Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel o relacji Dominiki z Katarzyną Cichopek, wyznanie tancerza wyjaśnia wszystko
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.08.2023 09:14

Marcin Hakiel o relacji Dominiki z Katarzyną Cichopek, wyznanie tancerza wyjaśnia wszystko

Marcin Hakiel o relacji Kasi Cichopek i Dominiki
Marcin Hakiel o relacji Kasi Cichopek i Dominiki, fot. KAPIF; Instagram/@marcinhakiel

Marcin Hakiel jakiś czas temu rozstał się ze swoją partnerką Dominiką, o czym poinformował na swoim profilu na Instagramie. Wygląda na to, że dotychczasowa ukochana, krótko po zerwaniu z tancerzem, bardzo zbliżyła się do jego byłej żony. Teraz gwiazdor zdradza, co uważa na temat relacji kobiety i Kasi Cichopek.

Marcin Hakiel miał dość zażyłej relacji Dominiki i Kasi Cichopek?

Jakiś czas temu media obiegła wieść o zakończeniu związku Marcina Hakiela i jego ukochanej Dominiki. I choć żadne z zainteresowanych nie poinformowało internautów o oficjalnym powodzie zerwania ich relacji, zaczęły się spekulacje na temat tego, że style życia i podejścia do przyszłości zakochanych miały gwałtownie różnić się od siebie, co utrudniało im stworzenie rodziny.

Według informatora dziennika “Fakt” jednym z powodów coraz częstszych kłótni pary miała być zażyła relacja tajemniczej Dominiki z Katarzyną Cichopek.

Właśnie to nie podobało się Marcinowi, bo Dominika zaczęła regularnie rozmawiać i kontaktować się z Kasią. On sam nie rozmawia z byłą żoną i ogranicza kontakty do minimum. Wkurzało go to, bo widział, że one się lubią, nie potrafił tego znieść, to też było powodem kłótni 

Tego nie pokazały kamery. Tak Doda zachowała się po koncercie. Fani już piszą o tym w sieci

Czy była ukochana Marcina Hakiela łączy siły z Kasią Cichopek?

To jednak wcale nie wszystko. Krótko po rozstaniu Dominika pozwoliła sobie zamieścić oficjalne ogłoszenie, w którym poinformowała o zakończeniu związku z tancerzem. Co więcej, w swoim oświadczeniu zwróciła się również do jego byłej żony ze specjalnym podziękowaniem. Kobieta zwróciła się do Kasi Cichopek na łamach portalu Show News.

Nasze córki nadal się przyjaźnią i dzięki uprzejmości mamy Helenki, planują kolejne spotkania. Mama Helenki zaufała mi w najtrudniejszym momencie swojego życia i pozwoliła opiekować się swoimi dziećmi. Dziękuję.

Później Dominika skomentowała także jedno z najnowszych zdjęć aktorki, a w swoim wpisie dała do zrozumienia, że jest po stronie prowadzącej “Pytanie na śniadanie” i mocno ją wspiera.

Wspieram. Obie wiemy, jaka jest prawda - napisała.

Katarzyna Cichopek odpisała na wpis Dominiki za pomocą emotikony napiętego bicepsa, dając do zrozumienia, że obie panie dodają sobie siły. Czy to oznacza, że byłe partnerki Marcina Hakiel mają obecnie bliższą relację?

Marcin Hakiel szczerze o relacji Dominiki i Kasi Cichopek

Teraz głos w sprawie coraz bliższych relacji obu pań zabrał sam Marcin Hakiel. Tancerz postanowił zorganizować krótką zabawę na swoim profilu na Instagramie, gdzie odpowiedział nawet na najtrudniejsze pytania internautów. Jeden z nich zapytał o to, jak gwiazdor reaguje na wspólne komentowanie zdjęć przez kobiety oraz oświadczenie Dominiki.

  • Czy nie ma Pan żalu do P. Dominiki, że pisze pod postami P. Kasi, że tylko one znają prawdę? - zapytał internauta.
  • Nie, żyjemy w wolnym kraju, każdy może wyrażać swoje zdanie. Mnie z Dominika już nic nie łączy, każdy wybiera własnych znajomych - odpowiedział Marcin Hakiel. 

To jednak wciąż nie koniec. Odpowiadając na kolejne pytanie, tancerz ujawnił również, czy dalej istnieje szansa na jego powrót do Kasi Cichopek. Okazało się, że nawet gdyby aktorka rozstała się z Maciejem Kurzajewskim, choreograf wciąż nie byłby zainteresowany ponowną relacją z aktorką. 

Hakiel instagram 1.JPG
Marcin Hakiel szczerze o relacji Dominiki i Kasi Cichopek na swoim Instagramie, fot. Instagram/@marcinhakiel
Hakiel instagram 2.JPG
Marcin Hakiel szczerze o relacji Dominiki i Kasi Cichopek na swoim Instagramie, fot. Instagram/@marcinhakiel