Swiatgwiazd.pl
Magda Gessler

Piotr Molecki/East News

Magda Gessler rozpoczyna współpracę z Anną Muchą. Czym zajmie się aktorka?

7 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Magda Gessler uchodzi za jedną z najlepszych restauratorek w Polsce. Poza przeprowadzaniem „Kuchennych rewolucji” na antenie TVN prowadzi jeszcze kilkanaście restauracji w całej Polsce, pełni rolę jurorki w programie „MasterChef”, a swój wolny czas spędza na wylotach do Kanady, gdzie mieszka jej ukochany. Z uwagi na natłok obowiązków postanowiła poprosić o pomoc Annę Muchę, która ma nagrać audiobooka biografii Gessler.

  • Magda Gessler zaprosiła do współpracy Annę Muchę

  • Już wkrótce ukaże się biografia restauratorki zatytułowana „Magda”

  • Anna Mucha miałaby nagrać audiobooka do owej książki

Biografia Magdy Gessler powstaje w wyniku współpracy z Dominikiem Linowskim. Oboje spędzili wiele tygodni na rozmowach, dzięki którym książka o restauratorce mogła się ukazać. Prawdopodobnie doczekamy się także audiobooka, którego nagra Anna Mucha.

Magda Gessler podjęła współpracę z Anną Muchą

Dla koneserów pracy Magdy Gessler, oraz oglądających serial „M jak miłość” to nie lada gratka. Nikt nie spodziewał się, że obie Panie wezmą sprawy w swoje ręce i zdecydują się na współpracę. Wszystko zainicjowała restauratorka, a głównym tego powodem był natłok pracy.

Przygotowania do nagrywania odcinków „Kuchenne rewolucje” zabierają jej najwięcej czasu, jednak dają zdecydowanie największe korzyści nie tylko materialne, ale również pod względem popularności. Do tego dochodzą obowiązki jurorki w słynnym „MasterChefie”.

O miłość również należy dbać, zatem w wolnym czasie Magda Gessler stara się wylatywać do Kanady, gdzie mieszka i pracuje jej ukochany, Waldemar Kozerawski. W międzyczasie powstawała jej biografia pt. „Magda”, której autorem jest Dominik Linowski.

Krystyna Janda - ea

Krystyna Janda szczerze o sytuacji w polskich teatrach. „Niekończąca się niesprawiedliwość”

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jakiś czas temu Gessler zapowiedziała, że powstanie także wersja audiobookowa biografii. I właśnie w tym celu postanowiła poprosić o pomoc Annę Muchę. Restauratorka zaprosiła aktorkę na obiad i omówiły wszystkie formalności.

- Ania Mucha jest fantastyczna, niezależna, silna. (...) A przede wszystkim rozumie i wspiera. (...) Dlatego chciałam, aby przeczytała swoim pięknym głosem moją autobiografię! Cieszę się z tej współpracy - powiedziała Magda Gessler dla „Super Expressu”.

Co prawda, wielu ludzi oczekiwało, że audiobook nagra sama zainteresowana, jednak przesyt obowiązków jej na to nie pozwala. Niewątpliwie znalazła godne i przede wszystkim odpowiednie zastępstwo.

Kim jest Dominik Linowski?

Dominik Linowski stał się jednym z największych pasjonatów życia Magdy Gessler. Śledził jej życie zawodowe i prywatne przez dwa lata. Pierwotnie pracował jako doradca podatkowy restauratorki, jednak zdecydował się zrezygnować z tej funkcji.

Od tamtej pory sam mówi o sobie, że jest biografem gwiazdy „Kuchennych rewolucji”. Mężczyzna prowadzi media społecznościowe, na których regularnie zamieszcza nowości, dotyczące omawianej książki. Jest to druga biografia Magdy Gessler. Pierwsza powstała w 2014 roku.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:
  • Gwiazda "Klanu" wyprowadziła z równowagi Karolinę Korwin-Piotrowską

  • Katarzyna Dowbor powiedziała prawdę o ekipach remontowych w programie "Nasz nowy dom"

  • "Sanatorium miłości": do sieci trafiło zdjęcie ze ślubu Adama

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >