Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przekazali smutne wieści. Chodzi o dom
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.11.2021 01:00

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przekazali smutne wieści. Chodzi o dom

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Pawel Wodzynski/East News

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedno z najbardziej znanych małżeństw polskiego show-biznesu, które z powodzeniem mogłoby stanowić wzór do naśladowania. Niedawno para za pomocą swoich social mediów informowała fanów o planach budowy domu, a także dzieliła się zdjęciami i filmikami z przygotowań. Okazało się jednak, że nie wszystko poszło po ich myśli.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor podzielili się z obserwatorami smutną informacją na temat planów budowy ich domu. Para zrezygnowała z nowego miejsca zamieszkania i skupiła się na remoncie mieszkania. Jaki był powód decyzji aktorki i dziennikarza?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przekazali smutne wiadomości

Jedna z najsłynniejszych polskich par znana jest z dobrego kontaktu z widzami oraz dzielenia się z nimi szczegółami swojego życia prywatnego za pomocą mediów społecznościowych. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor niejednokrotnie informowali obserwatorów o zmianach, jakie zachodzą w ich życiu za pomocą zabawnych postów na Instagramie. Zakochani założyli nawet własny cykl o nazwie "Domówka u Dowborów", gdzie spotykają się z gwiazdami, aby zapytać ich o różne śmieszne sytuacje z ich życia.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zrezygnowali z budowy domu

Aktorka i dziennikarz już w zeszłym roku rozpoczęli budowę swojego wymarzonego domu. Prace szły zgodnie z planem, a para chętnie dzieliła się postępami na swoich social mediach. Według wstępnych ustaleń Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mieli wprowadzić się do nowego lokum już pod koniec 2021 roku. Wygląda jednak na to, że plany trochę nie pokryją się z rzeczywistością.

Podczas jednego z filmików para zdradziła, że powodem takiego stanu rzeczy jest budżet. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wyznali, że chcieliby, aby ich dom był nowoczesny, ale też urządzony oszczędnie. Małżeństwo zaskoczyło wszystkich, kiedy w marcu tego roku ogłosiło, że rezygnują z budowy domu i kupili mieszkanie w centrum Warszawy.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor rezygnują ze swoich planów

Co więcej, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor poinformowali, że nawet w przypadku mieszkania nie wszystko idzie zgodnie z planem. Para chciała wyremontować nowe lokum, ale póki co, idzie im to bardzo opornie.

-Pół roku temu ambitnie wyznaczyliśmy sobie, że remont nowego mieszkania potrwa 3 miesiące I… NADAL jesteśmy w punkcie wyjścia- nawet nie zaczęliśmy. […] Zawsze są WAŻNIEJSZE tematy, sprawy, praca, choroby. Wiadomo. No to jak?! Stawiacie, że w roku 2022 będziemy TAM w ogóle mieszkać ?!! - podpisała zdjęcie na swoim profilu na Instagramie Joanna Koroniewska

Fani nie dawali jednak spokoju parze i wypytywali o powody rezygnacji z pomysłu budowy domu. Małżeństwo odpowiedziało, że chodzi o zmianę koncepcji.

-Nieaktualne. Zmiana planów. Zmiana dzielnicy. Zmiana pomysłu na życie. Nadal wielu z Was nas nie rozumie. Ale co tam, najważniejsze, że my wiemy CZEGO chcemy i potrzebujemy!!- wyznała na swoim InstaStory Joanna Koroniewska.

Joanna Koroniewska

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę. Można się mocno zdziwić, jak teraz wygląda 2. Dramatyczne fakty nt. Krawczyka Juniora wyszły na jaw. Został pobity 3. Prokuratura zajęła się Barbarą Kurdej-Szatan. Niebywałe, czego dopuściła się gwiazda

Źródło: Instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].