Swiatgwiazd.pl
Maja Hyży pokazała zdjęcie z dziećmi

TRICOLORS/East News

Maja Hyży pokazała zdjęcie z dziećmi. Fani: "Zaraz tatko zrobi aferę"

1 Maja 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Choć mogłoby się wydawać, że medialna batalia między Mają Hyży a jej byłym mężem dobiegła końca, internauci są innego zdania. Pod najnowszym zdjęciem wokalistki, do którego ta pozuje ze swoimi dziećmi, pojawiają się liczne komentarze. Jeden z nich

  • Maja Hyży jest mamą bliźniaków – Wiktora i Aleksandra, których doczekała się z Grzegorzem Hyżym

  • Wokalistka ma także córkę Antonię, która jest owocem jej związku z nowym partnerem

  • Była żona Grzegorza Hyżego opublikowała zdjęcie, na którym towarzyszą jej wszystkie dzieci

  • Internauci doszukują się drugiego dna i nawiązują do niedawnej kłótni piosenkarki z byłym mężem

Maja Hyży zasłynęła jako wokalistka w programie „X-Factor”. Razem z nią o wygraną walczył jej ówczesny mąż, Grzegorz Hyży. Oboje małżonkowie osiągnęli duży sukces – ona zajęła czwarte miejsce, natomiast on uplasował się na drugiej pozycji.

Publiczna kłótnia Mai i Grzegorza

Choć widzowie od samego początku pokochali utalentowanych małżonków, niedługo po finałowym odcinku „X-Factor” w mediach pojawiły się informacje o ich rozstaniu. Dziś oboje układają sobie życie z nowymi partnerami. Wciąż łączą ich jednak dzieci.

Maja i Grzegorz Hyży są rodzicami dziewięcioletnich chłopców – Wiktora i Aleksandra. Bracia-bliźniacy przyszli na świat w lutym 2012 roku. Niedawno okazało się, że kwestia opieki nad nimi od dawna różni znanych wokalistów. Co więcej, Maja Hyży przyznała w social mediach, że jest nękana.

- Jestem nękana i prześladowana od lat, krytykowana i obwiniana o wszytko. Ciągle dostaje wykłady jak powinnam żyć, postępować i przede wszystkim, jaką jestem złą matką – pisała na swoim koncie na Instagramie (więcej TUTAJ).

Na jej słowa od razu zareagował Grzegorz Hyży. Muzyk, który był wyraźnym adresatem wstrząsającego wpisu, wydał na swoim koncie oficjalne oświadczenie. Zaznaczył, że zarzuty jego byłej żony są wyssane z palca. Jednocześnie zaapelował, by nie rozprzestrzeniać w sieci żadnych niesprawdzonych informacji.

W tym samym komunikacie Grzegorz Hyży zapewnił, że od zawsze stara się być jak najlepszym ojcem. Wobec tego niedawno wystąpił do sądu o prawo do regularnego widywania się ze swoimi dziećmi. To jego zdaniem przerosło Maję Hyży i skłoniło do napisania oszczerczego postu (więcej TUTAJ).

Maja Hyży wbija kolejną szpilę?

Po publicznej batalii między znanymi eksmałżonkami w mediach zawrzało, a na Instagramie rozpętała się prawdziwa burza. Wielu internautów stanęło po stronie Mai, a część z nich okazała jej wsparcie nawet pod najnowszą fotografią.

Maja Hyży dodała wczoraj zdjęcie, do którego pozuje wraz z ukochanymi dziećmi. Bliźniakom towarzyszy ich młodsza siostra, która przyszła na świat w lipcu 2020 roku i jest owocem związku piosenkarki z jej nowym partnerem. Fotografia jest naprawdę urocza.

- Rodzina nie jest tylko czymś ważnym. Ona jest wszystkim – napisała Maja.

Pod zdjęciem w jednej chwili pojawiło się mnóstwo komentarzy. Choć większość internautów zdecydowała się jedynie skomplementować szczęśliwą rodzinę, niektórzy nie mogli sobie darować. Padły mocne słowa nawiązujące do zawieszonej w ostatnich dniach kłótni pomiędzy wokalistami.

- Zaraz tatko zrobi aferę o kawałek twarzy bliźniaka – czytamy w komentarzach.

Czy to kolejna zaczepka Mai w kierunku jej byłego męża? Oceńcie sami:

Źródło: Instagram.com/majahyzy

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, WP Gwiazdy

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >