Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maciej Stuhr po latach ostatecznie traci pracę. To już koniec długiej przygody, klamka zapadła
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 09.09.2023 14:26

Maciej Stuhr po latach ostatecznie traci pracę. To już koniec długiej przygody, klamka zapadła

Maciej Stuhr po latach ostatecznie traci pracę, fot. KAPiF; kadr z serialu "Belfer"/Canal+
Maciej Stuhr po latach ostatecznie traci pracę, fot. KAPiF; kadr z serialu "Belfer"/Canal+

Maciej Stuhr żegna się z pracą. Przebojowy serial, w którym aktor odgrywał główną rolę, schodzi z ekranów. Ostatni sezon produkcji może być jednak nie lada niespodzianką dla osób, które wcześniej postawiły na niej kreskę.

Maciej Stuhr ulubieńcem widzów

Maciej Stuhr to jeden z najbardziej cenionych przez Polki i Polaków aktorów. Nazwisko gwiazdora w obsadzie to niemal zawsze gwarancja sukcesu. Już wkrótce będziemy mogli go podziwiać w “Zielonej granicy” Agnieszki Holland, która spotkała się z ciepłym przyjęciem na Festiwalu w Wenecji.

Fani cenią “młodego Stuhra” nie tylko za kunszt aktorski, ale również duże zaangażowanie społeczno-polityczne. Artysta ma świadomość, że będąc osobą publiczną jest w stanie dotrzeć do większego grona odbiory niż zwykli śmiertelnicy - wykorzystuje więc swoją popularność do szerzenia poglądów, w lwiej części sprzecznych z tymi prezentowanymi przez aktualnie sprawujący władzę rząd.

Maciej Stuhr (1).png
Maciej Stuhr, fot. KAPiF
Krótko po wywiadzie Hakiela Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spakowali walizki... i już ich nie ma. Opuścili Polskę!

Maciej Stuhr straci pracę?

Wielbiciele Macieja Stuhra będą musieli zmierzyć się z przełknięciem słodko-gorzkiej pigułki. Wszystko za sprawą nieoczekiwanego powrotu gwiazdora do jednej ze swoich sztandarowych ról.

Istnieje jednak druga strona medalu omawianej kwestii. Aktor powraca, ale niestety już po raz ostatni. Historia jego bohatera kończy się bowiem w bieżącym sezonie hitowego serialu.

Maciej Stuhr (2).png
Maciej Stuhr, fot. KAPiF

Maciej Stuhr powraca... ale po raz ostatni

Chodzi oczywiście o “Belfra”, którego pierwszy sezon, mający swoją premierę w 2016 r., okazał się niebywałym przebojem. Niezwłocznie przystąpiono więc do realizacji kontynuacji, która nie spełniła jednak oczekiwań widzów.

W tym roku ogłoszono, że grany przez Macieja Stuhra Paweł Zawadzki powróci raz jeszcze. Nowa odsłona serii przynosi pozytywne recenzje, dużo przychylniejsze niż jej poprzedniczka. Szkopuł tkwi jednak w tym, że historia tytułowego belfra domyka się już na zawsze.

Belfer (1).png
kadr z serialu “Belfer”/Canal+
Belfer (2).png
kadr z serialu “Belfer”/Canal+
Belfer (3).png
kadr z serialu “Belfer”/Canal+