Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mateusz Murański nie żyje. Tak po roku od nagłej śmierci sportowca wygląda jego mama
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.02.2024 15:56

Mateusz Murański nie żyje. Tak po roku od nagłej śmierci sportowca wygląda jego mama

fot. Facebook/Mateusz Murański; Joanna Godlewska-Murańska
fot. Facebook/Mateusz Murański; Joanna Godlewska-Murańska

Rok po niespodziewanej śmierci znanego freak fightera i aktora Mateusza Murańskiego, jego ojciec Jacek Murański opublikował poruszający post. Sportowiec podzielił się zdjęciem swojej małżonki, na której twarzy nietrudno odczytać smutek i cierpienie.

Kim był Mateusz Murański?

Mateusz Murański dał się poznać widzom dzięki występom w popularnym serialu “Lombard. Życie pod zastaw”. Młody aktor występował na ekranie u boku Zbigniewa Buczkowskiego.

Prawdziwą sławę przyniosły mu jednak występy podczas gal mieszanych sztuk walki w formule freak fight. Pojedynki toczone przez fightera budziły ogromne emocje i zawsze spotykały się z szerokim zainteresowaniem.

Jednym z największych sukcesów w karierze Mateusza Murańskiego było zaangażowanie go do filmu “IO” Jerzego Skolimowskiego. Obraz spotkał się z międzynarodowym poklaskiem, a w 2023 r. otrzymał nawet nominację do Oscara.

Rok po śmierci Murańskiego narzeczona opublikowała ostatniego SMS-a. "Nie zdążyłam odpisać". Serce pęka Śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła Polską. Był taki młody... Wspominamy aktora "Lombardu" razem z jego ojcem

Śmierć Mateusza Murańskiego

Niestety, dalszy rozwój kariery Mateusza Murańskiego przerwała niespodziewana śmierć. W lutym ubiegłego roku mediami wstrząsnęła informacja o odnalezieniu zwłok aktora w jego mieszkaniu w Gdyni.

Ciało odkrył ojciec zmarłego, Jacek Murański. Przez długi czas przyczyna zgonu pozostawała zagadką, a w sieci nie brakowało plotek. Wątpliwości ostatecznie rozwiała prokuratura.

Jak podały służby, śmierć Mateusza Murańskiego nastąpiła w wyniku niewydolności krążeniowo-oddechowej. Stanowczo wykluczono udział osób trzecich. Gwiazdor odszedł, pozostawiając w rozpaczy rodziców i partnerkę.

Jak wygląda dziś matka Mateusza Murańskiego?

W rok po śmierci Mateusza Murańskiego, fani wspominają jego dokonania, a przyjaciele powracają pamięcią do pięknych chwil spędzonych wraz ze sportowcem, przypominają o tym, jak ciepłym był człowiekiem i jak chętnie otwierał swoje serce na innych.

Tymczasem w mediach społecznościowych Jacka Murańskiego pojawiło się zdjęcie jego małżonki. Na jej twarzy rysuje się smutek związany z odejściem ukochanego syna, z którym z pewnością wciąż się nie pogodziła.

Gdy śmierć weźmie mnie za rękę, drugą będę trzymać ciebie i obiecam, że cię znajdę w każdym życiu. Moje kochanie - zwrócił się do swojej żony Jacek Murański.

Joanna Godlewska-Murańska.
fot. instagram.com/jaca_muran_muranski_official_