Małgorzata Rozenek - metamorfoza Żródło: Instagram.com/r_majdan

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek

14 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Do sieci trafiło archiwalne zdjęcie Małgorzaty Rozenek. Celebrytka przeszła niesamowitą metamorfozę i dziś nie przypomina już siebie sprzed lat. Uroczą fotografię zamieścił w social mediach Radek Majdan. W opisie sportowiec złożył żonie cudowne życzenia.

  • Radek Majdan zamieścił w sieci archiwalne zdjęcie swojej żony
  • Podobna fotografia ukazała się na profilu Małgorzaty Rozenek
  • Celebrytka zmieniła się nie do poznania

Małgorzata Rozenek to jedna z gwiazd, o których wciąż jest głośno, jednak gdy inni plotkują o jej znikających kilogramach czy kolejnych zdjęciach z małym Heniem, my wracamy pamięcią do jej zdjęć z dzieciństwa. Nie tak dawno jedno z nich opublikował w social mediach Radek Majdan.

Małgorzata Rozenek na zdjęciach sprzed lat

Radek Majdan od ponad czterech lat jest mężem Małgorzaty Rozenek. W czerwcu 2019 roku mężczyzna pochwalił się archiwalnym zdjęciem swojej żony. Korzystając z okazji, złożył jej przepiękne życzenia.

- Kto by pomyślał, że ta piękna młoda dama, kiedyś zostanie moją żoną. Co prawda poznaliśmy się trochę później, ale jakie to szczęście, że ciągle tyle przed nami. Spełnienia marzeń kochanie! Naszych marzeń... – napisał na Instagramie.

Zdjęcie z dzieciństwa Małgorzaty Rozenek wywołało prawdziwą lawinę komentarzy. Niektórzy internauci od razu rozpoznali żonę Radka Majdana. Inni nie widzieli już takiego podobieństwa. Co do jednego byli jednak zgodni – Małgorzata Rozenek była uroczym dzieckiem.

Pojawiły się szczegóły dotyczące pogrzebu Krzysztofa KowalewskiegoPojawiły się szczegóły dotyczące pogrzebu Krzysztofa KowalewskiegoCzytaj dalej

- Nic się nie zmieniła, tylko teraz jakaś taka bardziej promienna – skomentowała jedna z internautek.

- Od dziecka piękna! Dobrego dla Was – dodała kolejna.

Tego samego dnia zdjęcie małej Małgorzaty Rozenek pojawiło się także na profilu samej celebrytki. Żona Radka Majdana wróciła pamięcią do swojego dzieciństwa, dzieląc się z liczną grupą fanów pewnymi przemyśleniami. Przyznała, że jej życie nie zawsze było łatwe. Dziś ma jednak wszystko to, na czym od dawna jej zależało.

- Już wtedy byłam szczęśliwym, pogodnym i radosnym dzieckiem wierzącym, że świat jest pięknym miejscem, w którym będę mogła zrealizować swoje marzenia. Dziś z perspektywy tych 41 lat (!) mogę śmiało powiedzieć, że wszystko, co sobie wymarzyłam mam, i chociaż życie nie zawsze było łatwe, to tej małej Małgosi ze zdjęcia powiedziałabym „nic nie zmieniaj, będziesz bardzo szczęśliwa” a ja wciąż nie przestaje marzyć... – napisała.

Zdjęcie Małgosi w jeszcze młodszej wersji niż ta, którą przedstawił internautom Radek Majdan, spotkała się z podobnym odbiorem fanów. Pod fotografią szybko pojawiły się tysiące komentarzy. Choć sympatycy celebrytki poświęcili jej większość uwagi, ich zainteresowaniem cieszyła się także... lalka ze zdjęcia.

- Śliczne maleństwo – zauważyła jedna z fanek.

- Marzyłam o takiej lalce, ach ciągle jest coś nas z dziecka... Najlepszego w dniu dziecka – napisała kolejna.

Życzenia w kierunku Małgorzaty Rozenek płynęły wówczas z dwóch powodów. 1 czerwca, kiedy na całym świecie celebruje się Dzień Dziecka, żona Radka Majdana obchodzi także urodziny. W czerwcu tego roku celebrytka skończy 43 lata.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: Instagram

Następny artykuł