Swiatgwiazd.pl
Marzena Rogalska

East News / TRICOLORS

Marzena Rogalska odpowiedziała na wpis Kaczorowskiej. Co stało się z jej zębami?

8 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Marzena Rogalska jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce. Ostatnio na swoim Instagramie postanowiła w niekonwencjonalny sposób odpowiedzieć na wpis Agnieszki Kaczorowskiej o modzie na brzydotę, który wywołał burzę w sieci.

  • Marzena Rogalska jest popularną polską dziennikarką, która do tej pory szerszej publiczności znana była z TVP, gdzie prowadziła Pytanie na śniadanie.

  • Ostatnio gwiazda wydała swoją kolejną książkę - tom z sagi o Karli Linde.

  • Rogalska na swoim Instagramie postanowiła odpowiedzieć na post Agnieszki Kaczorowskiej o modzie na brzydotę, który zbulwersował internautów.

Marzena Rogalska do tej pory znana była głównie z Pytania na śniadanie, które prowadziła razem z Tomaszem Kammelem. Od jakiegoś czasu gwiazda jest także pisarką. Tym razem na swoim Instagramie zaangażowała się w dyskusję odnośnie kontrowersyjnego postu Agnieszki Kaczorowskiej.

Marzena Rogalska odpowiedziała Agnieszce Kaczorowskiej

Ostatnio Marzena Rogalska wydała swoją kolejną książkę - drugi tom z serii Kres czasów. Saga o Karli Linde. Jak widać, dziennikarka rozwija się na wielu polach poza telewizją i wychodzi jej to naprawdę świetnie. Książka zdobywa wiele pozytywnych recenzji i zdobywa coraz większą rzeszę czytelników.

- Macie czasem tak, że sięgacie po raz pierwszy po książkę danego autora, a po lekturze wyrzucacie sobie, że: jakim cudem nie mieliście okazji wcześniej poznać jego twórczości?! Ja miałam podobne doświadczenia z książkami Marzeny Rogalskiej. [...] stanowczo mogę stwierdzić, że to była miłość od pierwszego wersu - czytamy opinię jednej z internautek zamieszczonej na stronie Empiku.

W ostatnim czasie dosyć głośno zrobiło się o wpisie Agnieszki Kaczorowskiej na temat mody na brzydotę. Kaczorowska sugerowała w poście, że nie rozumie powszechnego trendu na tzw. bodypositive - uważa, że hasło jest traktowane zbyt skrajnie.

Krzysztof Krawczyk

W Opolu powstanie mural z wizerunkiem Krzysztofa Krawczyka. Andrzej Kosmala w komisji

CZYTAJ DALEJ

- Po co na siłę robić z siebie „taką zwyczajną”, zamiast „wyjątkową i niepowtarzalną”? - pisała Kaczorowska.

Gwiazdę skrytykowało wielu internautów, w tym również celebrytów. Do tego grona dołączyła także Marzena Rogalska, która odpowiedziała Agnieszce w nieco inny sposób.

Rogalska: Nie będzie mi nikt mówił jak mam żyć!

Rogalska wstawiła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym szeroko się uśmiecha, a na zębach ma rozmazaną ciemną czekoladę, która ma prawdopodobnie imitować zepsute zęby. Jak napisała pod fotografią:

- Nie będzie mi nikt mówił jak mam żyć! Pozdrawiają, kiedyś Mister Kolumbii, teraz Mister Radzymina oraz Miss Swojego Podwórka.

Wpis dodatkowo opatrzyła też hasztagami, które bezpośrednio odwołują do akceptacji i akcji #bodypositive: #akceptacja #różnorodność #normalność #zwyczajność.

Pod postem Rogalskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy byli zachwyceni jej odpowiedzią i tym, że również głośno skrytykowała wpis Kaczorowskiej. A Wy co sądzicie o całej sprawie? Po której jesteście stronie?

Zobacz zdjęcie:


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >