Swiatgwiazd.pl
Małgorzata Ostrowska-Królikowska

instagram.com@malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina maturę archiwalnym zdjęciem

5 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Kim jest osoba ze zdjęcia? Rozwiązanie zagadki stanowi osoba Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, znanej między innymi z hitowego serialu TVP "Klan". Do pokazania archiwalnej fotografii nadarzyła się wyjątkowa okazja - aktorka chciała wesprzeć w ten sposób uczniów, którzy od wczoraj koncentrują się na jednym z ważniejszych egzaminów w trakcie szkolnej edukacji.

  • Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zdjęcie sprzed lat

  • Przy okazji aktorka życzyła powodzenia tegorocznym maturzystom

  • Fani przekonują, że mimo upływu lat gwiazda serialu „Klan” praktycznie się nie zmieniła

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to aktorka telewizyjna, teatralna i filmowa, prywatnie małżonka zmarłego w lutym 2020 roku Pawła Królikowskiego. Największą rozpoznawalność przyniosła jej niewątpliwie rola serialowej Grażynki Lubicz z produkcji TVP „Klan”. O niesłabnącej popularności aktorki świadczy dziś liczba użytkowników obserwujących jej instagramowy profil (ponad 93 tys.), skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie. To właśnie użytkownicy social mediów mogli przekonać się, jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyglądała całe cztery dekady temu.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zdjęcie sprzed lat

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pamiętała o tych, którzy od wtorku zasiadają do szkolnych ławek, by zmierzyć się z egzaminem dojrzałości. Duchowe wsparcie oraz słowa życzeń powodzenia postanowiła przekazać im w najnowszym wpisie na łamach mediów społecznościowych.

Gwiazda serialu „Klan” opublikowała w tym celu zdjęcie sprzed 40 lat z czasów, gdy sama przygotowywała się do egzaminu maturalnego. Fotografia jest czarno-biała, przedstawia uśmiechniętą przyszłą aktorkę z włosami związanymi w długi warkocz. Jak wyjawiła w opisie, zdjęcie zostało wykonane na zakończenie nauki w liceum.

W notce dołączonej do archiwalnej fotografii Małgorzata Ostrowska-Królikowska życzyła tegorocznym maturzystom powodzenia. Czas matur był dla aktorki pretekstem do refleksji na temat dojrzałości i dorosłości, czym również podzieliła się z internautami.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zastanawia się, w którym momencie człowiek staje się tak naprawdę osobą dojrzałą. Aktorka wyjaśnia, że jej zdaniem chwila ta właściwie nigdy nie nadchodzi. Do dojrzałości, twierdzi gwiazda serialu „Klan”, dążymy tak naprawdę przez całe życie.

- „Maturus” znaczy dojrzały… Pytanie - kiedy właściwie człowiek staje się dojrzały??? To zadanie moim zdaniem rozłożone na całe życie. Kochani maturzyści niech Wam się powiedzie na egzaminach i idźcie w dorosłość mądrzy i coraz bardziej dojrzali. Łatwo nie będzie... A z dojrzałości może nas jedynie przepytać samo życie - czytamy w social mediach.

Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień

Odkąd gwiazda serialu „Klan” zdała egzamin maturalny, upłynęło 40 lat. W znacznie młodszej podobiźnie aktorki ze zdjęcia wielu fanów wciąż dostrzega jednak tę samą Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, jaką znamy dziś. Internauci nie omieszkali dać o tym znać w komentarzach, przekonując, że przez 4 dekady aktorka tak naprawdę niewiele się zmieniła.

- Piękna Małgoś. Pani nic się nie zmieniła - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

- Świetna fota! Buzia wciąż ta sama - dodał ktoś inny.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Lekarz nie pozostawił Annie Dymnej wątpliwości, ale aktorka odmówiła pomocy

  • Taniec z gwiazdami: Dramatyczne wyznanie gwiazdy, dotknęła ją śmiertelna choroba

  • Fenomenalne wieści od Sławomira i Kajry. Niespodziankę długo trzymali w tajemnicy

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >