Swiatgwiazd.pl
Marta Manowska i Agnieszka Kaczorowska

TRICOLORS/East News

Marta Manowska też skomentowała słowa Agnieszki Kaczorowskiej. "Dusza jest kluczowa"

8 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Burza, jaką wywołał post Agnieszki Kaczorowskiej w mediach społecznościowych w dalszym ciągu szaleje. Coraz szersze grono celebrytów decyduje się na dołożenie swoich trzech groszy do opinii aktorki na temat mody na brzydotę. Teraz dołączyła do niego Marta Manowska, która zwróciła uwagę na pewien istotny problem.

  • Marta Manowska odniosła się do słów Agnieszki Kaczorowskiej

  • Zaapelowała o samoakceptację

  • Zwróciła uwagę, że Polki są na ostatnim miejscu w Europie pod tym względem

W tej samej sprawie wypowiadały się już m.in. Karolina Korwin-Piotrowska, Ilona Jantys, Kaja Paschalska, czy Maffashion. Marta Manowska podziela ich zdanie.

Marta Manowska odpowiada na słowa Agnieszki Kaczorowskiej

Marta Manowska od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych prezenterek Telewizji Polskiej. Ludzie kojarzą ją przede wszystkim z takich programów jak „Rolnik szuka żony”, czy „Sanatorium miłości”.

Dziennikarka bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, na których zamieszcza nie tylko własne zdjęcia, ale również wiele wątków z życia uczestników programów, w których na co dzień pracuje.

Zdarza jej się również poruszać ważne tematy, lub takie, które obecnie są na topie. Tym razem postanowiła odnieść się do kontrowersyjnego posta Agnieszki Kaczorowskiej, który dotyczył określonej przez aktorkę mody na brzydotę.

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska odpowiedziała na wpis Kaczorowskiej. Co stało się z jej zębami?

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Manowska dołączyła tym samym do wielu celebrytek, które zdążyły skomentować słowa popularnej z serialu „Klan” Bożenki. W swoim bardzo obszernym poście, który zamieściła na Instagramie, zaapelowała do ludzi o samoakceptację. Nie użyła do tego, żadnego filtra.

- Ja obserwuję inną modę. Jak tylko wrzucę post, na którym jestem względnie ładna, pojawiają się komentarze typu: "Ale lans", "Ale zrobiona", "Nieprawdziwa". TO MY (WY) kształtujemy (kształtujecie), na co jest moda. "Moda" - to i tak wszystko jedna, wielka bzdura. Tak wyglądam teraz, zdjęcie zrobiłam tak, bo nie chciało mi się podnieść telefonu, żeby wyglądać "lepiej", dodać filtra... - zaczęła swój wpis Marta Manowska.

Marta Manowska o modzie na brzydotę

Podobnie, jak wielokrotnie robiła to Karolina Korwin-Piotrowska, Marta Manowska zwróciła uwagę na fakt, że Polki są na ostatnim miejscu w Europie pod względem akceptacji samych siebie.

Zaznaczyła, że zdaje sobie sprawę, jak ciężko jest pokochać siebie, ale warto jest dać sobie szansę. Zdaniem prezenterki dusza odgrywa główną rolę w tej sprawie. Dodała również kilka słów o ruchu „body positive”.

- Nie wybraliśmy sobie ciała. Wczoraj wracając do domu w trasie zastanawiałam się, czy gdyby podejść do przypadkowych ludzi oferując im tabletkę, która jednorazowo pozwoli im schudnąć 5/10/15 kg, ile osób bez wahania powiedziałoby "TAK!". Obawiam się, że wielu - mówi Manowska.

Zgadzacie się z jej słowami?

Zobacz zdjęcie:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >