Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Magdalena Stępień przyłapana z nowym partnerem i... to wcale nie Hakiel! Tylko u nas komentuje: "Jestem śledzona"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 06.09.2023 22:10

Magdalena Stępień przyłapana z nowym partnerem i... to wcale nie Hakiel! Tylko u nas komentuje: "Jestem śledzona"

Magdalena Stępień przyłapana z nowym partnerem, fot. KAPiF; swiatgwiazd.pl
Magdalena Stępień przyłapana z nowym partnerem, fot. KAPiF; swiatgwiazd.pl

Magdalena Stępień została przyłapana przez paparazzi u boku tajemniczego mężczyzny. Gwiazda trzymała się z nim za ręce! W rozmowie ze Światem Gwiazd modelka odniosła się do tematu intrygujących zdjęć.

Magdalena Stępień przyłapana

Magdalena Stępień całkiem niedawno łączona była w mediach z Marcinem Hakielem. Plotkowano na temat spotkań modelki i tancerza i spekulowano, że może kryć się za nimi coś więcej niż przyjaźń.

Wkrótce okazało się, że podejrzenia nie miały podstaw, a obie gwiazdy zaprzeczyły doniesieniom. Tymczasem w sieci pojawiły się zdjęcia, na których zobaczyć możemy byłą partnerkę Jakuba Rzeźniczaka u boku tajemniczego nieznanego mężczyzny!

Magdalena Stępień (1).png
Magdalena Stępień została zauważona u boku tajemniczego mężczyzny, fot. KAPiF
Marcin Hakiel w programie Wojewódzkiego nie miał litości dla Cichopek! Nagle opublikował zdjęcie... Wystarczyły trzy słowa

Magdalena Stępień zabiera głos

Na fotografiach widzimy, że mężczyzna trzyma za rękę Magdalenę Stępień. Choć media próbowały dociec, kim jest tajemniczy nieznajomy, starania spaliły na panewce. Postanowiliśmy zapytać modelkę o jej intrygujące zdjęcia.

To są pierwsze zdjęcia, które zostały mi zrobione przez paparazzi od dwóch lat, dlatego wolę się na ten temat nie wypowiadać, bo cokolwiek nie powiem, to i tak będzie źle, więc wolę to przemilczeć - orzekła w rozmowie ze Światem Gwiazd Magdalena Stępień.

Magdalena Stępień (2).png
Magdalena Stępień nie chciała zdradzić kim jest tajemniczy mężczyzna, fot. KAPiF

Magdalena Stępień na celowniku paparazzi

Magdalena Stępień ma świadomość, że w ostatnim czasie budzi coraz większe zainteresowanie mediów. Jak przyznała, musi w związku z tym nie tylko uważać na słowa, ale również ostrożnie wybierać osoby, z którymi wchodzi w kontakt.

Muszę uważać, z kim się spotykam, co robię, bo jak widziałaś na załączonych zdjęciach, jestem śledzona, więc nie jest to łatwe. Będąc osobą publiczną, jesteśmy narażeni na tego typu sytuacje, które rzutują na nasze codzienne życie. Dlatego uczę się, by pewnych rzeczy nie komentować - stwierdziła uśmiechając się czarująco modelka.

Magdalena Stępień (5).png
Magdalena Stępień, fot. KAPiF
Magdalena Stępień (4).png
Magdalena Stępień, fot. KAPiF
Magdalena Stępień (3).png
Magdalena Stępień, fot. KAPiF