Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Tomaszewska złapała się za brzuch i przerwała program. Chodziło o dziecko
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 21.09.2023 13:00

Małgorzata Tomaszewska złapała się za brzuch i przerwała program. Chodziło o dziecko

Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora
Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora fot. KAPiF.jpg

Małgorzata Tomaszewska kilka tygodni temu przekazała, że spodziewa się dziecka. Gwiazda TVP nie zwalnia jednak tempa i nieustannie możemy oglądać ją na ekranach telewizorów. W czwartkowy poranek pojawiła się przed kamerami “Pnś”. Nagle przerwała rozmowę i złapała się za brzuch. Co się stało?

Małgorzata Tomaszewska spodziewa się drugiego dziecka

Małgorzata Tomaszewska ma za sobą nieudane związki, a z jednego z nich doczekała się syna. Enzo jest jej oczkiem w głowie i ma już 6 lat. Teraz chłopiec doczeka się upragnionego młodszego rodzeństwa. 

Dziennikarka jest już w zaawansowanej ciąży i odlicza kolejne tygodnie do przyjścia na świat maleństwa. Świat Gwiazd dowiedział się, że współpracownicy zakładają się już o płeć dziecka. 

Małgosia żartuje, że zupełnie inaczej czuje się w tej ciąży niż poprzedniej. W “Pytaniu na śniadanie” mówi się, że będzie miała dziewczynkę, ale czy to prawda? Tego dowie się za kilka dni. Na planie nawet trwają zakłady – mówi nam znajoma Małgosi z planu śniadaniówki.

Małgorzata Tomaszewska (4).png
Małgorzata Tomaszewska fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska odsłania ciążowe krągłości w basenie. Pokazła, jak wygląda jej dieta Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Kim jest partner Małgorzaty Tomaszewskiej?

Prezenterka “Pytania na śniadanie” swoje związki trzyma raczej z dala od świata mediów. Z nowym partnerem nie pojawia się na branżowych imprezach, ale też nie dodają wspólnych zdjęć w sieci. Wiadomo jednak, że są bardzo szczęśliwi i spotykają się już od dłuższego czasu. 

Ma na imię Robert. Z Małgosią są w związku od dwóch lat. Dwa poprzednie, nieudane małżeństwa nauczyły ją, by chronić prywatność. Nigdy z nim nie pojawiała się publicznie i tak ma zostać. To jest dla nich najlepsze – mówi informatorka Świata gwiazd.

Małgosia nadal pojawia się w porannym programie i zachwyca a każdym kolejnym dniem. Ciąża zdecydowanie jej służy, ale dzisiaj przez moment wprowadziła widzów w konsternację. Co się działo na antenie?

Małgorzata Tomaszewska (2).png
Małgorzata Tomaszewska fot. KAPiF

Małgorzata Tomaszewska przerwała rozmowę w "Pnś"

Małgorzata Tomaszewska w duecie z Olkiem Sikorą poprowadziła w czwartek o poranku “Pytanie na śniadanie”. Gwiazda pomimo zaawansowanej ciąży nie zwalnia nawet na chwilę. Widać, że ten stan jej służy i dodaje skrzydeł. Przyszła mama jest pełna energii, ale dzisiaj przez chwilę zaniepokoiła widzów. 

Nagle w czasie rozmowy z gościem śniadaniówki prowadząca złapała się za brzuch. Postanowiła przerwać rozmowę, tłumacząc, że chodzi o jej dziecko. Co się stało? Chociaż można się było wystraszyć, to powód był raczej wzruszający. Małgosia poczuła intensywne ruchy maluszka.

Panie się tak na mnie patrzyły i ty też tak zerkałeś. Ja się nie wzruszyłam tą glukozą, ale po raz pierwszy chyba z pięć razy dziecko mnie kopnęło podczas tej rozmowy. To były pierwsze kopnięcia, dlatego tak się wzruszyłam - powiedziała Małgosia ze łzami w oczach. 

Ten odcinek programu prezenterka na pewno zapamięta na długo. W końcu były to pierwsze oficjalne kopniaki. Całe studio było wzruszone. 

Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora fot. kadr TVP
Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora fot. kadr TVP
Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora (7).jpg
Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora fot. KAPiF.jpg
Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora (6).jpg
Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora fot. Instagram