Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcela Leszczak ma poważne problemy ze zdrowiem. Prosi fanów o wsparcie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.05.2024 23:06

Marcela Leszczak ma poważne problemy ze zdrowiem. Prosi fanów o wsparcie

Marcela Leszczak
fot. KAPiF; Instagram

Marcela Leszczak uległa niedawno poważnemu urazowi. Teraz powiedziała, co usłyszała od lekarza, nie miała dla fanów dobrych wiadomości.

Marcela Leszczak: małżeństwo z Michałem Koterskim, syn

Marcela Leszczak i Michał Koterski poznali się w 2016 roku. Choć syna Fryderyka doczekali się już rok później, ich związek był bardzo burzliwy. W 2017 roku ogłosili zaręczyny, a kilka miesięcy później para się rozstała. Misiek Koterski wyprowadził się wtedy z domu. Para próbowała wrócić do siebie w 2019, ale już w 2021 aktor związał się z Dagmarą Bryzek.

Związek Koterskiego z aktorką potrwał kilka miesięcy. Po rozstaniu wrócił do Leszczak i od tego czasu są nierozłączni, a ich miłość kwitnie. W styczniu 2024 roku potwierdzili, że wzięli ślub, a później pochwalili się piękną sesją zdjęciową. Niedawno wyjechali na tropikalne wyspy, i to właśnie tam Marcela uległa poważnemu wypadkowi. Co się wydarzyło?

Monika Olejnik zmaga się z nowotworem. Tak pożegnała się z widzami 16-latka z "Masterchef Nastolatki" w szpitalu. Matka dziewczynki prosi o modlitwę. "Rozpacz i łzy"

Marcela Leszczak miała wypadek w Malezji

Nie tylko Misiek Koterski ma na koncie sukcesy. Marcela także znalazła swoje miejsce w show-biznesie. Brała udział w konkursach miss, jednak cała Polska usłyszała o niej, kiedy Leszczak znalazła się w 3. edycji “Top Model”. Dotarła do finału, gdzie przegrała niewielką różnicą punktów z Zuzą Kołodziejczyk. Od tego czasu jednak regularnie pokazuje się w mediach. Na Instagramie ma ponad 217 tysięcy obserwujących.

Fani Marceli z dużym entuzjazmem śledzili jej wyjazd do Malezji. Niestety radość zamieniła się w niepokój, kiedy okazało się, że Leszczak uległa wypadkowi i złamała rękę. Wydarzyło się to kilka miesięcy temu, jednak skutki urazu – bardzo poważne – modelka odczuwa do dziś. Właśnie poinformowała o najnowszych ustaleniach lekarzy, przykre szczegóły poniżej.

Marcela Leszczak wróciła od lekarza, opowiedziała o zdrowiu

Marcela opowiedziała w sieci o przykrych okolicznościach, w których złamała rękę. Niestety nie mogła liczyć na natychmiastową pomoc lekarską. Zanim ją otrzymała, minęło wiele godzin.

Jechałam z miejsca zdarzenia do szpitala cztery godziny. [...] Byłam zdruzgotana, po prostu zdruzgotana – mówiła wcześniej Leszczak.

Jakby mało było traumatycznych doświadczeń, z problemami po złamaniu mierzy się do teraz. Wciąż odczuwa ból, a w okolicy nadgarstka ma bliznę, pojawił się też guzek. Lekarz nie pozwolił jej wrócić do ukochanych sportów. Bardzo za nimi tęskniła, niestety – ortopeda wyraźnie powiedział, że nie będzie to możliwe. Kość wciąż się bowiem nie zrosła.

No i wracam niestety ze smutną informacją dla mnie, bo nie mogę wrócić do aktywności fizycznej, mam tu na myśli treningi i siłownię. Myślałam, że sobie pójdę na park linowy, już miałam masę planów. Za cztery tygodnie muszę znowu lekarzowi się pokazać, żebyśmy podjęli decyzję, co dalej, bo kość nie do końca się zrosła – ogłosiła żona Michała Koterskiego.

Poniżej możecie zobaczyć szczegóły urazu, które pokazała Leszczak na Instagramie. Rzeczywiście wygląda to bardzo boleśnie!

Marcela Leszczak, złamanie, diagnoza lekarza, problemy
Marcela Leszczak ma problemy po złamaniu ręki, fot. instagram.com/marcelamargerita
Marcela Leszczak, złamanie, diagnoza lekarza, problemy
Marcela Leszczak z Miśkiem Koterskim i synem, fot. KAPiF