Swiatgwiazd.pl
Mama Małgorzaty Kożuchowskiej wspomina niebezpieczny epizod z jej życia. W dzieciństwie aktorka cudem uniknęła wypadku

Jan Bielecki/East News

Mama Małgorzaty Kożuchowskiej wspomina niebezpieczny epizod z jej życia. W dzieciństwie aktorka cudem uniknęła wypadku

30 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

27 kwietnia Małgorzata Kożuchowska skończyła 50 lat. Z tej okazji nagrała podcast, w którym gościem była jej mama, Jadwiga. Kobiety rozmawiały o przeszłości i dorastaniu słynnej aktorki. Rodzicielka gwiazdy wspomniała również o incydencie z

  • Małgorzata Kożuchowska skończyła 50 lat

  • Z tej okazji zorganizowała podcast ze swoją mamą Jadwigą

  • Aktorka w dzieciństwie była o włos od tragicznego wypadku

Dzieci bardzo często bywają nieostrożne w swojej zabawie, dlatego należy mieć skupioną na nich szczególną uwagę. Przekonał się o tym niejeden rodzic, w tym mama Małgorzaty Kożuchowskiej, Jadwiga, która uratowała swoją córkę od tragedii.

Małgorzata Kożuchowska uratowana przed tragedią

W dzisiejszych czasach Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Wielu ludzi stawia ją obok najwybitniejszych postaci w historii polskiej sceny artystycznej. Ciężko się z tym nie zgodzić. Artystka ma na swoim koncie niezliczoną ilość ról i postaci, w które miała okazję się wcielać.

Aż ciężko w to uwierzyć, ale 27 kwietnia br. gwiazda skończyła już 50 lat. W związku z tym postanowiła sprawić swoim fanom małą niespodziankę w postaci podcastu, w którym udział wzięła jej mama, Jadwiga. W trakcie rozmowy padło wiele ciekawostek z życia aktorki.

Kobiety wspominały m.in. dzieciństwo i dorastanie artystki wcielającej się w postać słynnej Hanki Mostowiak z serialu „M jak miłość”. Jednak punktem kulminacyjnym i zdecydowanie najbardziej zaskakującym w przeciągu całej rozmowy było wspomnienie mrożącej krew w żyła sytuacji, której autorem była aktorka.

Mama Kożuchowskiej wspomniała, że kiedy Małgorzata miała 4 lata uratowała ją przed tragedią. Dzisiejsza gwiazda mogła wypaść z okna, jednak refleks i szybkość jej mamy uratowały ją przed najgorszym. Wszystko działo się w wynajmowanym wówczas mieszkaniu, gdzie znajdowała się loggia, w której bawiła się mała Małgorzata.

- Drzwi zobaczyłam do tej loggii otwarte i tylko w tym takim kątowym ujęciu krzesło i Małgosię wychyloną prawie w pół za tę balustradę. Więc jak ja z tej kuchni wyskoczyłam, w jakim tempie, z jaką prędkością nie jestem dzisiaj w stanie określić, tylko dobiegłam. Na szczęście nie krzyknęłam, tylko po cichu złapałam ją za pupę, co tam się dało i sprowadziłam do pionu i na podłogę - powiedziała podczas podcastu mama Małgorzaty Kożuchowskiej.

Okazuje się, że powód, dla którego 4-letnia wówczas aktorka wychyliła się za balustradę był bardzo prosty. Otóż wypadła jej piłeczka. Pani Jadwiga wspominała, że przez długi czas nie mogła ochłonąć, jednak od tamtej pory nie zdążyła się podobna sytuacja.

Najsłynniejsze role Małgorzaty Kożuchowskiej

Wielu aktorów słynie z tzw. przypiętej łatki jednej postaci. Małgorzata Kożuchowska znana jest fanom przede wszystkim jako wcześniej wspomniana Hanka Mostowiak z serialu „M jak miłość”, jednak to tylko kropla pośród morza życia artystycznego słynnej aktorki.

Fani mogą kojarzyć ją również z takich produkcji jak: „Rodzinka.pl”, „Kiler”, „Kiler-ów 2-óch”, „Proceder”, „Plagi Breslau”, czy „Zróbmy sobie wnuka”. Życzymy wszystkiego najlepszego i powodzenia w dalszej karierze artystycznej!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Dramatyczny apel Ewy Krawczyk. Błaga tylko o jedno

  • Jarosław Bieniuk pokazał najmłodszego syna. Wygląda jak kopia mamy

  • Karol Okrasa szczerze o swoim dzieciństwie. Nie było łatwe

Źródło: teleshow.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Donald Tusk

Życie gwiazd

Poznajecie? Teraz ma 64 lata. Donald Tusk w dzieciństwie zachwycał burzą loków

Czytaj więcej >
Edyta Pazura

Życie gwiazd

Szczęśliwa Edyta Pazura podzieliła się radosną nowiną: "Otóż oficjalnie jestem doktorantką"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Gwiazda TVP jest w ciąży. Wielkie zmiany w życiu Hanny Konarowskiej

Czytaj więcej >
Dorota Szelągowska

Życie gwiazd

„Dorota, jak mi nie pomożesz, to umrę”. Katarzyna Grochola prosi córkę o pomoc w remoncie

Czytaj więcej >
Katie Piper

Życie gwiazd

Katie Piper została oblana kwasem. Przeszła już 400 operacji plastycznych

Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaśniewska

Życie gwiazd

Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła widzów Dzień dobry TVN

Czytaj więcej >