Swiatgwiazd.pl
Mariusz Czajka był w tragicznej sytuacji. Udało mu się zapewnić mamie godny pochówek

TRICOLORS/East News

Mariusz Czajka był w tragicznej sytuacji. Finalnie udało mu się zapewnić mamie godny pochówek

17 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Jakiś czas temu mama słynnego aktora Mariusza Czajki, Krystyna Czajka zmarła, jednak sytuacja materialna jej syna nie pozwalała mu na godny pochówek. Zmuszony był prosić obcych ludzi o pomoc, którą ostatecznie uzyskał i mógł zapewnić swojej rodzicielce porządny nagrobek. W życiu aktora zaszły pewne zmiany, jednak można je uznać za zdecydowanie pozytywne.

  • Mariusz Czajka znalazł się w fatalnej sytuacji materialnej

  • Nie mógł zapewnić swojej zmarłej mamie godnego pochówku

  • Po jakimś czasie aktor otrzymał pomoc finansową od ludzi i zapewnił jej piękny nagrobek

Mariusz Czajka to bardzo popularny aktor, komik i kabareciarz, którego fani mogą kojarzyć m.in. z początkowych odcinków serialu „Świat według Kiepskich”. Niestety pandemia koronawirusa sprawiła, że znalazł się w tragicznej sytuacji materialnej, a na domiar złego zmarła jego ukochana mama.

Mariusz Czajka zapewnił mamie godny pochówek

Pani Krystyna Czajka była bardzo uznaną i zasłużoną warszawską nauczycielką. Zmarła w wieku 81 lat, po długich zmaganiach z chorobami tj.: osteoporoza, parkinson i rak płuc. Co gorsza, stało się to w momencie, gdy jej jedyny syn, aktor Mariusz Czajka znalazł się w fatalnej sytuacji materialnej.

- Był szczyt pandemii. Od dłuższego czasu nie miałem pracy, bo mój teatr zamknięto. Brakowało mi na jedzenie i podstawowe opłaty. Nie miałem za co pochować mamy i po raz pierwszy w życiu błagałem obcych ludzi o pomoc. Niezłe upokorzenie, ale i lekcja pokory, bo to wszystko pokazało mi, że nie doceniałem moich fanów - powiedział w rozmowie z „Super Expressem” Mariusz Czajka.

Jak się okazało popularny kabareciarz nie musiał długo oczekiwać na pomoc od ludzi, gdyż po zaledwie dwóch dniach na jego konto spłynęła ogromna suma pieniędzy. Mowa tu o 50 tys. złotych, które stały się dla niego prawdziwym wybawieniem.

Tę kwotę poświęcił m.in. na postawienie zasłużonego nagrobku jego mamie, która została pochowana razem z tatą, Zenonem Czajką. Udało mu się również spłacić długi zaciągnięte na Cmentarzu na Powązkach, m.in. za ceremonię pogrzebową, użytkowanie miejsca, a także sprawy prywatne: alimenty, pożyczone pieniądze na czynsz, czy raty.

Dobre chwile Mariusza Czajki

Pandemia koronawirusa ograniczyła możliwości zawodowe Mariusza Czajki, a co za tym idzie, znacznie osłabiła jego wcześniej wspomnianą sytuację finansową. Jak się okazuje, to wszystko powoli zaczyna przechodzić do historii, a aktor wydaje się wychodzić na prostą.

Jak informuje „Super Express” w ostatnim czasie miał otrzymać wiele propozycji zawodowych. Będziemy mogli ujrzeć go w produkcjach Polsatu oraz Telewizji Polskiej. Co więcej, została mu podarowany przez przyjaciół półroczny abonament cateringowy.

Kabareciarz sam przyznaje, że był to bardzo trudny czas, który ostatecznie udało mu się przetrwać. Zaznaczył również, że nikomu nie życzy tego, co sam przeszedł, jednak są to chwile, które uświadamiają człowiekowi, że jeszcze istnieje dobro na tym świecie.

Mariusz Czajka występował w wielu kultowych serialach i filmach polskich. Mogliśmy go ujrzeć w takich produkcjach jak wcześniej wspomniany „Świat według Kiepskich”, lub „Chłopaki nie płaczą”, czy „Pierwsza miłość”.

Link do artykułu oryginalnego:

Co Mariusz Czajka zrobił z pieniędzmi na grób mamy? Aktor ujawnia prawdę

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >
krzysztof krawczyk junior

Życie gwiazd

Krzysztof Krawczyk junior na pierwszej rozprawie ws. spadku ojca

Czytaj więcej >