Marcela Leszczak pokazała zdjęcie z mamą. Fani „Myślałam, że to twoja siostra” Żródło: TRICOLORS/East News

Marcela Leszczak pokazała zdjęcie z mamą. Fani „Myślałam, że to twoja siostra”

22 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Finalistka trzeciej edycji słynnego programu "Top Model", Marcela Leszczak regularnie korzysta z mediów społecznościowych, jednak rzadko pokazuje zdjęcia swojej mamy, co właśnie postanowiła zmienić. Fani myśleli, że to jej siostra. Są niezwykle podobne!

  • Marcela Leszczak to była partnerka Miśka Koterskiego
  • Gwiazda doszła do finału III edycji "Top Model"
  • Opublikowała zdjęcie ze swoją mamą
  • Fani myśleli, że to jej siostra

Marcela Leszczak po raz pierwszy dała się poznać fanom na ekranach telewizorów podczas udziału w słynnym programie dla przyszłych modelek i modeli "Top Model". Gwiazda doszła do finału i oczarowała niejedną osobę w tym kraju. Jak się okazuje, urodę odziedziczyła po mamie, z którą opublikowała zdjęcie na Instagramie.

Marcela Leszczak pokazała mamę

Marcela Leszczak w ostatnim czasie przechodziła przez trudne chwile. Modelka rozstała się ze swoim partnerem Miśkiem Koterskim, z którym ma synka Fryderyka. Gwiazda kilkukrotnie komentowała rozstanie ze słynnym aktorem, jednak za każdym razem podkreślała, że pozostają w dobrych kontaktach.

- [Nie jesteśmy już razem przez] sprawy prywatne, ale z Michałem pozostajemy w dobrych relacjach. Nie dla dziecka - dla siebie wzajemnie - napisała jakiś czas temu na Instagramie.

Finalistka trzeciej edycji "Top Model" w dalszym ciągu przyciąga zainteresowanie internautów, m.in. poprzez regularne korzystanie z mediów społecznościowych. Na Instagramie zebrała już 144 tys. obserwujących, czego licznik się nie zatrzymuje.

Jerzy Zelnik skrytykował jedną z najpopularniejszych produkcji TVP. „Pospolitość i bylejakość”Jerzy Zelnik skrytykował jedną z najpopularniejszych produkcji TVP. „Pospolitość i bylejakość”Czytaj dalej

Zdecydowaną większość jej profilu zajmują zdjęcia, na których pozuje ona sama, jednak zdarzają się takie, którymi zaskakuje swoich fanów. Często pokazuje swojego syna Fryderyka, a tym razem postanowiła dodać zdjęcie nie tylko z nim, ale także ze swoją mamą.

Wiele osób może nie pamiętać, jednak to nie pierwszy raz kiedy gwiazda pokazuje się ze swoją mamą. Po raz pierwszy stało się to podczas jej udziału w "Top Model". Uczestnicy pozowali wówczas do zdjęć ze swoimi rodzicami.

- Dzięki tej pięknej kobiecie po prawej istnieję ja i mój syn - napisała wyraźnie szczęśliwa Marcela Leszczak.

Fani myśleli, że to jej siostra

Pod opublikowanym przez gwiazdę zdjęciem fani jak zwykle nie zawiedli. Wielu z nich było przekonanych, że modelka nie publikuje zdjęcia ze swoją rodzicielką, a z siostrą. W stronę obu kobiet poleciało mnóstwo komplementów:

- Ale masz piękną mamę gdybym nie przeczytała opisu, myślałam, że to Twoja przyjaciółka, bądź siostra.

- Myślałam, że to siostra bądź koleżanka,

- Uderzające podobieństwo! - piszą podekscytowani internauci.

Nie sposób się z nimi nie zgodzić!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł