Małgorzata Rozenek skrytykowana Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 08.09.2020 Pierwsze urodziny sklepu MODIVO n/z: ROZENEK-MAJDAN MALGORZATA

Rozenek krytykowana już właściwie z każdej strony. „Regularny wyścig o to, która celebrytka szybciej pokaże sześciopak”

3 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Paulina Zagórska – znana na Instagramie jako doktorkanieuczka – skrytykowała Małgorzatę Rozenek, która stała się gwiazdą nowego programu TVN Style. „Rozenek cudnie chudnie” ma pokazać widzom, że wysportowane ciała celebrytek, które miesiąc temu urodziły dziecko, to zwykły mit. W oczach Zagórskiej publiczny powrót do formy mamy 8-miesięcznego Henia jest jednak kolejnym przykładem na „gwiazdorski wyścig po sześciopak”.

  • Małgorzata Rozenek została twarzą nowego programu TVN Style
  • Żona Radosława Majdana postanowiła odchudzać się w towarzystwie kamer
  • Na program „Rozenek cudnie chudnie” wylała się fala krytyki

Małgorzata Rozenek należy do gwiazd, o których życiu cały czas jest głośno. Niedawno żona Radosława Majdana znów zszokowała – na antenie TVN Style ukazał się nowy program z jej udziałem. Bohaterka 8-odcinkowego cyklu postanowiła publicznie odzyskać formę sprzed ciąży. Przypomnijmy, że 10 czerwca 2020 roku Małgorzata Rozenek urodziła swojego trzeciego syna, Henia.

„Rozenek cudnie chudnie” - nowa propozycja TVN Style

Nowy program TVN Style ma być odpowiedzią na wszystkie pytania, które nurtują kobiety po urodzeniu dziecka. Dotyczą one między innymi mądrego korzystania z diet, odpowiedniego wyboru specjalistów, dobierania prawidłowych ćwiczeń, a co najważniejsze – prostego sposobu na połączenie tego wszystkiego z opieką nad maleństwem.

- W ostatnim czasie przez podobne doświadczenia przeszła również Małgorzata Rozenek-Majdan. Nowy cykl TVN Style zburzy mit gwiazd, które miesiąc po narodzinach dziecka mogą pochwalić się już wysportowanym ciałem – czytamy na platformie player.pl

„Rozenek cudnie chudnie” to seria ośmiu odcinków, podczas których widzowie mogą towarzyszyć Małgorzacie Rozenek w powrocie do formy sprzed ciąży. Niestety, w przeciwieństwie do oczekiwań stacji już pierwszy odcinek nowego projektu spotkał się z ich ogromną krytyką. Obszerny komentarz w sieci zamieściła między innymi Paulina Zagórska.

Robert Lewandowski szczerze o byciu ojcem. Piękne słowaRobert Lewandowski szczerze o byciu ojcem. Piękne słowaCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki

Paulina Zagórska, czyli popularna doktorkanieuczka, której profil na Instagramie obserwuje już ponad 38 tysięcy użytkowników, odniosła się do pierwszej odsłony programu „Rozenek cudnie chudnie”. Nie przebierając w słowach, skrytykowała Małgorzatę Rozenek i zaznaczyła, że debiutancki odcinek z jej udziałem powinien zakończyć już po pierwszych kilku minutach.

- Już w pierwszym odcinku programu pada stwierdzenie, że MR ma „dość presji idealnej sylwetki po ciąży” – w tym miejscu w idealnym świecie powinny być fanfary i koniec programu – ale jak wiadomo, pieniądze nie śmierdzą – pisze Zagórska.

Dla Pauliny Zagórskiej trend związany z odchudzaniem się celebrytek jest spowodowany tylko i wyłącznie zarobkami. Internautka twierdzi, że to właśnie na tym wzbogacają się polskie gwiazdy – na „wpędzaniu w kompleksy zwykłe śmiertelniczki, których nie stać na nianię, trenera personalnego, dietetyczkę i pomoc domową”. Zarzuca im – w tym także Małgorzacie Rozenek – że programy tego typu mają na celu wypromowanie szczupłej sylwetki jako jedynego i słusznego wzorca kobiecej urody.

- Pragnienie „powrotu do formy” sprzed ciąży to już serio regularny wyścig o to, która celebrytka szybciej pokaże sześciopak, więc postawmy sprawę jasno: celebrytki mają takie ciśnienie na ciało nastolatki, bo w ten sposób zarabiają pieniądze – dodaje.

Opinię Pauliny Zagórskiej podzieliło wielu internautów, których negatywne opinie pojawiły się w sieci tuż po emisji pierwszego odcinka.

- Nie bez powodu jest tak, że to najbiedniejsi mają wyższą wagę. Od dawna szczupła sylwetka była oznaką statusu (…) - czytamy w jednym z komentarzy.

Małgorzata Rozenek

Kadr z programu "Rozenek cudnie chudnie", źródło: player.pl

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, player.pl

Następny artykuł