Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mama Małgorzaty Kożuchowskiej wspomina niebezpieczny epizod z jej życia. W dzieciństwie aktorka cudem uniknęła wypadku
Karol Osiński
Karol Osiński 30.04.2021 02:00

Mama Małgorzaty Kożuchowskiej wspomina niebezpieczny epizod z jej życia. W dzieciństwie aktorka cudem uniknęła wypadku

Mama Małgorzaty Kożuchowskiej wspomina niebezpieczny epizod z jej życia. W dzieciństwie aktorka cudem uniknęła wypadku
Jan Bielecki/East News
  • Małgorzata Kożuchowska skończyła 50 lat

  • Z tej okazji zorganizowała podcast ze swoją mamą Jadwigą

  • Aktorka w dzieciństwie była o włos od tragicznego wypadku

Dzieci bardzo często bywają nieostrożne w swojej zabawie, dlatego należy mieć skupioną na nich szczególną uwagę. Przekonał się o tym niejeden rodzic, w tym mama Małgorzaty Kożuchowskiej, Jadwiga, która uratowała swoją córkę od tragedii.

Małgorzata Kożuchowska uratowana przed tragedią

W dzisiejszych czasach Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Wielu ludzi stawia ją obok najwybitniejszych postaci w historii polskiej sceny artystycznej. Ciężko się z tym nie zgodzić. Artystka ma na swoim koncie niezliczoną ilość ról i postaci, w które miała okazję się wcielać.

Aż ciężko w to uwierzyć, ale 27 kwietnia br. gwiazda skończyła już 50 lat. W związku z tym postanowiła sprawić swoim fanom małą niespodziankę w postaci podcastu, w którym udział wzięła jej mama, Jadwiga. W trakcie rozmowy padło wiele ciekawostek z życia aktorki.

Kobiety wspominały m.in. dzieciństwo i dorastanie artystki wcielającej się w postać słynnej Hanki Mostowiak z serialu „M jak miłość”. Jednak punktem kulminacyjnym i zdecydowanie najbardziej zaskakującym w przeciągu całej rozmowy było wspomnienie mrożącej krew w żyła sytuacji, której autorem była aktorka.

Mama Kożuchowskiej wspomniała, że kiedy Małgorzata miała 4 lata uratowała ją przed tragedią. Dzisiejsza gwiazda mogła wypaść z okna, jednak refleks i szybkość jej mamy uratowały ją przed najgorszym. Wszystko działo się w wynajmowanym wówczas mieszkaniu, gdzie znajdowała się loggia, w której bawiła się mała Małgorzata.

- Drzwi zobaczyłam do tej loggii otwarte i tylko w tym takim kątowym ujęciu krzesło i Małgosię wychyloną prawie w pół za tę balustradę. Więc jak ja z tej kuchni wyskoczyłam, w jakim tempie, z jaką prędkością nie jestem dzisiaj w stanie określić, tylko dobiegłam. Na szczęście nie krzyknęłam, tylko po cichu złapałam ją za pupę, co tam się dało i sprowadziłam do pionu i na podłogę - powiedziała podczas podcastu mama Małgorzaty Kożuchowskiej.

Okazuje się, że powód, dla którego 4-letnia wówczas aktorka wychyliła się za balustradę był bardzo prosty. Otóż wypadła jej piłeczka. Pani Jadwiga wspominała, że przez długi czas nie mogła ochłonąć, jednak od tamtej pory nie zdążyła się podobna sytuacja.

Najsłynniejsze role Małgorzaty Kożuchowskiej

Wielu aktorów słynie z tzw. przypiętej łatki jednej postaci. Małgorzata Kożuchowska znana jest fanom przede wszystkim jako wcześniej wspomniana Hanka Mostowiak z serialu „M jak miłość”, jednak to tylko kropla pośród morza życia artystycznego słynnej aktorki.

Fani mogą kojarzyć ją również z takich produkcji jak: „Rodzinka.pl”, „Kiler”, „Kiler-ów 2-óch”, „Proceder”, „Plagi Breslau”, czy „Zróbmy sobie wnuka”. Życzymy wszystkiego najlepszego i powodzenia w dalszej karierze artystycznej!

``
``

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: teleshow.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]