Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel na romantycznym spacerze z ukochaną. Pokazał ją po długiej przerwie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 21.01.2023 18:35

Marcin Hakiel na romantycznym spacerze z ukochaną. Pokazał ją po długiej przerwie

Marcin Hakiel
Fot. KAPiF; instagram.com/marcinhakiel

Marcin Hakiel korzysta z uroków zimy. Jeśli fani tancerza martwili się ostatnio o jego nowy związek, teraz mogą być zupełnie spokojni. W mediach społecznościowych właśnie pojawiła się rozczulająca relacja ze spaceru z ukochaną. Radośnie dokazują w śniegu.

Po rozwodzie z Katarzyną Cichopek Marcin zaczął układać sobie nowe życie. Media już kilka miesięcy temu usłyszały o związku z tajemniczą Dominiką. Teraz gwiazdor wreszcie pokazał twarz ukochanej. Jak zwykle jednak zadbał o jej komfort.

Marcin Hakiel pokazał nowe zdjęcia z ukochaną

W Sylwestra w mediach społecznościowych Hakiela pojawił się znaczący, wzruszający wpis. Tancerz świętował nadejście nowego roku z najbliższymi. Opublikował wtedy kadry z wieczoru spędzonego z dziećmi i nową partnerką. Marcin dba jednak o to, by twarz jego ukochanej pozostała ukryta.

W nowym związku Hakiel dba bowiem o to, by nie wszystko było wystawione na widok publiczny. Tożsamość jego drugiej połówki pozostaje tajemnicą, podobnie jak jej wizerunek. Kiedy jednak niedawno na Instagramie tancerza zapadła cisza, fani zaczęli się niepokoić.

W komentarzach pod zdjęciami pojawiały się pytania o status jego związku, a plotki o rozstaniu rosły. W końcu wśród wpisów internautów pojawiła się odpowiedź samej Dominiki. "Zapewniam, wszystko jest po "staremu". Ale pięknie jest wtedy, gdy jest się dla siebie, a nie wszystkich" odpisała kobieta. Nowe zdjęcia idealnie wpisują się w tę filozofię, jednocześnie uspokajając fanów tancerza.

Marcin Hakiel i nowa dziewczyna dokazują podczas zimowego spaceru

Na fotografiach, jakie pokazał Hakiel na Instagramie możemy zobaczyć, że pomiędzy zakochanymi wszystko układa się jak najlepiej. Tancerz i jego partnerka wybrali się na zimowy spacer i zapozowali na tle urokliwego, śnieżnego krajobrazu.

Zdjęcia pokazują wspólne zabawy w śniegu: rzucanie śnieżkami, uściski oraz bardzo symboliczne, znaczące kadry, jak ten, w którym Hakiel odbija się w okularach swojej dziewczyny. Wyraźnie daje ona tym znak, że na stałe wpadł jej w oko.

Fotografie pokazują ukochaną Marcina w całej okazałości i od przodu. Gwiazdor zadbał jednak o jej prywatność, dlatego ta część zdjęć, na których widać jej twarz, została pokryta filtrem z efektem mglistości. Możemy jednak zobaczyć, jak elegancką i wygodną stylizację wybrała na romantyczny spacer.

Zobacz zdjęcia:

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel z nową ukochaną, fot. instagram.com/marcinhakiel

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Franciszek Pieczka we wspomnieniach wnuczki. Takim dziadkiem był uwielbiany aktor

  3. Katarzyna Cichopek ma kolekcję torebek wartą ponad 100 tysięcy złotych. Ile zapłaciła za najdroższy model?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!