Swiatgwiazd.pl

TRICOLORS/East News

Marta Manowska zaręczona? Fani dopatrzyli się pierścionka na palcu

11 Października 2022

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Marta Manowska jest jedną z tych gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności. Z chęcią jednak relacjonuje swoje egzotyczne podróże. Tym razem wybrała się do Włoch. Na jednym spośród licznych opublikowanych zdjęć fani dopatrzyli się pierścionka na palcu. Czy prezenterka ukrywa narzeczonego?

Prowadząca programów "Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości" sama niewiele mówi o swoim życiu uczuciowym. Na początku tego roku wiele osób łączyło ją z Robertem Bodziannym, gwiazda jednak stanowczo zaprzeczyła tym plotkom. Czy teraz przyzna, z kim wybrała się na zagraniczną wyprawę?

Marta Manowska we Włoszech z tajemniczym mężczyzną

Dziennikarka od kilku dni relacjonuje w mediach społecznościowych wyprawę do Włoch. Fani z zapartym tchem śledzą trasę jej podróży i zachwycają się opublikowanymi kadrami. Widać, że Manowska korzysta z wakacji pełną piersią: zwiedza, oddaje się wypoczynkowi na balkonie z widokiem na morze, kosztuje miejscowych przysmaków.

Internauci zwrócili jednak uwagę, że Marta nie jest sama. Nagranie z pokoju hotelowego, w jakim mieszkała, przedstawiało podwójne, dwuosobowe łóżko. Na jednym z opublikowanych zdjęć widać też dwie ręce, trzymające lodowe przysmaki: jedna z nich należy do mężczyzny. Obie dłonie ozdabiają identyczne, pasujące do siebie bransoletki.

Największe emocje wzbudziła jednak fotografia, na której Manowska trzyma kieliszek z alkoholem i białą różą w środku. Jedna z fanek zauważyła błyskotkę, która ozdabia dłoń prezenterki. "Czy ja dobrze widzę? Pierścionek na serdecznym palcu?" zapytała.

Marta Manowska – miłość i związki

Internautka nie doczekała się odpowiedzi. Można się jednak domyślać, że wielbiciele Manowskiej będą teraz śledzić jej relację z Włoch z jeszcze większą uwagą, niż dotychczas. A jest na co patrzeć: Marta zwiedziła Neapol i Taorminę na Sycylii.

Na początku tego roku Manowska została "przyłapana" podczas wspólnej podróży z Robertem Bodziannym, którego poznała podczas kręcenia zdjęć do programu "Rolnik szuka żony". Wiele osób miało nadzieję na płomienny romans, Marta jednak szybko ostudziła zapał swoich fanów.

To mój kompan z podróży. [...] Nie ma żadnej miłości, ani związku. Ja bardzo szanuję prywatność Roberta, on moją. Okazało się, że dobrze nam się podróżuje. Robert jest bardzo spokojny i stonowany, ma dużą intuicję – wyznała w "Pytaniu na śniadanie" (więcej TUTAJ ).

Zobacz zdjęcia:

Marta Manowska
Marta Manowska we Włoszech, fot. instagram.com/martamanowska
Marta Manowska
Marta Manowska we Włoszech, fot. instagram.com/martamanowska
Marta Manowska
Marta Manowska we Włoszech, fot. instagram.com/martamanowska
Marta Manowska
Marta Manowska we Włoszech, fot. instagram.com/martamanowska
Marta Manowska EA
Marta Manowska, fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kasia Cichopek już wróciła z romantycznego urlopu. "Chciałam wam pokazać pewną rzecz i trochę pochwalić"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

To ona stoi za "Twoja twarz brzmi znajomo". Kim naprawdę jest Agnieszka Hekiert?
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Agata Kulesza i Przemysław Bluszcz razem? Media nie ustają w spekulacjach
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Joanna Opozda skrytykowana przez internautów. Poszło o reklamę: "To nie zabronione?"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Patricia Kazadi wróciła do tematu swojej choroby. Zaapelowała o wsparcie
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Paulina Smaszcz komentuje odwiedziny Kurzajewskiego u wnuczki. "Nareszcie zrozumiał"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Księżna Kate świętuje swój ważny dzień. Pokazała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >
Katarzyna Derda

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]