Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel na randce! On wystrojony jak na wesele, a ona? Ma obłędne nogi. Są zdjęcia
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 22.09.2023 08:19

Marcin Hakiel na randce! On wystrojony jak na wesele, a ona? Ma obłędne nogi. Są zdjęcia

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel ma za sobą rozwód z Kasią Cichopek. Szybko wszedł w kolejny związek, ale nowa relacja również jest już przeszłością. Teraz pokazał się na randce. 

Marcin Hakiel i rozstanie z Kasią Cichopek

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek od ponad roku nie są już małżeństwem. Ich związek trwał przez 17 lat. Poznali się na planie “Tańca z Gwiazdami”, a między nimi błyskawicznie zaiskrzyło. Po trzech latach związku wzięli ślub, ale w jednym z wywiadów Kasia przyznała w jednym z wywiadów, że to jej były mąż nalegał na ślub. 

To on nalegał na ślub, mnie małżeństwo nie było potrzebne do szczęścia. Miałam u boku mężczyznę, z którym lubiłam spędzać czas, podróżować i to mi wystarczyło. Uważałam, że jest dobrze tak, jak jest. Ale dla Marcina małżeństwo było ważne i w końcu mnie przekonał – mówiła kilka lat temu w wywiadzie dla "Pani".
 

Po 14 latach od ślubu para wydała wspólne oświadczenie, w którym poinformowali, że ich związek dobiegł końca. 

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek, fot. KAPIF
Marcin Hakiel i Kasia Cichopek fot. KAPiF
Jakie wykształcenie ma Marcin Hakiel? Wielu fanów może być zaskoczonych Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Związek Marcina Hakiela z Dominiką z Krotoszyna

Marcin Hakiel po rozstaniu z Kasią związał się z Dominiką, którą poznał w sieci. Wydawało się, że w końcu znalazł spokój i szczęście. Para zaczęła dodawać wspólne zdjęcia do sieci i widać było, że zaprzyjaźniły się również ich córki. Niestety ta relacja rozpadła się po kilku miesiącach. 

Nasze córki nadal się przyjaźnią i dzięki uprzejmości mamy Helenki planują kolejne spotkania. Mama Helenki zaufała mi w najtrudniejszym momencie swojego życia i pozwoliła opiekować się swoimi dziećmi. Dziękuję - napisała w swoim oświadczeniu Dominika.
 

Marcin Hakiel.jpg
Marcin Hakiel i Dominika fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel na randce. Zdjęcia

Od rozstania Marcina Hakiela i Dominiki minęło już kilka tygodni. Zdaje się, że tancerz postanowił znowu zacząć umawiać się na randki. Przez jakiś czas pojawiły się plotki, że spotyka się z Magdą Stępień, ale obydwoje zapewnili, że są jedynie przyjaciółmi. 

Miniony wieczór postanowił on spędzić w wyjątkowym miejscu, a relacją pochwalił się w social mediach. Marcin wybrał się na wystawę sztuki, a towarzyszyła tajemnicza kobieta. Pokazał on nie tylko eksponaty, które oglądali, ale też siebie w garniturze, kwiaty, którymi obdarował “randkę”, a także piękne nogi swojej towarzyszki. Zdjęcia zobaczycie poniżej. 

Redakcja Pomponika szybko wytropiła kim jest owa tajemnicza kobieta. Ma na imię Dominika, a show-biznes nie jest jej obcy. Na jej profilu można znaleźć zdjęcie z psem Marcina Dubiela. Skąd wiadomo, że to ona? Na swoim profilu zamieściła identyczną fotografię.

Marcin Hakiel na randce fot. Instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel na randce fot. Instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel na randce fot. screen Instagram _de_bonbon_
Marcin Hakiel na randce fot. screen Instagram _de_bonbon_
Marcin Hakiel na randce fot. Instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel na randce fot. Instagram @marcinhakiel