Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marta Kubacka po walce o zdrowie pokazała, jak obecnie wygląda jej życie. Łza kręci się w oku
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.09.2023 11:10

Marta Kubacka po walce o zdrowie pokazała, jak obecnie wygląda jej życie. Łza kręci się w oku

Marta Kubacka i Dawid Kubacki, fot. instagram.com/dawid.kubacki.official
Marta Kubacka i Dawid Kubacki, fot. instagram.com/dawid.kubacki.official

Marta Kubacka zmaga się z problemami kardiologicznymi, które o mało nie zakończyły się śmiercią. Żonie skoczka narciarskiego wszczepiony został rozrusznik serca. 33-latka pokazała, jak dziś wygląda jej życie.

Marta Kubacka otarła się o śmierć

Gdy kilka miesięcy temu Marta Kubacka trafiła w ciężkim stanie do szpitala, cała Polska wstrzymała oddech. Jej mąż Dawid Kubacki zrezygnował z udziału w Pucharze Świata w skokach narciarskich i niezwłocznie dołączył do żony, by towarzyszyć jej w tym trudnym czasie.

Dzięki wysiłkom lekarzy i fachowej opiece medycznej, wszystko skończyło się dobrze. Życie 33-latki udało się uratować, choć kobieta musiała przygotować się na ciężką rehabilitację oraz życie z wszczepionym kardiowerterem-defibrylatorem, popularnie zwanym rozrusznikiem serca.

Marta Kubacka przekazała wspaniałe wieści. Cała Polska się cieszy. Spływają gratulacje Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Dawid Kubacki i Marta Kubacka prowadzą "drugie życie"

Marta zaczyna intensywną rehabilitację, a ja będę uczył się nowej rzeczywistości. Dziękujemy całej załodze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Jesteście teamem na miarę zwycięstwa w Pucharze Narodów! - napisał po wyjściu małżonki ze szpitala Dawid Kubacki.

Funkcjonowanie po opuszczeniu placówki medycznej skoczek nazwał “drugim życiem”. W poniedziałek w swoich mediach społecznościowych jego żona postanowiła pokazać, jak wygląda dziś jej codzienność. Okazuje się, że nie brak jej czasu na cieszenie się pięknem świata.

Marta Kubcaka opublikowała nowey wpis. Jak się czuje?

Marta Kubacka zamieściła w swoich mediach społecznościowych nagranie, na którym zobaczyć możemy, jak spędza wolny czas ze swoimi najbliższymi. Skoczek i jego ukochana cieszą się dwiema córkami.

Rodzina wybiera się na spacery, chętnie bawi się również ze swoim psem. Marta Kubacka korzysta z życia jak najpełniej, ciesząc się każdą chwilą w gronie osób, które są dla niej najważniejsze na świecie. Po tym nagraniu można wnioskować, że czuje się znakomicie, a czas spędzony z rodziną dodaje jej sił. 

Marta Kubacka (1).png
Marta Kubacka z córeczką, fot. instagram.com/_marta_ku_
Marta Kubacka (2).png
Marta Kubacka i Dawid Kubacki, fot. instagram.com/_marta_ku_
Marta Kubacka (3).png
Marta Kubacka i Dawid Kubacki, fot. instagram.com/_marta_ku_