Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Tomaszewska udostępniła w sieci nagranie z porodówki. Mowa o nieludzkim bólu
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 12.01.2024 22:27

Małgorzata Tomaszewska udostępniła w sieci nagranie z porodówki. Mowa o nieludzkim bólu

Małgorzata Tomaszewska na Instagramie udostępniła filmik z porodówki
Małgorzata Tomaszewska pokazała nagranie z porodówki, fot. KAPiF, instagram.com/malgorzata__tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska lada moment powita na świecie swoje drugi dziecko. Dziennikarka TVP podzieliła się właśnie ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych zaskakującym filmikiem.

Małgorzata Tomaszewska gwiazdą TVP

Małgorzata Tomaszewska to już od ładnych kilku lat jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polskiej. Przypomnijmy, że dziennikarka i prezenterka trafiła na Woronicza w 2018 roku. Swoją karierę w TVP rozpoczynała jako reporterka magazynu “Pytanie na śniadanie”. Córka sławnego piłkarza i eksperta sportowego, Jana Tomaszewskiego, początkowo specjalizowała się w omawianiu nowinek ze świata kultury i show-biznesu.  

Producenci “PnŚ” szybko dostrzegli medialny potencjał Tomaszewskiej i już w kolejnym roku zaproponowali jej dołączenie do grona głównych prowadzących poranny show. Później wszystko potoczyło się już w iście ekspresowym tempie. Sympatyczna blondynka zaczęła pojawiać się w większości rozrywkowych produkcji publicznego nadawcy - od koncertów z serii Wakacyjna Trasa Dwójki, przez “The Voice of Poland” i “Dance Dance Dance”, po Konkurs Piosenki Eurowizji Junior.

Małgorzata Tomaszewska pokazała ociekającą złotem kuchnię. Tak mieszka jedna z największych gwiazd TVP TYLKO U NAS: Ciężarna Małgorzata Tomaszewska upadła podczas "Pytania na śniadanie". Chwile grozy w śniadaniówce

Małgorzata Tomaszewska po raz drugi zostanie mamą

Tomaszewska musiała w ostatnim czasie zwolnić tempo. Wszystko oczywiście za sprawą wydarzeń w jej życiu osobistym. Gwiazda telewizyjnej Dwójki w ubiegłym roku potwierdziła, że jest w ciąży. Wyczekiwana pociecha będzie pierwszym owocem jej związku z nowym, tajemniczym partnerem.

Małgorzata Tomaszewska pokazała filmik z porodówki

Tomaszewska wyraźnie nie może się już doczekać momentu, gdy jej drugie dziecko pojawi się już na świecie. Celebrytka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami ciekawostką na temat porodu, na którą natrafiła w mediach społecznościowych.

Dziennikarka opublikowała na InstaStory nagranie z sali porodowej, w którym podano informację o nieprawdopodobnej skali bólu, jaki jest w stanie znieść kobieta rodząca tzw. siłami natury.

Ludzkie ciało może znieść tylko 45 jednostek bólu, ale w trakcie porodu kobieta może wytrzymać aż 57 jednostek - mowa w filmiku.

Małgorzata Tomaszewska

Tomaszewska już odlicza do porodu?

KAPIF_1000pix_K1086632F.jpg
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1108700F.jpg
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1086671F.jpg
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF