Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na intymnym nagraniu. Przy śniadaniu nie szczędzili sobie odważnych gestów Żródło: TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na intymnym nagraniu. Przy śniadaniu nie szczędzili sobie odważnych gestów

30 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Małżeństwo od zawsze stara się przyciągnąć do siebie uwagę, a tym razem przeszli samych siebie. Na InstaStories gwiazdora pojawiło się nagranie, na którym małżonka siedzi mu na kolanach, a ten w pewnym momencie łapie ją za piersi. Dziennikarka nie była tym gestem specjalnie oburzona.

  • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zamieścili w mediach społecznościowych intymne nagranie
  • Były reprezentant Polski w piłkę nożną łapie swoją małżonkę za piersi
  • Dziennikarka była tym wyraźnie zadowolona

Odkąd Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan weszli w związek małżeński ich nazwiska nie znikają ze stron głównych tabloidów i serwisów show-biznesowych. Nic w tym dziwnego, gwiazdorzy skupiają na sobie uwagę pod wieloma względami. Tym razem zaskoczyli intymnym nagraniem, które pojawiło się na InstaStories.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zamieścili intymne nagranie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan doskonale zdają sobie sprawę z tego, że ich życie prywatne stanowi jedno z największych źródeł zainteresowania w polskich mediach społecznościowych. Ich profile na Instagramie łącznie obserwuje ponad 1,9 miliona użytkowników.

To doskonale odbija się na wizerunku obojga małżonków. Dzięki wielkiej popularności ich wizerunek może być źródłem nie tylko radości, ale także dochodów materialnych. Zresztą nie byłoby to możliwe bez ich częstego wyrażania wielkiej miłości przed internautami.

Wczoraj małżeństwo przeszło samych siebie, gdyż zamieścili w relacjach nagranie ze śniadania, na którym słynna dziennikarka wygodnie rozsiadła się na kolanach swojego małżonka. W małżeństwie to całkiem normalne jednak biorąc pod uwagę ogrom obserwujących, to co zaszło między nimi na wideo może zastanawiać.

Maryla Rodowicz ubolewa, że jeszcze nie została babcią. Ma nadzieję, że w końcu się udaMaryla Rodowicz ubolewa, że jeszcze nie została babcią. Ma nadzieję, że w końcu się udaCzytaj dalej

W pewnym momencie były bramkarz reprezentacji Polski w piłkę nożną zdecydował się na bardzo zaskakujący, a przy tym zastanawiający ruch. Po chwili pieszczot chwycił swoją małżonkę za piersi, co dla wielu internautów mogło być oburzające.

Jednak nie dla Małgorzaty Rozenek. Na nagraniu można zaobserwować, jak w pierwszym odruchu dziennikarka jest zaskoczona tym, co zrobił małżonek, jednak po chwili na jej twarzy pojawia się szeroki uśmiech, świadczący o zadowoleniu z gestu Majdana.

Rozenek i Majdan w mediach społecznościowych

W dzisiejszych czasach ciężko sobie wyobrazić świat polskiego show-biznesu bez wzmianki o Małgorzacie Rozenek i Radosławie Majdanie. Para robi tak wielką karierę w mediach społecznościowych, że często bardzo ciężko jest oderwać od nich wzrok.

Zarówno dziennikarka, jak i były bramkarz regularnie korzystają ze swojego Instagrama i Facebooka, gdzie zamieszczają różne ciekawostki z życia prywatnego, oraz zawodowego. Bardzo często zdarza się, że raczą nas fotografiami z egzotycznych podróży.

Kilka tygodni temu Majdanowie wrócili z Meksyku, gdzie spędzili okrągły miesiąc. A wracając do igraszek z wideo, warto wspomnieć, że kiedy znajdowali się w Tulum Radosław zdradził, że „lubią z Gosią leżeć na sobie 69”.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł