Gdzie mieszka Rafał Brzozowski? Żródło: TRICOLORS/East News

Wiadomo, jak mieszka Rafał Brzozowski

14 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Zastanawiacie się, gdzie mieszka Rafał Brzozowski? To pytanie nie jest już tajemnicą. Prowadzący „Jaka to melodia” i tegoroczny reprezentant Polski na Eurowizji może pochwalić się naprawdę imponującym gniazdkiem. Zdjęcia nowocześnie urządzonych wnętrz robią wrażenie. Spójrzcie tylko na ten salon!

  • Rafał Brzozowski chroni swoje życie prywatne
  • Wokalista co jakiś czas publikuje jednak zdjęcia z zacisza domowego
  • Prowadzący „Jaka to melodia” mieszka w dwupoziomowym apartamencie
  • Widok niektórych wnętrz zapiera dech w piersiach

Gdzie mieszka Rafał Brzozowski? To pytanie od lat nurtuje wielu sympatyków znanego artysty. Prowadzący „Jaka to melodia” i tegoroczny reprezentant Polski na Eurowizji bardzo dokładnie strzeże bowiem swojego życia prywatnego. Czasem zdarzy mu się jednak zrobić mały wyjątek.

Gdzie mieszka Rafał Brzozowski?

Rafał Brzozowski jest jednym z najpopularniejszych wokalistów i prezenterów w Polsce. Mężczyzna otacza się liczną grupą fanów, z którą pozostaje w stałym kontakcie na Instagramie. Na swoim profilu publikuje głównie zdjęcia z pracy. Niektóre pochodzą jednak z jego domowego zacisza.

Przyglądając się instagramowemu profilowi Rafała Brzozowskiego, można zobaczyć, jak wyglądają wnętrza jego imponującego apartamentu. Jak ustalił serwis Party, gniazdko wokalisty ma aż dwa poziomy. Artysta zamieszkuje w nim ze swoją ukochaną Anną Tarnowską.

Na uwagę zasługuje styl, w jakim urządzone jest mieszkanie Rafała Brzozowskiego. W nowoczesnych wnętrzach przeważają głównie stonowane barwy. Są to beż i biel, a także szarość i czerń.

Wiadomo, co Anna Jantar robiła tuż przed tragicznym lotemWiadomo, co Anna Jantar robiła tuż przed tragicznym lotemCzytaj dalej

W apartamencie sławnego wokalisty nie brakuje także gustownych dodatków. Na jednym ze zdjęć Rafał Brzozowski pozuje w modnym fotelu, którego Polacy nazywają „uszakiem”. Szary kolor siedziska jest spójny z pozostałą częścią apartamentu.

Największe wrażenie robi jednak salon artysty, a przede wszystkim jego muzyczna część. Rafał Brzozowski ma w niej fortepian i mnóstwo tematycznych dodatków. Publikując zdjęcie z tej części mieszkania, wokalista przyznał, że to właśnie przy instrumencie najczęściej pozwala sobie na relaks i wyciszenie.

- Doceniam te chwile, kiedy mogę usiąść spokojnie sam na sam z fortepianem – napisał na Instagramie.

Rafał Brzozowski na Eurowizji

Choć Rafał Brzozowski od lat cieszy się zainteresowaniem mediów, w ostatnim czasie jego popularność wzrosła. Wszystko za sprawą tegorocznego Konkursu Eurowizji. Dwa dni temu wokalista poinformował fanów, że to właśnie on pojedzie reprezentować Polskę.

- Nareszcie mogę podzielić się z Wami oficjalnie tą wyjątkową wiadomością! Tak, moja piosenka została wybrana do konkursu Eurowizji. Przygoda się rozpoczyna! Hold on for the ride of your life... Trzymajcie kciuki – napisał.

Przypomnijmy, że wybór tegorocznego reprezentanta Polski nie wszystkim przypadł do gustu. Więcej o negatywnych ocenach utworu Rafała Brzozowskiego przeczytacie TUTAJ.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: Party, Instagram

Następny artykuł