Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Martyna Wojciechowska przeszła metamorfozę? Na najnowszym zdjęciu próżno szukać blond włosów
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.03.2023 16:11

Martyna Wojciechowska przeszła metamorfozę? Na najnowszym zdjęciu próżno szukać blond włosów

Martyna Wojciechowska
Fot. KAPiF; instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska jest obecna w polskich mediach od ponad dwudziestu lat. Fani, którzy znają ją zarówno z programów rozrywkowych, jak i działalności podróżniczej, znają dobrze jej blond fryzurę. Tym razem zaskoczyła wszystkich zupełnie nowym wyglądem.

W życiu tej kultowej podróżniczki zmieniało się wiele, jednak była jedna stała rzecz: kolor jej włosów. Tymczasem dzisiaj pokazała się fanom w bardzo ciemnym odcieniu. Czy to zmiana na stałe?

Martyna Wojciechowska: blond "od zawsze"

Wojciechowska zaczęła działać w mediach pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Wtedy po raz pierwszy pojawiła się na okładce magazynu „Zwierciadło”. Później prowadziła program o motocyklach dla łódzkiej telewizji, by wreszcie zostać prowadzącą „Automaniaka” w TVN. Jej popularność utrwaliła się dzięki takim formatom, jak „Dzieciaki z klasą” czy „Big Brother”.

Wtedy Martyna miała znacznie krótsze włosy: początkowo nosiła fryzurę typu „pixie”, sięgającą niewiele poniżej ucha, później zaś zapuściła długość do ramion. Już wtedy mogliśmy ją jednak oglądać w uroczych blond pasemkach.

Brat Wiktorii Gąsiewskiej gorzko o Adamie Zdrójkowskim. "Źle ją traktował"

Martyna Wojciechowska: zmiana fryzury?

Można powiedzieć, że wraz z prężnym rozwojem kariery Wojciechowskiej, rosła też długość jej włosów. Po zdobyciu Mount Everestu została redaktorką naczelną magazynów „National Geographic Polska” i „National Geographic Traveler”. Zaczęła wydawać książki, a w 2009 roku ruszyła jej kultowa seria podróżnicza TVN „Kobieta na krańcu świata”, dzięki której w 2015 poznała swoją adoptowaną córkę Kabulę.

Wtedy Martyna miała już całkiem długie włosy, sięgające daleko za ramiona. Najczęściej układała je w delikatne, stylowe fale, choć zdarzało się jej ufryzować kosmyki w loki lub całkiem wyprostować. Pasemka zostały zastąpione przez delikatne cieniowanie. To uczesanie stało się już kultowe: czyżby przyszła pora na zmianę?

Martyna Wojciechowska zostanie brunetką?

Podróżniczka zamieściła dziś zaskakujące zdjęcie na Instagramie. Pokazała się długich, bardzo ciemnych, kasztanowych, całkowicie wyprostowanych włosach z grzywką. „A może tak ciemne włosy i grzywka? Co myślicie?” zapytała internautów.

Na to nowe „uczesanie”, które Martyna zapewne zawdzięcza peruce, zareagowało też wiele gwiazd. Joanna Opozda zamieściła emotkę z sercami zamiast oczu, „A czemu” napisała Joanna Moro, zaś Anna Zając dodała:

Kleopatra? Martyna Ty zawsze jak bogini, ale wiadomo, że Twoje piękne blond włosy to Twój znak rozpoznawczy, na krańcach świata na pewno Cię taką wspominają – skomentowała.

A jak wam podoba się nowe wcielenie Wojciechowskiej?

Zobacz zdjęcia:

Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska w 2002 roku, fot. KAPiF
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska w 2009 roku, fot. KAPiF
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska w 2017 roku, fot. KAPiF
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska, fot. KAPiF
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska, fot. KAPiF
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska, fot. KAPiF