Swiatgwiazd.pl
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na intymnym nagraniu. Przy śniadaniu nie szczędzili sobie odważnych gestów

TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na intymnym nagraniu. Przy śniadaniu nie szczędzili sobie odważnych gestów

30 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Małżeństwo od zawsze stara się przyciągnąć do siebie uwagę, a tym razem przeszli samych siebie. Na InstaStories gwiazdora pojawiło się nagranie, na któ

  • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zamieścili w mediach społecznościowych intymne nagranie

  • Były reprezentant Polski w piłkę nożną łapie swoją małżonkę za piersi

  • Dziennikarka była tym wyraźnie zadowolona

Odkąd Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan weszli w związek małżeński ich nazwiska nie znikają ze stron głównych tabloidów i serwisów show-biznesowych. Nic w tym dziwnego, gwiazdorzy skupiają na sobie uwagę pod wieloma względami. Tym razem zaskoczyli intymnym nagraniem, które pojawiło się na InstaStories.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zamieścili intymne nagranie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan doskonale zdają sobie sprawę z tego, że ich życie prywatne stanowi jedno z największych źródeł zainteresowania w polskich mediach społecznościowych. Ich profile na Instagramie łącznie obserwuje ponad 1,9 miliona użytkowników.

To doskonale odbija się na wizerunku obojga małżonków. Dzięki wielkiej popularności ich wizerunek może być źródłem nie tylko radości, ale także dochodów materialnych. Zresztą nie byłoby to możliwe bez ich częstego wyrażania wielkiej miłości przed internautami.

Wczoraj małżeństwo przeszło samych siebie, gdyż zamieścili w relacjach nagranie ze śniadania, na którym słynna dziennikarka wygodnie rozsiadła się na kolanach swojego małżonka. W małżeństwie to całkiem normalne jednak biorąc pod uwagę ogrom obserwujących, to co zaszło między nimi na wideo może zastanawiać.

W pewnym momencie były bramkarz reprezentacji Polski w piłkę nożną zdecydował się na bardzo zaskakujący, a przy tym zastanawiający ruch. Po chwili pieszczot chwycił swoją małżonkę za piersi, co dla wielu internautów mogło być oburzające.

Jednak nie dla Małgorzaty Rozenek. Na nagraniu można zaobserwować, jak w pierwszym odruchu dziennikarka jest zaskoczona tym, co zrobił małżonek, jednak po chwili na jej twarzy pojawia się szeroki uśmiech, świadczący o zadowoleniu z gestu Majdana.

Rozenek i Majdan w mediach społecznościowych

W dzisiejszych czasach ciężko sobie wyobrazić świat polskiego show-biznesu bez wzmianki o Małgorzacie Rozenek i Radosławie Majdanie. Para robi tak wielką karierę w mediach społecznościowych, że często bardzo ciężko jest oderwać od nich wzrok.

Zarówno dziennikarka, jak i były bramkarz regularnie korzystają ze swojego Instagrama i Facebooka, gdzie zamieszczają różne ciekawostki z życia prywatnego, oraz zawodowego. Bardzo często zdarza się, że raczą nas fotografiami z egzotycznych podróży.

Kilka tygodni temu Majdanowie wrócili z Meksyku, gdzie spędzili okrągły miesiąc. A wracając do igraszek z wideo, warto wspomnieć, że kiedy znajdowali się w Tulum Radosław zdradził, że „lubią z Gosią leżeć na sobie 69”

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Dramatyczny apel Ewy Krawczyk. Błaga tylko o jedno

  • Jarosław Bieniuk pokazał najmłodszego syna. Wygląda jak kopia mamy

  • Karol Okrasa szczerze o swoim dzieciństwie. Nie było łatwe

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >