Swiatgwiazd.pl

fot. Pawel Wodzynski/East News

Marcin Miller musiał zadbać o swoje zdrowie. Odwołał spotkanie na żywo

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Karol Osiński

Lider zespołu Boys, Marcin Miller przekazał swoim fanom bardzo niepokojącą informację. Muzyk musiał odwołać koncerty przez chorobę, która napadła go kilka dni temu. Jak twierdzi, powoli traci głos, co tym bardziej dodaje powagi sytuacji. Co mu dolega?

Artysta disco polo nie przyzwyczaił swoich fanów do odwoływania swoich koncertów, jednak tym razem sprawa jest poważna. Na Instagramie zamieścił kilka zdjęć, w tym jedno w masce tlenowej.

Marcin Miller odwołał koncert z powodu choroby

Autor takich hitów jak m.in.: "Jesteś szalona", "Łobuz", czy "Ostatni dzień, ostatnia noc" znajduje się w nie najlepszej dyspozycji. Jednego z najpopularniejszych artystów disco polo w naszym kraju dopadła angina, przez którą musiał odwołać koncert, który miał odbyć się dziś, tj. 13 listopada.

Niedawno na swoim InstaStories zamieścił nagranie, na którym wyjaśnił powód swojej niedyspozycji. Niedługo po tym opublikował na profilu zdjęcia z wizyty u lekarza, na których pokazał kolejkę ludzi, czekających na wizytę, która wykraczała daleko poza drzwi wejściowe budynku.

Co więcej, fani zwrócili uwagę na zaczerwienione oczy piosenkarza, które tylko potwierdzają jego słabą dyspozycję zdrowotną. Na jednym ze zdjęć pozuje w masce tlenowej, co tylko dodaje powagi sytuacji.

- Chodzi mi o to, że dzisiaj mamy czwartek, a ja od piątku choruję na anginę. Ktoś tam napisał „to zwykła angina”. Spoko. Nie wiem, czy są jakieś nadzwyczajne anginy. Na razie jest źle. Tracę już głos, ale zawsze się uśmiecham. Mam wysoki próg wytrzymałości bólu, chociaż patrząc na kobiety, one i tak facetów przewyższają. A filmik nagrywam tylko dlatego, aby móc linkować wszystkim, którzy mi coś zarzucają - powiedział Marcin Miller na InstaStories.

Internauci życzyli artyście jak najwięcej zdrowia i szybkiego powrotu na scenę, do czego naturalnie się podłączamy.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Urszula Dudziak przeżyła chwile grozy, padła ofiarą przestępców. Pod osłoną nocy stało się najgorsze 2. Gwiazda TVN urodziła, pokazała zdjęcie ze szpitala. Znamy imię i płeć dziecka, gratulujemy 3. Koroniewska i Dowbor przekazali smutne wieści. Niestety, nie udało się

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki

Dorota Wellman odpowiedziała na pomówienia w "Wiadomościach": "podane przez TVP informacje są nieprawdziwe"
Czytaj więcej >

Plotki

Syn Krzysztofa Krawczyka otrzymuje zatrważająco niską rentę. Ledwo starcza na życie
Czytaj więcej >

Plotki

Uczestniczka "Milionerów" poległa na jednym pytaniu. Związane było z polskim poetą
Czytaj więcej >

Plotki

Agnieszka Kotońska dementuje plotki na temat operacji plastycznych. Gwiazda otwarcie oznajmiła, jaka jest prawda
Czytaj więcej >

Plotki

Anna Lewandowska zdradziła fragment utworu, który wraz z mężem uwielbia. Czy wszystkim się spodoba?
Czytaj więcej >

Plotki

Ostatnie odcinki "Nasz nowy dom". Widzowie czekają na nowy program, który ma go zastąpić na pewien czas
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]