Magda Gessler pokazała prezent walentynkowy Żródło: instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler pokazała prezent walentynkowy od ukochanego. Balony i czułe słówka robią wrażenie

15 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Magda Gessler pokazała romantyczny prezent od "Waldusia". Balony w kształcie serca to dopiero początek. Ukochany restauratorki poszedł o krok dalej i własnoręcznie napisał dla niej sekretny liścik. Treść zapiera dech.

  • Magda Gessler i Waldemar Kozerawski
  • Gwiazda TVN relacjonuje otwarcie prezentu od ukochanego
  • Gessler zdradziła treść liściku od "Waldusia"

Magda Gessler chętnie dzieli się na forum publicznym ciekawszymi momentami z życia, a szczególnie tymi, które są dla niej ważne. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" nie stroni więc od opowiadania o swoich dzieciach, pokazywania wnuczki czy ukochanego Waldemara, z którym jednak na co dzień musi żyć na odległość.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Magda i Waldemar poznali się blisko 40 lat temu na prywatce u Andrzeja Szpilmana. Od razu między nimi zaiskrzyło, ale pierwszy romans trwał zaledwie trzy miesiące - rozstali się, ponieważ Kozerawski musiał wyjechać do Kanady.

Poszedłem na prywatkę do Andrzeja Szpilmana. Był tłum. I kątem oka w tym tłumie zobaczyłem Magdę. Stała, rozglądała się, inna niż wszystko i wszyscy. Ja czułem się tam samotnie - mówił Waldemar w jednym z wywiadów.

Obrazy Świat gwiazd"Gdyby to była gwiazda TVN, ten wyrok mógłby być inny". W TVP tak skomentowano umorzenie sprawy Viki GaborCzytaj dalej

Też tam nikogo nie znałam. Przyjechałam na chwilkę z Madrytu, gdzie studiowałam na ASP, tylko by wymienić paszport. Na tydzień - dodała znana restauratorka.

Osobno spędzili wiele lat. W tym czasie Gessler wzięła ślub, doczekała się też syna. Niestety, mężczyzna zmarł w dniu 33. urodzin Magdy, dlatego ta wraz z małym Tadeuszem wróciła do Polski. Dopiero po latach, gdy Gessler miała za sobą kolejne małżeństwo, a także narodziny córeczki, jej drogi z Waldemarem znów się przecięły.

Od tamtej pory nie wyobrażają sobie życia bez siebie, ale niestety, na co dzień nie jest im dane cieszyć się kwitnącą miłością. Waldemar jest uznanym lekarzem, a swoją klinikę otworzył w Kanadzie - tam więc spędza większość czasu. Oboje starają się jednak latać do siebie tak często, jak tylko jest to możliwe.

Niezwykły prezent od Waldemara

Z okazji Walentynek media społecznościowe zalała fala romantycznych zdjęć i życzeń. Obojętna nie pozostała również gospodyni "Kuchennych rewolucji", która podzieliła się na Instagramie krótkim nagraniem, na którym otwiera ogromny prezent od Waldemara.

Wielu zaskoczył niekonwencjonalny sposób otwierania pudełka, bowiem Magda postanowiła w pierwszej kolejności w nie kopnąć, a dopiero później zabrać się za przecinanie taśmy zabezpieczające. Gdy w końcu je otworzył, ze środka wyleciały różowe i czerwone balony w kształcie serca.

Leciały, leciały doleciały patrzcie - napisała Gessler.

Już chwilę później na profilu Magdy pojawiła się fotka z balonami i... sekretnym liścikiem, który Waldemar do nich zaczepił. Celebrytka zaprezentowała do obiektu jego treść.

Dla mojej kochanej Walentynki. Waldemar - możemy odczytać.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Plejada

Następny artykuł