odcinki. Pamiętam Kasię. Już wtedy myślałem sobie: "Boże, jaka piękna dziewczyna". To się zapowiadało na coś bardzo, bardzo dobrego — oddał się wspomnieniom.

Przypomnijmy, że aktorka, debiutując w serialu TVP, miała zaledwie 18 lat. Podczas niedzielnego wydania "Pytanie na śniadanie" Kasia Cichopek zdradziła, że początkowo jej rola miała ograniczyć się do krótkiego epizodu. Ostatecznie do dzisiaj oczarowuje widzów na czele z Maciejem Kurzajewskim.

Maciej Kurzajewski chciał utrzeć nosa byłej partnerce?

Wśród czułych wyznań dziennikarza można było dokonać szybkiej kalkulacji, która świadczyłaby o tym, że pierwsze zauroczenia obecną partnerką zaczęły się jeszcze w trakcie małżeństwa z Pauliną Smaszcz.

Przypomnijmy, że para rozwiodła się w 2020 roku, a od czasu ujawnienia związku prezenterów TVP, była partnerka niewybrednie opisywała całą sytuację w mediach społecznościowych . Być może Maciej Kurzajewski, pokazując olbrzymie zauroczenie nową wybranką, chce dosadnie uciąć medialną aferę.

Warto zauważyć, że czułości pomiędzy nową parą ostatnio nie brakuje. Wspólne spotkania w czasie wolnym , czy romantyczne objęcia na ściankach zaczynają być dla nich normą. Niektóre portale donoszą nawet o zaręczynach duetu , choć tutaj żadna ze stron nie pozostawiła jeszcze komentarza.

Oboje jednak doskonale pamiętają moment, gdy zawodowa przyjaźń zmieniła się w płomienne uczucie.

Pamiętamy i będziemy zawsze pamiętać. Cieszymy się, że to zostaje z nami. Jest czymś, co na pewno będzie nam towarzyszyło przez całe życie, to jest bardzo miłe wspomnienie. Zresztą tych wspomnień… każdy czas, który spędzamy razem, jest przynajmniej dla mnie czymś bardzo, bardzo wyjątkowym mówił rozczulająco Maciej Kurzajewski.

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Kadr z programu "Pytanie na śniadanie", prod. TVP
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Betlejem, fot. kadr z programu "Pytanie na Śniadanie"

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Media: Na palcu Katarzyny Cichopek pojawił się pierścionek zaręczynowy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Pudelek

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Michał Szpak przed występami wykonuje swój rytuał. Zdradził, co dzieje się za kulisami
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maciej Maleńczuk przed laty odsiadywał wyrok. Ze sceny w Sopocie wygłosił powód pobytu w więzieniu
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Doda tuż po występie w Sopocie otrzymała wiadomość od mamy. Te słowa poruszają do łez
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Azja Express". Znamy zwycięzców kolejnej edycji show, widzowie nie mieli żadnych wątpliwości
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maryla Rodowicz zrobiła show podczas sopockiego festiwalu. Na scenie pojawił się nawet Edward Miszczak
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Roksana Węgiel jest już zaręczona. Chwilę wcześniej wyznała nam prawdę o swojej miłości
Czytaj więcej >
Weronika Chmielewska

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]