Swiatgwiazd.pl
aneta m jak miłość

fot. kadr z serialu „M jak miłość”

Aneta z "M jak miłość" odniosła się do słów Agnieszki Kaczorowskiej. Pokazała zdjęcie w naturalnym wydaniu

7 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Ilona Janyst, czyli słynna Aneta z „M jak miłość” opublikowała na InstaStories serię nagrań, w których odniosła się do kontrowersyjnego posta, który dwa dni temu na Instagramie Agnieszka Kaczorowska. Aktorka na nagraniu do złudzenia przypomina z charakteru swoją serialową bohaterkę. Do tego na głowę założyła apaszkę związaną w kształt uszu Myszki Miki. Do sprawy odniósł się także jej małżonek.

  • Ilona Janyst odniosła się do słów Agnieszki Kaczorowskiej

  • Aktorka nie zgadza się z jej opinią

  • Inny pogląd w tej sprawie ma jej mąż Paweł Janyst

Agnieszka Kaczorowska wywołała swoim wpisem o modzie na brzydotę falę krytyki i kontrowersji, do której odniosło się kilka znanych osób. Teraz ich grono zasiliła również Ilona Janyst.

Ilona Janyst o poście Agnieszki Kaczorowskiej

Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska wyraziła swoje niezadowolenie i frustrację z powodu tego, że na Instagramie zaczęła panować moda, która w jej opinii wynika z przeciwstawiania się Instagramowemu pięknu.

- W świecie Instagrama również zapanowała na niektórych profilach moda na brzydotę. I nie podoba mi się to, bo liderzy, czyli osoby z kontami o największych zasięgach, powinny motywować i zachęcać do rozwoju i wzrastania - napisała Agnieszka Kaczorowska.

W jednym momencie w sieci wybuchła burza, a do jej słów zaczęło odnosić się coraz więcej znanych osób, w tym m.in. Karolina Korwin-Piotrowska. Niestety znaczna większość komentarzy była negatywna i w krytycznych słowach odnosiła się do autorki posta.

logo tvp2 - ea

Anna Karczmarczyk z "Na dobre i na złe" jest w ciąży. Fani gratulują

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Tymczasem do całego zamieszania wplątała się również znana z serialu „M jak miłość” Ilona Janyst. Aktorka opublikowała na swoim InstaStories serię nagrań, w których przedstawiła swoje stanowisko na poruszany przez Kaczorowską temat.

Stwierdziła, że sama nie jest całkowicie wolna od tego, o czym mówi małżonka Maćka Peli, gdyż stara się nie pokazywać z bliska swoich pryszczy, i wyglądać jak najkorzystniej na wypuszczanych do sieci materiałach, jednak nie do końca zgadza się ze zdaniem autorki afery.

- Chcę tylko powiedzieć, że jeżeli jest tu chociaż jedna osoba, która po przejrzeniu już być może całego internetu w tym temacie w dalszym ciągu uważa, że to jest w porządku - że pokazywanie naturalności to jest "promocja brzydoty" i ze to złe... To NIE WIERZCIE W TO! - powiedziała na InstaStories Ilona Janyst.

Mąż Ilony Janyst o „modzie na brzydotę”

Co więcej, do wszystkiego zdecydował się podłączyć małżonek aktorki, Paweł Janyst, który na co dzień zajmuje się fotografią, zatem sprawa nie jest mu obca. Okazuje się, że jest całkowicie innego zdania niż jego żona. Uważa, że epatowanie twarzą bez makijażu na Instagramie to zło. Co na to Ilona Janyst?

- @pjanyst mi własnie powiedział, że on się właśnie zgadza z tym postem (Agnieszki Kaczorowskiej). I nie wiem co teraz będzie z naszym małżeństwem! Bo skoro ja się nie zgadzam na "ekspansję jego pięknoty to..." ;p - napisała aktorka.

Co sądzicie o ich słowach?

Zobacz zdjęcia:

janyst

fot. instagram.com/iljanyst

janyst 1

fot. instagram.com/iljanyst

janyst 2

fot. instagram.com/iljanyst

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: superseriale.se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >